Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Gadosti na sajtu

> bankar77p: > Sto se mupa tice - ne znam po kom osnovu bi mene gonili... nisam nikome pretio... napisao sam obicnu poruku na internetu u kojoj samo postavljam pitanje... > Cak i da sam postavio pitanje : Bi li se jebala sa mnom? .... ni tako ne bih podlegao ni prekrsajnom ni krivicnom zakonu... ali ja naravno ne postavljam takva pitanja ;) > I nisam nikakav haker, samo otvorim novi profil kada blokiraju stari, nikakva mudrost ne treba... > Ja ovde vec godinama predlazem da uvedu sistem block-a (kao npr. na facebooku)... tako bi ubili 2 muve jednim udarcem... > Ja ne bih otvarao nove profile i ne bih pisao jednim te istim clanicama vise puta ;) one koje ne bi zelele da dobijaju poruke od mene - blokirale bi me... a one kojima sam mozda interesantan ili potencijalna musterija... te bi i idalje imale otvoreno okno za komunikaciju sa mnom. BRAVO BANKAR, IZJEBI IH SVE :D
2017 11 18
> bankar77p: > Sto se mupa tice - ne znam po kom osnovu bi mene gonili... nisam nikome pretio... napisao sam obicnu poruku na internetu u kojoj samo postavljam pitanje... > Cak i da sam postavio pitanje : Bi li se jebala sa mnom? .... ni tako ne bih podlegao ni prekrsajnom ni krivicnom zakonu... ali ja naravno ne postavljam takva pitanja ;) > I nisam nikakav haker, samo otvorim novi profil kada blokiraju stari, nikakva mudrost ne treba... > Ja ovde vec godinama predlazem da uvedu sistem block-a (kao npr. na facebooku)... tako bi ubili 2 muve jednim udarcem... > Ja ne bih otvarao nove profile i ne bih pisao jednim te istim clanicama vise puta ;) one koje ne bi zelele da dobijaju poruke od mene - blokirale bi me... a one kojima sam mozda interesantan ili potencijalna musterija... te bi i idalje imale otvoreno okno za komunikaciju sa mnom. ....
2017 11 18
ahahahahhaahah ovo je hit majke mi. Sto si odbila mogla si da iskopas iz nekog kontejnera necije, posaljes njemu i zaradis laku lovu a on neka mirise necije prljave gace ahhahahahahha
2017 11 30
Draga Sofijap, Žao mi je zbog doživljene neprijatnosti. Nikome, ali nikome ne bi bilo svejedno da dobije takvu ili sličnu poruku. Ipak apsolutno sam ubeđena da momak nije mislio ništa loše. Otvoreno je priznao da su mu "gaćice" fetiš. Po načinu kako razmišlja, rekla bih da je jedan izuzetno inteligentan, obrazovan i kulturan momak, ali sa "neobičnim" prohtevima. Koliko god se mi zgražavali na njegov predlog, ima dosta istine u onome što je napisao, ali NIKAKO ne bi trebalo da koristi ovaj sajt , niti da uznemirava njegove članove. Iz rečenice:"ljudi koji ispolje svoju perverziju - izbegavaju da im se stvore kompleksi i neuroze zbog potiskivanja" , mogu da naslutim da mu ljudska psiha nije strana (psiholog, seksolog, psihijatar.....), ili je izuzetno načitan tip. U prvi momenat sam se slatko nasmejala, iako znam da bi za svakoga bio šok da dobije takvu poruku. Elem, prijatelju budi drug, pa zaobiđi naše malo carstvo krpica, a ima sajtova i zgodnih dama koje će drage volje prihvatiti tvoju ponudu.
2017 12 08
Meni se isto desilo, kakvi idiot imam osecaj da je ta osoba jedan te isti bolesnik koji pravi uvek nove profile.
