Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Oguljene i oštećene tašne

Sve više me nervira pojava oguljenih i oštećenih tašni koje su za bacanje, ali su na Krpicama uredno u prodaji i to po cenama od 2500din pa naviše. Još više me fasciniraju osobe koje takve stvari kupuju samo zato što su Guess ili Miss Sixty ili štagod.... Pa zar nije bolje malo sačekati, skupiti parice i kupiti kvalitetnu novu ili baš očuvanu tašnu (koja možda i nije brendirana) i izgledati uredno a ne kao da vam je tašna naletela na čopor divljih mačaka! :o :| Na kraju krajeva, ako baš želite Guess tašnu za manje pare idite u Outlet, kupite prošlogodišnji model, vrebajte akcije, popuste i slično pa neće biti kukanja da vam je neko "uvalio" nešto što je za bacanje.
2016 08 16
Loki, svako ima pravo da kupi sta zeli za svoj novac. Meni je generalno smesna jurnjava za osrednjim markama, ali tako je kako jeste. Problem je samo u netacnim opisima, ili nepotpunim. Ljudi tada kukaju, i to sa pravom. A ako je sve opisano i lepo prikazano i nekome ne smeta oguljeno-njihova volja. Nije ni svaka mana podjednakog znacaja. Samo je bitno verno opisati. Ja sam takodje zamalo obmanuta, nije se radilo o tim 'zvucnim' markama, na slikama je izgledala savrseno, po opisu 1 nosena uzivo-oguljene ivice. I morala sam da odustanem. Dakle, devojka je bez blama to uradila iako se radi o licnom preuzimanju. Ja tu nista ne mogu da budem kriva, vec samo ona, da li zbog svoje nepaznje ili namere u to ne ulazim vec. Pre dva meseca slicno, ali na drugom sajtu. Dobila sam svoj novac nazad, ne bas mala, a skrivena mana, kasnije nastavljena da bude prodavana kao perfektna. Tamo nema opcije da upozorim druge clanove ako mi je novac vracen, pa mi je vec zao onoga ko nasedne. A stvarno izgleda savrseno, ali samo izgleda.
2016 08 16
> sajberstrip: > Loki, svako ima pravo da kupi sta zeli za svoj novac. Meni je generalno smesna jurnjava za osrednjim markama, ali tako je kako jeste. > Problem je samo u netacnim opisima, ili nepotpunim. Ljudi tada kukaju, i to sa pravom. > A ako je sve opisano i lepo prikazano i nekome ne smeta oguljeno-njihova volja. > Nije ni svaka mana podjednakog znacaja. Samo je bitno verno opisati. > Ja sam takodje zamalo obmanuta, nije se radilo o tim 'zvucnim' markama, na slikama je izgledala savrseno, po opisu 1 nosena uzivo-oguljene ivice. I morala sam da odustanem. > Dakle, devojka je bez blama to uradila iako se radi o licnom preuzimanju. > Ja tu nista ne mogu da budem kriva, vec samo ona, da li zbog svoje nepaznje ili namere u to ne ulazim vec. > Pre dva meseca slicno, ali na drugom sajtu. Dobila sam svoj novac nazad, ne bas mala, a skrivena mana, kasnije nastavljena da bude prodavana kao perfektna. Tamo nema opcije da upozorim druge clanove ako mi je novac vracen, pa mi je vec zao onoga ko nasedne. A stvarno izgleda savrseno, ali samo izgleda. U pravu si sajberstrip,potpuno se slazem.Naravno da svako ima prava sta hoce i gde da kupi,ali mora voditi racuna od koga,jer ovde hara ta bolest prevara,medjutim meni se to nikad nije desilo,ali moramo biti oprezni.Dzabe i veliki utisci,mozda i on sa velikim utiscima nekoga prevari,pa kaze u sebi:,,Sta to je samo jedan-dva-tri..negativnih utisaka privucicu paznju mojim vecim utiscima."Sto i jeste,ne kazem da ovde nema postenih clanica,ali vise postoje one koje varaju i na lopovski nacin hoce da se docepaju novca,sto nije dobro.Sreca nasa sto imamo i finih clanica koje su spremne na sve,da ti ucine i u dobru i u zlu.Ali ovih drugih se moramo paziti,i otvoriti sirom oci :) ;)
2016 08 16
Naravno da svako ima pravo da kupi šta želi za svoj novac. Ja sam samo iznela svoje mišljenje koje niko ne mora da uvaži, a to je da me sve više nervira nabijanje cena za oštećene stvari samo zato što im piše da su Guess ili nešto slično, a da nisu davno bi letele u kantu gde im je i mesto. A još mi je smešnije što neko to želi da kupi. Sakrivanje mana i obmanjivanje neću ni da komentarišem-to zaslužuje poseban krug pakla! :@ I još jedna stvar-imam nekoliko Guess tašni i par novčanika i nisu im oštećene ni ručke, nisu oguljene niti bilo šta slično. Dakle, nije baš toliko problem u kvalitetu nego je tim jadnim tašnama duša iznosana! ,:) :)
2016 08 16
