Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Predrasude o razmenama!

Razmene su sjajne i nekada sam ih radila...vise ne jer imam previse garderobe i prodajem novu garderobu, tako da tesko pronadjem nekoga ko ponudi razmenu-"novo za novo" i da mi bas to treba...ali, ko zna :D Mozda "naletim" na nesto kada mi ponude razmenu...
2016 07 28
Devojci ponudim razmenu jer joj u opisu pise da radi razmene. Odgovara mi da ih ne radi. Zbunjena pitam kako kad pise ... A ona kaze ''pa da, radim razmene ali prednost ima prodaja'' :o :o :o :') :') :')
2016 07 28
Auu vidi mene :'( ...izvinjavam se :") ne mogu da izbrisem poruke...tako je to kada se pise sa mobilnog :D
2016 07 28
Svaka cast na otvaranju teme.Slazem se u potpunosti sa vama! :)
2016 07 28
> anaziv: > a da sam sa druge strane sigurna da imamo isti ukus i da bi joj se nesto dopalo kod mene.. Recimo neko bi kod mene mogao da stekne takav utisak, a ja sada nosim milion brojeva veću garderobu pa zato i prodajem ovu. :D Ili neki drugi fazon. Onda pola profila su mi neke vintage stvari, a to su stvari moje majke, znači opet ne nešto što bih nosila sada. Plus pokušavam stvarno da smanjim broj stvari, a ni novac mi ne škodi. :D U 99% slučajeva mi ponude za razmenu (bez obzira na to šta mi piše na profilu) stižu od devojaka koje nose S, XS, eventualno M. Tj. koje prodaju stvari u tim brojevima. Ili se javljaju devojke čije su stvari dosta skuplje.
2016 07 29
> Valerina: > Auu vidi mene :'( ...izvinjavam se :") ne mogu da izbrisem poruke...tako je to kada se pise sa mobilnog :D Ništa bolje ni sa kompa. xD Duplirala, ne može da se izbriše, pa je evo sad menjam. xD
2016 07 29
Ja samo razmenjujem, jer da bi se nesto prodalo cena se mora sniziti na smesan minimum. Onda mi je bolje da menjam nesto sto mi samo stoji u plakaru za nesto sto mi treba. Tako da ko ne radi razmenu-slabo da ce imati vajde od Krpica 😁👊
2016 07 29
Opet ja.... recimo meni cena nista ne znaci, ne oznacava kvalitet i ne oslanjam se na cene kada ugovaram razmenu, vec gledam da "uklopim" stvar u stvar, dakle da budu u rangu. Danas sam ugovarala 3 razmene i na kraju me sve 3 clanice pitaju "A koja je cena tvog predmeta?" - ja rekoh nemam cene, ne gledam cene.... i odustanu. Ne pratim cene jer je ovde na sajtu 90% stvari precenjeno. Npr. stavila sam cenu za cizme 800 dinara i pita me neko za razmenu (da poklopimo cenu obostrano) kad ona na profilu ima "sitnis" (gace, marama..) i stavila cenu od 900 dinara, logicno je da necu da menjam cizme za gace nego za obucu ili eto nesto u tom rangu/kvalitetu. Mislim valjda i same znate da procenite neku vrednost predmeta. Koliko puta samo izvrsim razmenu i kada je moj predmet skuplji.... Uopste to ne gledam.
2016 07 29
> NatySd: > Opet ja.... recimo meni cena nista ne znaci, ne oznacava kvalitet i ne oslanjam se na cene kada ugovaram razmenu, vec gledam da "uklopim" stvar u stvar, dakle da budu u rangu. Danas sam ugovarala 3 razmene i na kraju me sve 3 clanice pitaju "A koja je cena tvog predmeta?" - ja rekoh nemam cene, ne gledam cene.... i odustanu. > Ne pratim cene jer je ovde na sajtu 90% stvari precenjeno. Npr. stavila sam cenu za cizme 800 dinara i pita me neko za razmenu (da poklopimo cenu obostrano) kad ona na profilu ima "sitnis" (gace, marama..) i stavila cenu od 900 dinara, logicno je da necu da menjam cizme za gace nego za obucu ili eto nesto u tom rangu/kvalitetu. Mislim valjda i same znate da procenite neku vrednost predmeta. Koliko puta samo izvrsim razmenu i kada je moj predmet skuplji.... Uopste to ne gledam. Ili kada ima 5 stvari XL velicine i 3 para obuce 39.A vidi po slikama da XL ne nosim sigurno, a sva obuca koju sam okacila je 37.
2016 07 29
Rado radim razmene :) Medjutim kada je rec o njima,prioritet mi je da se menjam za ono sto cu zaista nositi a ne da nagomilavam stvari pa s toga se desava da nekad nazalost ,odbijem clanice koje ih ponude.Nije mi namera da bilo koga uvredim ili potcenim neciju garderobu samo nije jednostavno uskladiti ukuse i velicine.Mnogo razmena sam uradila i volim kada se devojke jave i iznesu ponudu,bar da pogledam, jer moze da se desi da se nesto i nadje a iako mozda trenutno nesto nisam zapazala za sebe posle izvesnog vremena moze biti da je clanica recimo dodala nesto pa mi to privuce paznju.Svi gotovo dopunjujemo profile jer mi zene,kada je rec o "krpicama" vodimo igru bez prestanka :D
2016 07 29
Ne radim razmene iz samo jednog razloga:ne pratim trendove i obično mi se ništa tu ne svidja.Volim klasične stvari,ovde vidim dosta iznošene stvari,ne kod svih naravno,ja haljinu obučem samo jednom i to je to.
2016 07 29
Pitam prev neki dan devojku za razmenu, kaze : "moze, za to i to", uzima dve moje stvari za jednu njenu i jos kaze "prilikom razmene cena je veca".. Pa cekaj, kod tebe je cena veca, a kod mene da ostane ista? Pri tom su obe moje stvari nove, sa etiketom.. Razmene zaista volim, ali mrzim bezobrazluk..
2016 07 29
Ja se uglavnom menjam stvar za stvar ili bar da bude priblizna cena.
2016 07 29
> branimira: > Ja samo razmenjujem, jer da bi se nesto prodalo cena se mora sniziti na smesan minimum. Onda mi je bolje da menjam nesto sto mi samo stoji u plakaru za nesto sto mi treba. Tako da ko ne radi razmenu-slabo da ce imati vajde od Krpica 😁👊 Bravo!!!
2016 07 29
Ja pristanem na razmenu samo ako se desi da nam se poklope stvari i ukus, a ne cena. Mislim ne mogu dati stikle od 1500 dinara u zamenu za majicu od 2000 dinara. Ali uvek odgovorim na poruku, nece mi pasti kruna sa glave. Sad razmisljam za sta bih mogla da menjam haljinu, pa jedino za drugu haljinu slicnog kvaliteta :D
2016 07 29