2017 12 20
Mnogo gora bolestina su te bunde nego bankar sto trazi nose gacene.. Ako mene pitate.. Barem je iskren i ne uznemirava, lako je iskulirati, dok ovde na sebi nosis 40 mrtvih zecica da bi bila trendy. bolest
2017 12 24
nosene gace * disleksijica hehe
2017 12 24
ne razumem do kada ce da se tolerise prodaja pasa (uopste) a posebno na ovom sajtu. admin koji se ne loguje na sajt po mesec dana i kad se uloguje izignorise poruku o prodaji pasa. bas lepo. :( jos gospodja stavila psu oznaku xs, boze me sacuvaj!
2018 03 12
Mnogo veća bolest i od prodaje pasa i od bankara su i dalje odrane životinje.
2018 03 16
Gade mi se cene koje cure utrostrucuju Npr... U Katarina vidim sako za 2800na SNIZENO a takav isti prodaje devojka za 4200 ili majice obične 1000 Gade mi se predmeti slikano na plocicama, razumem nema svako lutke ali postavite neko cebence-ili peskir
2018 03 20
Zar ne postoji neki sajt koji bi sadržajem više odgovarao, fetiš forum i sl.? Ipak smo ovde zbog drugačijih vrsta saradnje...
2018 05 08
Jadne životinje
2018 05 09
> saskabg: > Nova sam ovde, dopada mi se sajt. Citala sam neke delove foruma, imam mnogo pitanja... ali polako, nigde ne zurim. > Najveci utisak mi je ostavila ova tema, tacnije - bankar gacoljub, tacnije njegova smirenost i kultura u porukama na ovoj temi. Covek je spokojan poput budisticke krave. > DeMonin post bih potpisala, sve je napisala sto mislim i ja. > p.s. ne nudim se bankaru gacoljubu, jer sumnjam da bi mu moje gace odgovarale za njegov fetis... vise su za pokrivanje u dugim, hladnim zimskim nocima. Vrhunski komentar :) budisticka krava hahaha :D ali realno jesam vrlo smirena osoba a volim da mislim da sam i kulturna
2018 08 16
> nata45: > Draga Sofijap, > Žao mi je zbog doživljene neprijatnosti. Nikome, ali nikome ne bi bilo svejedno da dobije takvu ili sličnu poruku. Ipak apsolutno sam ubeđena da momak nije mislio ništa loše. Otvoreno je priznao da su mu "gaćice" fetiš. Po načinu kako razmišlja, rekla bih da je jedan izuzetno inteligentan, obrazovan i kulturan momak, ali sa "neobičnim" prohtevima. Koliko god se mi zgražavali na njegov predlog, ima dosta istine u onome što je napisao, ali NIKAKO ne bi trebalo da koristi ovaj sajt , niti da uznemirava njegove članove. > Iz rečenice:"ljudi koji ispolje svoju perverziju - izbegavaju da im se stvore kompleksi i neuroze zbog potiskivanja" , mogu da naslutim da mu ljudska psiha nije strana (psiholog, seksolog, psihijatar.....), ili je izuzetno načitan tip. > U prvi momenat sam se slatko nasmejala, iako znam da bi za svakoga bio šok da dobije takvu poruku. > Elem, prijatelju budi drug, pa zaobiđi naše malo carstvo krpica, a ima sajtova i zgodnih dama koje će drage volje prihvatiti tvoju ponudu. Nisam ni psiholog ni psihijatar niti ista slicno, ali jesam vrlo nacitan i samoobrazovan :) Rado bih zaobisao sajt ali ne bi bilo nimalo prakticno jer sam barem 90% dogovora ostvario bas na ovom sajtu. U poslednje vreme se mnogo manje bavim tim "fetisom", smirujem se polako, godine cine svoje :D a ima i drugih fetisa, valja menjati i rotirati malo :)
2018 08 16
Boze,boze..... A meni pre par dana stize poruka od maje30 da probam sandale koje prodajem ali da obujem neke najlonke?! Svasta boze.... hahahaha, to su sve ludaci 😂😂😂😂😂
2018 09 07
1 2 ... 12 13 14 15 16 17 18 ... 19