Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Gadosti na sajtu

Jasmincveta me toliko zasmejala svojim recnikom i izborom uvreda i kletvi... Pravi biseri :-)
2016 07 15
Bankar kaze Glupace, ovakve ste, onakve itd... clanice kazu Bolesnik si, cool, udri te ga, ne dirajte ga, ne budite primitivne itd....itd... Zelim da kazem da neki red treba da postoji na sajtu MK i da se postuju pravila. Svakako da se kosi sa zdravim razumom, podrzavanje Bankarove poruke u kojoj "biranim" (koje proizvode efekat "tihe pretnje)recima pita da li je clanica na slici i da bi zeleo da kupi njene gacice koje ce nositi 2 dana. To je Uznemiravanje jer : - Bankar ne zna ko je clanica kojoj upucuje poruku takvog sadrzaja, da li je zdravstveno dobro i da li koristi lekove za lecenje anksioznosti i sl. - Mnoge clanice imaju partnere koji imaju sifre njihovih profila i pristup MK(skoro je decko clanice napisao poruku kojom je na forumu stao u njenu odbranu), nema potrebe da clanica objasnjava da nije ili jeste u saradnji sa Bankarom. - Mnoge clanice imaju decu koja imaju pristup njihovim profilima i pomocu njih gledaju i biraju krpice, zasto da citaju Bankareve poruke Itd.itd..... Ako u zgradi gde zivimo, na nasem spratu posle ponoci, komsija pusta glasnu muziku, da li to znaci da treba da prihvatimo njegov muzicki ukus? Ili da kazemo " Ma nema veze sto glasna muzika budi bebe blizance, necu da mu skrenem paznju jer ce misliti da sam Nadrk**a frustrirana kucka"... Ne budimo deca, potpuno je jasno da Bankar uznemirava. Sa svojim predlozima treba da nastupi na sajtu 18+ godina.
2016 07 15
Moj dečko nema moju šifru na krpicama, bože me sačuvaj da mu dajem bilo kakve šifre, ne gleda mi telefon, ne prati, ne proverava, a to što su neke članice pod punim nadzorom i kontrolom svojih partnera mislim da Bankara zabole dupe. Deca članica koje ulaze na mamin profil mogu da naiđu na slike golih teta i čika koji prodaju gelove za potenciju. Što se tiče emotivno osetljivih i nežnih članica koje pogađa prostakluk, šta da kažem, svet je surov...
2016 07 15
Fetis krvi kojoj se "vraca mladost" koji je upraznjavala Elizabeth Bathory - Krvava grofica (XVI vek) .........Nakon muževe smrti postala je opsjednuta svojom ljepotom i mladošću. Jednom ju je sluškinja pri češljanju slučajno počupala, na što ju je ošamarila do krvi. Učinilo joj se tada da joj je koža na ruci, na mjestu koje je bilo poškropljeno krvlju, mekša i glatka. Uputila se svojim savjetnicama, vješticama Darvuliji, Heleni Jo i Dorki, koje su joj rekle da može očuvati mladost ako se kupa u krvi djevica. Odmah je ubila nesretnu sluškinju i okupala se u njenoj još toploj krvi. U godinama što su uslijedile iz sela u okolici dvorca nestale su stotine djevojaka. Elizabeth je imala posebne sprave za njihovo mučenje i «cijeđenje» krvi, a jedna je čak služila poput krvavog «tuša». Te su se strahote dugo zataškavale jer je tada plemić bio vlast u svom kraju, a mogao mu je suditi samo kralj. No, čak ni bogata i utjecajna Elizabeth Bathory nije mogla zataškati smrt više od 650 djevojaka, koliko ih je bilo na popisu nađenom u njenom pisaćem stolu. Uhvatili su je kad joj je ponestalo žrtava u okolici pa je otvorila školu za mlade plemkinje nižeg ranga, koje se nakon dolaska u Csjethe nikad nisu vratile kućama. Nakon što je bio svjedok stravičnih prizora u dvorcu, grof Thurz ju je do suđenja stavio u kućni pritvor. Suđenje se održalo 1610. godine, no ona mu nije prisustvovala. Njene savjetnice vještice osuđene su na smrt, dok su nju zazidali u jednu prostoriju kule njenog dvorca i ostavili joj samo jedan otvor za zrak, hranu i vodu. Umrla je 1614., u dobi od 54 godine, nakon što je prethodno odbila čitav niz svećenika koji su joj nudili posljednju pomast i odrješenje grijeha. Dokumenti sa suđenja, koji potvrđuju istinitost ove priče, čuvaju se danas u Budimpešti, u državnom arhivu. Krvava je grofica pokopana u obiteljskoj grobnici, uz cvijeće i neke počasti, za razliku od stotina mladih žena
2016 07 15
Sendi777 "....uz cvijeće i neke počasti, za razliku od stotina mladih žena" vrv. joj cvece i pocast dolazi od savremenih "gradjanki", jer smo mi "s planine" suvise zatucane da bismo ukacile da se radilo SAMO o fetisu. Ne poznajem bankara i nemam pojma koliko je opasan. Pise da MORA da zadovolji potrebu da ne bi otisao u frustraciju i u nesto gore od njusenja ... itd. prljavih gaca. Ne brine mene kupoprodaja te ogavstine vec njegova PRITAJENA PRETNJA da MORA da ih njuse, jer u protivnom - STA?! Kada biste ga zaista razumele i zelele mu dobro, savetovale biste ga da potrazi strucno pomoc Da ne bismo dosli u situaciju da MORAMO da mu sudimo. Pozdrav.
