Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Gadosti na sajtu

> lilali: > > necagej: > > > Zlatana: > > > Nikao je novi profil. > > > Sugarteddy97tea > > zlatana evo i ja sam jedan od njih > > inace sa homoseksualac povremeno nosim zensku garderobu ali fetis su mi nosene gacice ako neko zeli da proda sto da ne > A nas bi to sta si ti trebalo da zanima zbog ? Koga je briga sta si ti ?
2019 10 20
Ljidi vise puta sam prevarena ovde. Evo poslednja je Krpice766, upaltila sam novac za ranac, potom se doticna nine javljala pa me blokirala na pozivima ,viberu ma svakako. Znaci ni traga ni glasa. E onda sam javno ostavila njene podatke i zapretila sa Savskom i visokotehnoloskim sudom jer mi je pukao film, dosadilo mi je da mi neko stalno vredja inteligenciju.. Posle tog mog poteza i ignosrisanja totlnog sa njene strane, doticna Krpice766 se sama javila i bez ikakovog obrazlozenja zasto se ne javlja 10 dena, zasto me je blokirala na viberu , na pozivu , me moli da joj sklonim podatke sa profila. Hajde ja se kao zena na zenu opet po stoti put sazalim i obrisem komentar, da bi onda ona sa svog profila i sa nekih novoozvorenih meni pocela da lepi negativne. Zamislite koji je to mozak, koliko je to izopaceno i bezobrazno. Eto iskucah se ja, al sam morala nekome da prenesem svoje lose utiske.. Molim Vas sve izbegavajte saradnnju sa PETRIC ANDRIJANOM IZ VALJEVA, SEDLARI BB, MOB 061 2441820 Jer Andrijana trazi da joj se uplati novac i posle se vise nikada ne javlja, dosta njih je prevarila.. Znaci Krpice7666 zaobidjite
2019 11 08
> necagej: > > Zlatana: > > Nikao je novi profil. > > Sugarteddy97tea > zlatana evo i ja sam jedan od njih > inace sa homoseksualac povremeno nosim zensku garderobu ali fetis su mi nosene gacice ako neko zeli da proda sto da ne Šta mene briga sta su tvoja interesovanja i fetiš, ahahahah ma marš odavde breee
2019 11 08
> necagej: > > Zlatana: > > Nikao je novi profil. > > Sugarteddy97tea > zlatana evo i ja sam jedan od njih > inace sa homoseksualac povremeno nosim zensku garderobu ali fetis su mi nosene gacice ako neko zeli da proda sto da ne Jel si srećan što si derpe? Gadi mi se od takvih, momentalno mi se život zgadi.... Bljaks
2019 11 08
Za mene je gadost sto sam objavila da poklanjam garderobu osobama koje nemaju i koje ne mogu sebi da je priuste i javile su mi se divne osobe koje stvarno nemaju i žele garderobu za svoju decu izmedju ustalog i sampon,veš,sapun,carapice i ostale osnovne stvari...A isto tako su mi se javljala gospodje koje po svemu sudeći imaju svog i na pretek i svoje prodaju (nimalo loše komade) a traže meni da im posaljem ‘nešto moderno’ za njihovu ćerku...SRAMOTA I TREBA DA SE STIDIMO!
2019 11 16
Nikada ne znate kome odu stvari, ja sam poklonila odlična kolica za bebicu ženi za koju se ispostavilo da preprodaju dalje 😂 ali šta ima veze, ne ljutim se, poklonim ko god da se javi, možda je neko nekad imao, a sad nema, ko će ga znati.
2019 11 16
Za mene je gadost ova posrnula sto prodaje nosene mikro tange a reklamira ih tako sto je svoju ''suštinu'' izbacila u prvi plan a tange su stvarno mikro pa se naziru negde u pozadini :D
2019 12 04
> TITJAMAKI: > Za mene je gadost ova posrnula sto prodaje nosene mikro tange a reklamira ih tako sto je svoju ''suštinu'' izbacila u prvi plan a tange su stvarno mikro pa se naziru negde u pozadini :D Ja ovde vidim bubuljicavu guzicu i celulit.. Veoma primamljivo
2019 12 05
> Debela_devojka: > Nikada ne znate kome odu stvari, ja sam poklonila odlična kolica za bebicu ženi za koju se ispostavilo da preprodaju dalje 😂 ali šta ima veze, ne ljutim se, poklonim ko god da se javi, možda je neko nekad imao, a sad nema, ko će ga znati. Kad nekome das poklon, ima pravo sa njim da radi sta hoće, dal ce da ga preporoda, pokloni ili baci njegovo je. Ono što meni ne treba poklanjam, razlog poklanjanja je isti kao i razlog prodaje, veliko, malo ili mi jednostavno ne treba više. Ne ljutim se šta god da taj neko uradi sa mojim poklonom,odnosno predmetom koji kupi ili dobije u razmeni sa mnom.
