Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Predrasude o razmenama!

Slazem se! Razmene su super zaista da nadjes nesto super ako ne mozes da priustis trenutno, a i da druga strana bude zadovoljna :)
2016 07 30
Ja ne radim razmene jer jednostavno imam previse garderobe. Stvari koje prodajem su nove, a u svom ormaru imam stvari koje stoje po godinu- dve, a da ih nisam nijednom obukla, i obzirom da mi drugarice rade u buticima stalno dovlacim nove stvarcice sa njihovim popustima, i besmisleno mi je da se menjam za nesto noseno, a mahom devojke koje su mi i trazile razmenu, ili prodaju svoje 'jedva nosene' stvari po ceni po kojoj ja prodajem nove iz prodavnice, ili imaju milion iznosenih artikala od po 200- 300 din. Meni ta ideja nije jasna, da ocekujes da ce ti neko dati novu stvar za 5-6 tvojih evidentno nosenih. HM koliko znam ima ponudu da se odnesu stvari za reciklazu i uzme neki popust i to je ok. Ja nisam HM, i posle milionitog lepog i kulturnog odgovaranja na sva ta besmislena pitanja, jednostavno sam prestala da odgovaram. Non stop sam u pokretu, putujem, radim, i trudim se da kupcima odgovaram sto pre mogu na poruke, i mahom to radim preko telefona, i em mi treba 100 god. da lepo otvorim ovaj sajt na telefonu, em kad vidim da neko pita nesto sto vec pise, tipa mere ovoga ili onoga, a ja samo sto ne izmerim poprecni presek uckura, dodje mi da poludim. Sve lepo pise, a ja kad zelim nesto da kupim od nekoga prvo procitam opis, uslove prodaje, pa onda vidim da li mi odgovara ili ne, pa saljem poruku.
2016 07 30
To je mnogo veci problem na sajtu,sto su devojke nepismene i bezobzirne.Da,treba pitati uvek,za nesto sto nije navedeno,apsolutno,ali uopste ne citati opise i uslove saradnje,e to prerasta u bezobrazluk.I ne samo na profilu,nego i u odeljcima za potraznju.Navedete tacno sta vam treba a dobijate gomilu ponuda nekih levih stvari koje nisu ni nalik ili napisete da trazite razmenu a nude vam iskljucivo za kupovinu.Samo da se posto poto nekome nesto uvali.Stvarno nije saradnicki.
2016 07 30
> NeverOddOrEven: > Ja ne radim razmene jer jednostavno imam previse garderobe. Stvari koje prodajem su nove, a u svom ormaru imam stvari koje stoje po godinu- dve, a da ih nisam nijednom obukla, i obzirom da mi drugarice rade u buticima stalno dovlacim nove stvarcice sa njihovim popustima, i besmisleno mi je da se menjam za nesto noseno, a mahom devojke koje su mi i trazile razmenu, ili prodaju svoje 'jedva nosene' stvari po ceni po kojoj ja prodajem nove iz prodavnice, ili imaju milion iznosenih artikala od po 200- 300 din. Meni ta ideja nije jasna, da ocekujes da ce ti neko dati novu stvar za 5-6 tvojih evidentno nosenih. HM koliko znam ima ponudu da se odnesu stvari za reciklazu i uzme neki popust i to je ok. Ja nisam HM, i posle milionitog lepog i kulturnog odgovaranja na sva ta besmislena pitanja, jednostavno sam prestala da odgovaram. Non stop sam u pokretu, putujem, radim, i trudim se da kupcima odgovaram sto pre mogu na poruke, i mahom to radim preko telefona, i em mi treba 100 god. da lepo otvorim ovaj sajt na telefonu, em kad vidim da neko pita nesto sto vec pise, tipa mere ovoga ili onoga, a ja samo sto ne izmerim poprecni presek uckura, dodje mi da poludim. Sve lepo pise, a ja kad zelim nesto da kupim od nekoga prvo procitam opis, uslove prodaje, pa onda vidim da li mi odgovara ili ne, pa saljem poruku. Ovo potpisujem, bravo, to je upravo ono sto i mene nervira, plus sam naglasila da mi se krpe ne nude, kako ljude nije sramota samo mi to nije shvatljivo. Kod mene je sve novo
2016 07 30
> NeverOddOrEven: > Ja ne radim razmene jer jednostavno imam previse garderobe. Stvari koje prodajem su nove, a u svom ormaru imam stvari koje stoje po godinu- dve, a da ih nisam nijednom obukla, i obzirom da mi drugarice rade u buticima stalno dovlacim nove stvarcice sa njihovim popustima, i besmisleno mi je da se menjam za nesto noseno, a mahom devojke koje su mi i trazile razmenu, ili prodaju svoje 'jedva nosene' stvari po ceni po kojoj ja prodajem nove iz prodavnice, ili imaju milion iznosenih artikala od po 200- 300 din. Meni ta ideja nije jasna, da ocekujes da ce ti neko dati novu stvar za 5-6 tvojih evidentno nosenih. HM koliko znam ima ponudu da se odnesu stvari za reciklazu i uzme neki popust i to je ok. Ja nisam HM, i posle milionitog lepog i kulturnog odgovaranja na sva ta besmislena pitanja, jednostavno sam prestala da odgovaram. Non stop sam u pokretu, putujem, radim, i trudim se da kupcima odgovaram sto pre mogu na poruke, i mahom to radim preko telefona, i em mi treba 100 god. da lepo otvorim ovaj sajt na telefonu, em kad vidim da neko pita nesto sto vec pise, tipa mere ovoga ili onoga, a ja samo sto ne izmerim poprecni presek uckura, dodje mi da poludim. Sve lepo pise, a ja kad zelim nesto da kupim od nekoga prvo procitam opis, uslove prodaje, pa onda vidim da li mi odgovara ili ne, pa saljem poruku. Ovo potpisujem, bravo, to je upravo ono sto i mene nervira, plus sam naglasila da mi se krpe ne nude, kako ljude nije sramota samo mi to nije shvatljivo. Kod mene je sve novo
