Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Ne razumem?

Zaista ne razumem clanice koje pitaju za razmenu i kada pristanete one se vise ne javljaju :o Ne kazu ni da odustaju, da su se predomislile, nista. Malo osnovne kulture i vaspitanja ne bi skodilo :")
2016 08 11
Pa verovatno im ne odgovara da daju predmet koji si odabrala sa njihovih profila.. Koliko puta mi se samo desilo da me pitaju za razmenu, ja pregledam njihov profil, pronadjem sta mi odgovara i pitam moze li razmena za to i to.... odgovora nema nikada vise. Verovatno im se "ne daje" to njihovo za moje, jer jelte njihova roba je od zlata, a ja svoju poklanjam.
2016 08 11
Nista mi ne pricaj u poslednje vreme mi se to stalno desava. Pa majku mu zar je toliko tesko odgovoriti?!
2016 08 11
Pa situacija je takva da sam rekla koja mi se majica svidja i pitala je da mi izmeri, na sta je ona rekla nema problema i od tad muk. Ispadne da ja sad "trcim" za njenim stvarima, a ona trazila razmenu... kad se meni nesto svidja i trazim razmenu podrazumevam da clanica moze traziti bilo sta sa profila i spremna sam da dam...
2016 08 11
Mene uzasno iznervira kada pitam nekoga za RAZMENU a upravo sam clanicu i nasla tu gde se oglasila za razmene i ona nista ne nadje i ponudi mi cenu za kupovinu,dovoljno je reci da nije nasla nista pa ja ako budem htela naravno da cu kupiti i sama joj reci da zelim da kupim onda a idem i od pretpostavke cim sam pitala za razmenu mozda nemam novca da kupim. Nedavno sam devojku pitala za razmenu rekla je da joj nista ne odgovara,poslah joj jos par predmeta koja joj takodje nisu odgovorala i ni jednog trenutka mi nije nametala kupovinu,medjutim meni se predmet mnogo dopao i za par dana kad sam sakupila parice javila sam joj se i kupila predmet. O onima sto reklamiraju razmene a kad ih pitas napisu samo kupovina nemam komentar,zaista preglupa reklama. Takodje me izbaci iz takta ono "nudite mi samo moderne stvari za razmenu!"... Ima devojaka koje kupuju sta im se dopada mozda je i izaslo vec iz mode,a ima i takvih koje nemaju novaca ni za to sto je demode a kamoli za moderno. To kazem jer ja ponekad radim razmenu za jednu devojcicu kojoj je mama umrla a ja imam bebu i svoje troskove i ne mogu i njoj da priustim,nije joj bitno da bude moderno cak ni ne zna sta je moderno,i onda me takve izjave bas iznerviraju.
2016 08 11
Jeste uglavnom se vec dogovorimo za razmenu I samo jos podatke da razmenimo I od nje ni traga ni glasa. A jedna devojka mi je trazila moje dve stvarcice medjutim ja bas I nisam nasla nesto kod nje. Ona se ponudi I uslika mi jos neku garderobu I svidi mi se jedna stvarcica kazem da mi izmeri da ne kupujem napamet...od tada nista. A ona je toliko navaljivala... I sve cesce se to desava. Pre nikada nisam imala problema sve saradnje isle su brzo I lako.
2016 08 11
Ja sam se sa jednom takodje dogovorila sve na jedvite jade mi je odgovarala velicine koje su i konacno nadjem nesto da je ne bih odbila i kad sam joj napisala sta nije se vise javljala :)
2016 08 11
Mozda im je zao da se oproste sa stvarima koje ne nose :)
2016 08 11
Nznm, ali izludeh..Ako vec nesto na profilu ne bi menjale neka kazu sve osim toga i toga, a ne kad kazemo sta hocemo ne javljaju se. Sta bi bilo da smo mi te koje traze razmenu, tek onda se ne bi javile...Bas je tesko odgovoriti na poruku ocigledno :|
2016 08 11
A fascinantno mi je kada pitaju za razmenu onda ti pronadjes nesto kod njih i onda sledi - e izvini ali ta stvar nije moja.. znaciii tada poludim x-) bolje mi reci ne bih to i to menjala a ne laz :)
2016 08 11
Da da ta stvar obicno bude sestrina ili drugaricina :)
2016 08 11
To x-)
2016 08 11
Bas sam se pronasla. U tekstu koji je napisala Marylin. Jeste ja sam se oglasila za razmenu I ona mi ponudi razmenu i ja kazem me odgovara mi I ako zeli moze popust. Nisam htela da nametnem kupovinu nego je predmet kostao 300 din, tj dva predmeta za te pare, pa Sam pomislila da ce kupiti. Takodje, I ovo nudite mi samo moderne stvari. To Sam ja napisala. Niko nije rekao da svi moraju da traze moderne stvari. JA trazim jer zelim. I nosim takve. To za tu devojcicu je tuzno. Ima danas nazalost puno takvih ljudi. Ali ako ja zelim moderne stvari, onda cu ih nositi. Ne moze mi niko zabraniti.Na kraju smo se izvinile i jedna drugoj i imale razmenu. Ne razummem cemu ovo prozivanje?
2016 08 11
Balmain uopste se ovo nije odnosilo na vas,svaka druga objava je tog tipa,naravno da moze svako da nosi sta zeli i da kupuje sta zeli i da bude moderan, samo kazem da neke clanice ne znaju sta je moderno mozda pa salju sta god imaju slicno u nadi da ce prodati ne treba im zameriti ili ponizavati ih i njihove stvari. A sto se ovog prvog tice svaka druga clanica reklamira svoj butik tako sto napise kao razmena a kad pitate onda je samo prodaja,tako da je i to bez veze ako pitam za razmenu neka bude i odgovor skladan tome a ako budem htela kupovinu nece mi biti tesko da napisem i naglasim. Sve bih ovo isto napisala i da vas oglas nisam videla,vi ste jedna od 100 koje su mi pre vas nudile cene za kupovinu a pitanje je bilo za razmenu.
2016 08 12
U poslednje vreme, takve situacije su jedina desavanja ovde. A tek odgovori tipa: da, radim razmene ali prodaja mi je prioritet!? Pa zar nije svima nama? Nemoj se reklamirati da radis razmene kada ih ne zelis. Uostalom, lepo rece jedna od vas, napisi lepo da nista nisi pronasla i to je to.
2016 08 12