2019 12 05
> Siamese.cat: > https://mojekrpice.rs/nenad023-209969 Da li je realno ovo 😂 Jaoo Gospode gde si administratoru sramoto jedna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2019 12 15
https://mojekrpice.rs/items/odeca/5625813/nosene-gacice Vo Imja Oca xD
2020 03 13
> Sofijapp: > Kako je moguce da neko ko je blokiran moze pristupiti na sajtu i slati poruke? > Naime, clan bankar72p mi je poslao poruku i pitao da li sam ja na nekim slikama od mojih krpica sa profila. Mislila sam da clana zanimaju krpice, i potvrdno sam odgovorila, da bih kasnije dobila ovaj odgovor: > Zeleo sam nesto da ti predlozim, a malo je indiskretno... > Nadam se da se neces ljutiti, ja cu da te pitam, pa ako si zainteresovana - sjajno, a ako nisi - nikome nista, u tom slucaju izvini na oduzetom vremenu..Sa tih fotografija mi se jako dopadas, zgodna si vrlo.. > A ja vec duze vreme povremeno ovde na sajtu saradjujem sa pojedinim clanicama. Ono sto ja kupujem su zapravo gacice koje bi ti malo nosila (dan ili dva - sto duze mozes - to bolje) tako da mirisu na tebe i takve mi ih posaljes, a ja ih platim 1000 din + postarinu... I naravno garantujem s moje strane skroz posten i fer odnos. I sto se podrazumeva - potpunu diskreciju (za to bismo znali samo ti i ja i apsolutno niko drugi)... > Ja zaista uzivam u tome, to je neka moja mala tajna avantura ili fetis (nazovi kako hoces)... inace nisam neki bubuljicavi klinac niti sam neki perverzni matorac. Momak sam, koji ima devojku vec duze vreme ali ne zelim da je varam a pozelim tako neku avanturicu i onda sam "izmislio" ovaj nacin i prejako uzivam u tome. U tvojima bih jako jako uzivao, to ti garantujem ❤️ ❤️ ❤️ > Nadam se da si raspolozena za saradnju... Ako imas jos neka dodatna pitanja ili nedoumice, slobodno pitaj, ja sam iskren i bez dlake na jeziku 😉 > Hvala unapred i jos jednom izvini ako sam ti ovom porukom oduzeo dragoceno vreme. 😗 > pre 3 minuta > kako je moguce da clan ne moze biti potpuno blokiran sa sajta, i da ne moze pristupiti porukama? Zaista ne bih volela da dobijam jos ovakvih poruka A viditr ovo https://mojekrpice.rs/annyvalo-203569 .....
2020 03 21
> J.Maletic: > > Sofijapp: > > Kako je moguce da neko ko je blokiran moze pristupiti na sajtu i slati poruke? > > Naime, clan bankar72p mi je poslao poruku i pitao da li sam ja na nekim slikama od mojih krpica sa profila. Mislila sam da clana zanimaju krpice, i potvrdno sam odgovorila, da bih kasnije dobila ovaj odgovor: > > Zeleo sam nesto da ti predlozim, a malo je indiskretno... > > Nadam se da se neces ljutiti, ja cu da te pitam, pa ako si zainteresovana - sjajno, a ako nisi - nikome nista, u tom slucaju izvini na oduzetom vremenu..Sa tih fotografija mi se jako dopadas, zgodna si vrlo.. > > A ja vec duze vreme povremeno ovde na sajtu saradjujem sa pojedinim clanicama. Ono sto ja kupujem su zapravo gacice koje bi ti malo nosila (dan ili dva - sto duze mozes - to bolje) tako da mirisu na tebe i takve mi ih posaljes, a ja ih platim 1000 din + postarinu... I naravno garantujem s moje strane skroz posten i fer odnos. I sto se podrazumeva - potpunu diskreciju (za to bismo znali samo ti i ja i apsolutno niko drugi)... > > Ja zaista uzivam u tome, to je neka moja mala tajna avantura ili fetis (nazovi kako hoces)... inace nisam neki bubuljicavi klinac niti sam neki perverzni matorac. Momak sam, koji ima devojku vec duze vreme ali ne zelim da je varam a pozelim tako neku avanturicu i onda sam "izmislio" ovaj nacin i prejako uzivam u tome. U tvojima bih jako jako uzivao, to ti garantujem ❤️ ❤️ ❤️ > > Nadam se da si raspolozena za saradnju... Ako imas jos neka dodatna pitanja ili nedoumice, slobodno pitaj, ja sam iskren i bez dlake na jeziku 😉 > > Hvala unapred i jos jednom izvini ako sam ti ovom porukom oduzeo dragoceno vreme. 😗 > > pre 3 minuta > > kako je moguce da clan ne moze biti potpuno blokiran sa sajta, i da ne moze pristupiti porukama? Zaista ne bih volela da dobijam jos ovakvih poruka > A vidite ovo...Opet drugi profil napravljen j stalno tako u krug... https://mojekrpice.rs/annyvalo-203569 .....
2020 03 21
Gadost na sajtu da neko napravi lažan profil i ostavi negativan utisak a u životu nisam razgovarala sa tom clanicom. Gde je admin?
2020 03 26
https://mojekrpice.rs/milanunii-210724 DA LI JE OVO MOGUCE? OVDE?
2020 05 14
1 2 ... 15 16 17 18 19