> lokibg: > Naravno da svako ima pravo da kupi šta želi za svoj novac. Ja sam samo iznela svoje mišljenje koje niko ne mora da uvaži, a to je da me sve više nervira nabijanje cena za oštećene stvari samo zato što im piše da su Guess ili nešto slično, a da nisu davno bi letele u kantu gde im je i mesto. A još mi je smešnije što neko to želi da kupi. > Sakrivanje mana i obmanjivanje neću ni da komentarišem-to zaslužuje poseban krug pakla! :@ > I još jedna stvar-imam nekoliko Guess tašni i par novčanika i nisu im oštećene ni ručke, nisu oguljene niti bilo šta slično. Dakle, nije baš toliko problem u kvalitetu nego je tim jadnim tašnama duša iznosana! ,:) :) Hahahahaha,draga moja pa svako moze da zalepi odstampano ili fotkopirano GUESS ili neku drugu marku,a da nije markirana.Nije bitna marka,bitan je kvalitet odece,obuce,tasne i slicno.. ;) :D
2016 08 16
Odlican moze se reci predlog, draga Lokibg! :) Primetila sam da svi lude za bilo kakvom stvari cim pise Zara i Guess, to su izgleda najpopularnije marke. Stvar moze biti najotrcanija moguca, ali ako je tih marki svi bi da kupe. Van svake pameti. Ili recimo ovo sto se meni desilo. Dopadne mi se jedan sat i naravno ja pitam da li je original ili nije, posto ne bih bas za kopiju da dam ne tako nizak iznos, radije bih onda skupila jos para i kupila original u radnji. Devojka tvrdi da je sat original, i kao poslace mi slike. Reko super, jos bolje. Od tada ni traga ni glasa ni od devojke, a ni slika. :D A meni se dopao, samo da je rekla da nije original i da je zbog toga spustila bar malo cenu ja bih kupila. Eto sta su ti ljudi. Moje stvari su recimo vecinom jednom nosene i zbog toga su kao nove, u pocetku sam stavljala bas niske cene samo da se resim viska, medjutim kada vidim da prodaju djubre za bar 2000 dinara, iz principa necu da snizim cene za moju skoro pa novu stvar. Kad me neko lepo pita jel moze jeftinije, uvek, ali uvek izadjem u susret. (: Udavih. :D
2016 08 16
> lokibg: > Naravno da svako ima pravo da kupi šta želi za svoj novac. Ja sam samo iznela svoje mišljenje koje niko ne mora da uvaži, a to je da me sve više nervira nabijanje cena za oštećene stvari samo zato što im piše da su Guess ili nešto slično, a da nisu davno bi letele u kantu gde im je i mesto. A još mi je smešnije što neko to želi da kupi. > Sakrivanje mana i obmanjivanje neću ni da komentarišem-to zaslužuje poseban krug pakla! :@ > I još jedna stvar-imam nekoliko Guess tašni i par novčanika i nisu im oštećene ni ručke, nisu oguljene niti bilo šta slično. Dakle, nije baš toliko problem u kvalitetu nego je tim jadnim tašnama duša iznosana! ,:) :) Mene impresioniraju 😂😂😂prenaduvane cene Svega second hand sa ostecenjima znaci neverovatno
2016 08 16
Na ivicama, tj d0njim c0sk0vima se nekak0 p0drazumeva da ima znak0va n0senja- ak0 nije n0va, ali svakak0 ne rupa, neg0 p0vrsinsk0 u0bicajen0 0stecenje. Meni smetaju jednak0 i tasne i 0buca (0d ek0 k0ze uglavn0m, pa ispucaju) k0ji imaju veca 0stecenja, da realn0 nisu za n0senje, a nalaze se na sajtu, umest0 u kanti. Npr- ak0 je tasna 0d prir0dne k0ze i 0stecen j0j je kais, m0ze se lep0 srediti k0d tasnera, ali kad skaj ispuca, nema mu neke p0m0ci
2016 08 16
Najviše me nerviraju na sajtu ,prodaja izguljenuh torbi,kad ih vidim podsećaju me na aljkavost, ne urednost, ženu sa masnom prljavom kosom i ne ofarbanim izrastkom. Bar kažem u sebi,"Dobro je što si iskreno napisala opis !"
2016 08 17
Odavno sam prestala da se nerviram oko naduvanih cena nosene garderobe, pogotovo kada sam videla Mango bluzu koju clanica prodaje za neku bas naduvanu cenu a pritom je bluza nosena. Oglas je istakla ove godine a ja sam istu tu Mango bluzu kupila u Mango radnji pre 3 godine (nije bila na snizenju)i platila je jeftinije. Da se razumemo, svako ima prava da istakne cenu koju zeli ali zaista nije u redu preterivati i kupce dovoditi u zabludu. Kada vidim kakve cene lupaju za nosene stvari onda sebi mogu da kazem da sam glupaca jer za nove stvari navodim manju cenu. Ali ok.
2016 08 17
Stvar je u tome da TO ima svog kupca-i to je ono što je najtužnije. Shvatila sam da je naš mentalitet takav da će mlade devojke/žene pre da nose pocepanu Guess ili Miss Sixty tašnu nego da kupe nešto novo, čisto ili bar lepo očuvano. Meni je to poražavajuće. Prva asocijacija na to su mi oni seljoberi s početka 2000ih godina što u kafiću izvuku najnoviji mobilni telefon da se pokažu, a da ih izvrneš naopačke ne bi im iz dzepa ispalo ni 50din. :') :') :') :') :') ,:) ,:) ,:)
2016 08 17