2016 07 30
To jeste istina da ukoliko neko ne radi razmene slabo ce imati koristi nazalost takvo je vreme doslo ljudi nemaju novac gledaju da prodju sto povoljnije I da nabave sebi ono sto im je potrebno. Osim ukoliko imate najmodernije stvari po veoma povoljnim cenama prodacete. Bar je to moje misljenje. I ja sam do sada samo radila razmene I dobila fantasticne stvari koje ne bih mogla sebi da priustim da kupim u prodavnicama cak I da sam prodala sve sa profila :D
2016 07 30
Drago mi je da se dosta clanica ukljucilo u ovu temu.. :) U svakom slucaju srecna sam sto uopste ovakav sajt postoji i sto ima mnogo divnih devojaka od kojih sam i kupovala, kojima sam i prodavala a i najsladje od svega po meni *menjala*.. :) A sto se tice novih i polovnih stvari, podrazumeva se i to sto je noseno (polovno) da nikad ne bih prodala nesto u losem stanju zato i smatram da cak i polovone stvari mogu da se menjaju za nove, sve je stvar zelje i dogovora.. :)
2016 07 30
Evo da se pohvalim da sam, zahvaljujuci ovoj temi, imala jednu lepu razmenu na obostrano zadovoljstvo . Srecno i vama devojke! :")
2016 07 30
Jooooj divno! Bas mi je drago! :)
2016 07 30
> NeverOddOrEven: > Ja ne radim razmene jer jednostavno imam previse garderobe. Stvari koje prodajem su nove, a u svom ormaru imam stvari koje stoje po godinu- dve, a da ih nisam nijednom obukla, i obzirom da mi drugarice rade u buticima stalno dovlacim nove stvarcice sa njihovim popustima, i besmisleno mi je da se menjam za nesto noseno, a mahom devojke koje su mi i trazile razmenu, ili prodaju svoje 'jedva nosene' stvari po ceni po kojoj ja prodajem nove iz prodavnice, ili imaju milion iznosenih artikala od po 200- 300 din. Meni ta ideja nije jasna, da ocekujes da ce ti neko dati novu stvar za 5-6 tvojih evidentno nosenih. HM koliko znam ima ponudu da se odnesu stvari za reciklazu i uzme neki popust i to je ok. Ja nisam HM, i posle milionitog lepog i kulturnog odgovaranja na sva ta besmislena pitanja, jednostavno sam prestala da odgovaram. Non stop sam u pokretu, putujem, radim, i trudim se da kupcima odgovaram sto pre mogu na poruke, i mahom to radim preko telefona, i em mi treba 100 god. da lepo otvorim ovaj sajt na telefonu, em kad vidim da neko pita nesto sto vec pise, tipa mere ovoga ili onoga, a ja samo sto ne izmerim poprecni presek uckura, dodje mi da poludim. Sve lepo pise, a ja kad zelim nesto da kupim od nekoga prvo procitam opis, uslove prodaje, pa onda vidim da li mi odgovara ili ne, pa saljem poruku. AMIN!
2016 08 02
Razmene DA :) naravno kada se nadje da mi nesto odgovara i da mi je potrebno koliko-toliko i to vrlo rado :) Ja licno sam imala uglavnom dobra iskustvau razmenama :)
2016 08 03
Slazem se apsolutno! :)
2016 08 04
Oodlicna tema!! 👍 Cak i kada pitaju za kupovinu, uvek prelistam profil clanice i ako nadjem nesto sto mi odgovara, sama predlozim zamenu. Jedino sto me uzasava, kad clanica, koja je veeelikim slovima u opisu naglasila da ne radi razmenu (uz hiljadu uzvicnika i svim mogucim znacima interpukcije, koji bi znacili "secem prstice, ako ti samo padne na pamet da pitas"), posalje poruku u kojoj bas za razmenu i pita. Iz pricipa, "NE ODGOVARAM NA TAKVE PORUKE I NEMOJTE ME PITATIIIII!!!!!@*!:&@*##" 😉😄😄😄 A sve ostale, izvolite, pitajte, sta god 😘!
2016 08 06
Zivele razmeneeee! :-) PS. Pozdrav za portparola forumskih sukoba, Olgu :-*
2016 08 06
Jako mi se dopada ideja razmena jer po ceni postarine dobijem nesto sto ce mi osveziti garderober a dam nesto sto mi ne koristi... Takodje me nervira kada mi devojke koje su iskljucive da ne rade razmenu, traze istu! Svakoj sam iz principa odgovorila da je pogresila,da ne radi razmenu ali da cu rado dati popust ;-) Ali nijedna od tih mi nije kupila...sujeta radi odmah :-) Pozdrav devojke
2016 08 07