2016 07 15
Koliko prolupavanja, ograničenosti, nažalost i primitivizma (nadala sam se da je generacija moje prababe poslednja koja kune). Čast izuzecima koji ne sede pod staklenim zvonom pa znaju šta je uznemiravanje i šta je manijak, bilo iz bliskog tuđeg, bilo iz, ne daj Bože, sopstvenog iskustva. Čovek nije vulgaran, u pitanju koje šalje se ne nazire nikakva pretnja, ne dosađuje kad se odbije, čemu toliki napad? "Moj dečko nema moju šifru na krpicama, bože me sačuvaj da mu dajem bilo kakve šifre, ne gleda mi telefon, ne prati, ne proverava, a to što su neke članice pod punim nadzorom i kontrolom svojih partnera mislim da Bankara zabole dupe." - tačno tako, nije to njegova briga.
2016 07 15
Interesantna priča ali nekako ne shvatam gde je tu fetiš kad je ona htela da sačuva mladost sa kom krvlju, a nije uživala da se maže krvlju, niti vidim elemente seksualnog zadovoljstva...?
2016 07 15
Iste poruke sam dobila i ja! Prijavila sam bolesnika adminu,ali jedino resenje je da se svaki novi profil blokira(jer mentalac svaki put pravi nove),ne moze se trajno blokirati na sajtu...Strasno je to sto su maloletne devojcice prisutne na sajtu i sto je on vec duzi period prisutan ovde.
2016 07 15
MajaSchatz, samo sam se nadovezala na Oljin komentar, jer je za nju to fetis. Mislis da nije uzivala? Da li ti uzivas dok koristis mleko za telo za koje si ubedjena da ti kozu cini lepsom? Da li je imalo veze sa seksom, ne znam, ali ne verujem da je zelela da bude mlada i lepa, a seksualno neprivlacna.
2016 07 15
Majo, ovde je rec o direktnom obracanju i uznemiravanju koje treba spreciti, a kada stanemo ispred trafike da kupimo maramice, ne mozemo spreciti da trogodisnje dete gleda eksplicitnu naslovnu stranu porografskog casopisa koji je prodavacica ciljano izlozila na vidno mesto. Zivot jeste surov i nikada se ne zna kada ce koga ta surovost udariti ali ne treba biti zarobljen u kavezu straha jer bi nam zivot prosao u grcu...ali ne treba zaboraviti da nismo svi od istog"stofa"....kada bi svi radili ono sto im je cejf, a da to odstupa od Zakona koji regulisu i odredjuju dozvoljenost cinjenja radnji, nastala bi anarhija.
2016 07 15
> Sendi777: > MajaSchatz, samo sam se nadovezala na Oljin komentar, jer je za nju to fetis. > Mislis da nije uzivala? > Da li ti uzivas dok koristis mleko za telo za koje si ubedjena da ti kozu cini lepsom? > Da li je imalo veze sa seksom, ne znam, ali ne verujem da je zelela da bude mlada i lepa, a seksualno neprivlacna. Nije moj fetis vec od neke gospodje sto sam procitala na netu :") A pricu o toj grofici znam. Mislim da je ona najveci zenski serijski ubica u istoriji, ako me secanje dobro sluzi.
2016 07 15
Nisam ni kazala da je tvoj fetis, vec da si ti dala primer u vezi krvi i fetisa. I "tvoja" gospodja i "moja" grofica su imale istu potrebu i cilj, samo je grofica otisla dalje Tacno, grofica je najveci zenski serijski ubica i nije ubijala iz zadovoljstva vec da bi zadovoljila potrebu za mladoscu i lepotom. Pitanje je kada fetis sklizne u nesto drugo, trece i da li osobu treba leciti ili podrzavati, pogotovo ako svojim fetisom uznemirava okolinu. Uznemirio bi nas da nam tako nesto trazi u RL, zasto da mu se tolerise u VR?
2016 07 15
Bas to, da li bi ga potapsale po ramenu da vam pridje na ulici i trazi vase nosene gacice? :D
2016 07 15
Dobro, svakako je teško zamisliti situaciju da mi na ulici priđe lik i pita da mu prodam prljave ćega, ali isto tako pre će dečko preko fejsa (ili bilo čega tako, nebitno) da pusti poruku devojci i započne neku spiku ili šta već nego uživo. Hoću da kažem, mnoooogo likova bi vam tražilo veš ili da ga malo gazite ili da ga bičujete ili da vam liže stopala nego što vi mislite, ali naravno da svi oni imaju granice u RL. Ko zna kakve prljavšine zamišlja fini tata koji u prisustvu žene i dvoje dece stoji iza vas u pošti...
2016 07 15
> Sendi777: > Nisam ni kazala da je tvoj fetis, vec da si ti dala primer u vezi krvi i fetisa. > I "tvoja" gospodja i "moja" grofica su imale istu potrebu i cilj, samo je grofica otisla dalje > Tacno, grofica je najveci zenski serijski ubica i nije ubijala iz zadovoljstva vec da bi zadovoljila potrebu za mladoscu i lepotom. > Pitanje je kada fetis sklizne u nesto drugo, trece i da li osobu treba leciti ili podrzavati, pogotovo ako svojim fetisom uznemirava okolinu. > Uznemirio bi nas da nam tako nesto trazi u RL, zasto da mu se tolerise u VR? Zato sto u virtuelnom svetu mozes da budes ko god pozelis, dok si u realnom svetu ono sto jesi. Nije da opravdavam, ali cinjenica je da na netu svako moze da bude ko god pozeli.
2016 07 15
1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 ... 19