Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Gadosti na sajtu

Hahahahaaaaa, koji si ti lik 🤣🤣🤣🤣> bankar77p: > Ja mislim da ti ni sama sebi nisi jasna ;)
2018 09 08
> Leapufnica: > Boze,boze..... A meni pre par dana stize poruka od maje30 da probam sandale koje prodajem ali da obujem neke najlonke?! Svasta boze.... hahahaha, to su sve ludaci 😂😂😂😂😂 i meni je ista poruka stigla od doticne nazovi Maje30
2018 09 09
Pa nemaju pametnija posla, nego ovde vise na M.K i zezaju cure.... 😡 Nego meni je to bilo smesno, znala sam da neko zeza!!! Budalastine svakakve.... gacoljubci i najlonljubci 😂 Iscitala sam ovde silne komentare i posteno ismejala 😂😂😂🤮🤮🤮 > leptirica: > > Leapufnica: > > Boze,boze..... A meni pre par dana stize poruka od maje30 da probam sandale koje prodajem ali da obujem neke najlonke?! Svasta boze.... hahahaha, to su sve ludaci 😂😂😂😂😂 > i meni je ista poruka stigla od doticne nazovi Maje30
2018 09 14
🤣🤣🤣🤣
2018 10 15
GLAMUR011 cao,dozvoli da ti se prestavim....ja sam Sandra.Pre svega moram da ti pohvalim prezentaciju obuce.Potrebni su nam foto modeli za promociju italijanske obuce i hulahop carapa oli,zainteresovana? meni ovo lici na foot fetish alert x-) :') x-)
2018 11 19
Jel ja mogu da znam ko je glavni admin ovog sajta.Pozdrav
2018 12 12
Nebranim ga,ali cu reci samo ovo,da ima ovde ko prodaje svoje gacice(nosene)iliti najlon carape. Mislim da se nelazemo. Nije nista licno. 😉
2018 12 20
A svi se prave fine. 😀 :o
2018 12 20
> SasaAna: > Gade mi se cene koje cure utrostrucuju > Npr... U Katarina vidim sako za 2800na SNIZENO a takav isti prodaje devojka za 4200 ili majice obične 1000 > Gade mi se predmeti slikano na plocicama, razumem nema svako lutke ali postavite neko cebence-ili peskir Pa to je sigurno,jedna te ista osoba.
2018 12 20
Pozz devojke. Kako ide prodaja? :)
2019 03 21
Pa zasto sam sada blokiran? :) o boze, nisam nikome ni 1 PP pustio... :) strasno
2019 03 21
Ti si covece propast, ima vas koji trazite, ima nas koji prihvatimo ili odbijemo. U svakom slucaju, ako mladoj dami, zeni i sl.na profilu ne pise, prodajem svoje gace- gace fetisarima, onda nemas sta da joj saljes. Znam ja da nisu svi iskreni, i ako ne pitas, neces ni imati, al o brate, zaista nije umesno. Neke od tih zena imaju decu, i osecaju se zlostavljano jer su dosle da prodaju garderobu, a neko bi preko njihovih gaca prevario verujem dobru devojku. Gnjida ima svakakvih, a ti koji toboz ne varas a trazis gace, rekla bi da si slicno pederu koji ima devojku,pa je prevari iz cista mira sa drugim muskarcem. Eto, s tim bih uporedila i to je moj osecaj povodom tebe. Bas mozes da se postidis, ako za to znas.
2019 03 21
Takve zene mogu samo da preskoce poruku ili je izbrisu... i to je to. Ali kao sto rekoh nisam nikome ni PP pustio ovaj put. Pitao sam kako ide prodaja. Peder koji prevari devojku s muskarcem?? xD ahahahahahaha nasmeja me. Sta ce pederu devojka? Sta radi s njom? :D Evo jos jedne koja nije zadovoljna sobom pa komentarise druge. Idi poboljsaj svoj zivot a ne bavi se tudjim, ne secam se da sam ti ikada pisao. Ovaj put nisam dosao da bilo kome trazim gacice. Jel moze barem to da bude jasno? Evo lepo i fino pisem na forumu. Jel to neki problem?
2019 03 22
ova tema je opet aktuelna :)
2019 05 16
> AndelaKovljenic: > Mnogo gora bolestina su te bunde nego bankar sto trazi nose gacene.. Ako mene pitate.. Barem je iskren i ne uznemirava, lako je iskulirati, dok ovde na sebi nosis 40 mrtvih zecica da bi bila trendy. bolest Bravo. 😊
2019 05 21
1 2 ... 13 14 15 16 17 18 19