Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Predrasude o razmenama!

Obožavam razmene, nisam nikada imala loša iskustva. Uglavnom razmenjujem u mom gradu pa samim tim dobijem besplatno super krpice a oslobodim se stvari koje ne nosim. Toliko sam do sada dobila divne odeće za dž(čak i sa etiketama) a da ne pričam koliko sam uštedela novca. Mislim da članice koje ne rade zamene mnogo propuštaju, pogotovo koliko tog zarađenog novca daju na kupovinu novih stvari ccc kad se sračuna više su u minusu pa čak i kada ostvare prodaju. Ali svakom svoje, barem nama koje radimo ostane više izbora i manje konkurencije :D
2016 10 06
Eee bas ste to lepo napisali " clanice koje ne rade raZmene mnogo propustaju" definitivno se slazem sa Vama!
2016 11 01
Na ovom sajtu prodajem i kupujem već par godina od 2015te Za svo to vreme uradila sam možda 5 razmena ukupno Svakodnevno dobijam više poruka za razmenu ali ili ne odgovorim ili bacim pogled al me ništa ne zanima Morate da shvatite Loša iskustva dižu barijere ka potencijalno dobrim Zadnja situacija kod mene(a stvarno se trudim da imam maksimalno realne cene) ide ovako: Postavim kupaći za 1000 din Javi mi se korisnica kojoj je najjeftinija stvar 5000, obucu nosi broj manji i jedina stvar koja mi se i dopadne je 150e Odgovorim joj hvala ništa mi ne odgovara Ona opet potencira šta mi se svidja pa da se dogovorimo... Kada sam joj napisala šta mi se svidja ali da za to nikada ne bi dala toliko para ona mi kaže E draga al me ti nasmeja, izabrala si najskuplju stvar. Naravucenije Ne možete potencirati razmenu sa stvarima koje su 5-10 puta skuplje(jer ih tako cenite) od onoga što tražite Takodje Ovaj sajt se zove moje krpice al brate neki bukvalno nude krpe kakve ja ostavljam pored kontejnera A da ne pominjem one koje samo nestanu. Tako da nemage pravo da se ljutite na one koje odbijaju razmene jer svako ima pravo da vas odbije Pozz PS ovo je moj treći post na ovu temu i sada zavrsavam
2019 06 13
Ja volim razmene,ali postujem i one koji ne rade razmenu. Samo ne volim kada me clanice koje pisu na progilu NE RADIM RAZMENE!!!!stop razmenama!!!!!NEGATIVNA ZA PITANJE O RAZMENI!!!! Itd pa me ta ista clanica pita da li bih radila razmenu. Ovako uvek pogledam profil i uvek sam raspolozena za razmenu ako nam se poklope brojevi i ukusi. Osim ako naidje period kada mi je bas potreban novac pa nisam u mogucnosti . Ali to naglasim.
2019 07 10
1 2 3 4 5