Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Pa dobro,sta je bre sa vama?

Na zivce su pocele da mi idu clanice ovde. Dam maksimalnu korektnost,izbor da birate cene i ona neke prave budalu od mene ... Traze 161 meru,dodatne fotke bar 5 i kad sve posaljem OCE PREDMET. Kad krenem da pisem za placanje i dostavu ISPARE! Dolaze na sajt,ali na poruke ne citaju ... I to uglavnom clanice sa 0 do 5 ocena ... Pa koji vam je? Meni bi bilo neprijatno da tako nesto radim ...
2016 08 18
Ti si jos i dobra, mislim kada imaju od 0 do 5 ocena. Meni tako bude sa clanicama koji imaju mnooooogo vise pozitivnih ocena. Ili pitaju da li moze niza cena, postave masu pitanja i makar da kazu: ok, hvala, razmislicu, ne odgovara. Kao mutave.
2016 08 18
nista novo ja na sve to davno navikla sto se pre naviknes bolje ce ti biti ja se apsolutno vise ne cimm oko takvih stvari iskreno ovaj sajt vise i ne shvatam ozbiljno i kad neko stvarno hoce nesto da kupi ja ne verujem sve dok ne vidim novac na racunu
2016 08 18
Ja sam pre nedelju dana imala uzasnu situaciju , nisam htela da otvaram temu jer ne.znam da li imam razlog za to (od skoro ulazim na ovaj forum) , u svakom slucaju mesec dana sam se dopisivala sa njom, pristala prvo da joj spustim cenu za 1000 dinara, onda joj nije odgovaralo pa se javila opet, pa.sam joj spustila za jos 500, nije ni to htela, pa sam pristala da joj spustim cenu za 2300 da mi posalje jednu haljinu ( koja mi i ne treba, nego ajd da ucinim) , poslala joj snimke haljine, dimenziju, odgovarala joj na vajberu.. da bi na kraju ja rekla da mi posalje haljinu i da kuriru tih 3800 koje je trebala da mi doplati, ona nije to htela , vec da ona uplati na racun moj. I na kraju mi kaze da joj haljina treba za sutra, i ja posto sam bila na Zlatiboru posaljem oca da joj posalje haljinu, on je krenuo, ona i ja se u tom momentu dopisivale na viber, ja joj trazim adresu, ona meni nilad vise nije odgoovrila. Zao mi je samo oca koji je dzabe isao i vremena koje sam bacila na budalu. Zgrozena sam
2016 08 18
Nikad ali nikad necu razumeti clanice koje ugovore kupoprodaju i onda se jednostavno ne jave vise a redovno su ulogovane. Ne nerviram se vec na to gledam kao na fenomen.
2016 08 19
i mene je pocelo sve ovo da nervira,postave 1000 pitanja plus i cenu spustis,slikas se sto puta i onda ispare...strasno i bezobrazno...
2016 08 19
Chitam temu..i evo posle nekog vremena i ja da priznam shta mi se desilo... Naime javila mi se chlanica koja je htela da kupi letnje pantalone i majichicu. Poshto je iz drugog kraja grada i imala je neke obaveze sledeci dan u gradu zamolila me je da je sachekam na autobuskoj plus je josh dodala i to da ponesem josh par stvarchica pa kada ih vidi uzhivo ona ce odluchiti pa mozhda uzme i VISHE stvari. I dogovorimo se u koliko sati se nalazimo. Ja sam bila tamo jedno 15ak minuta ranije i chekala sam je... I sachekala ja i 15min i 20min za to vreme sam poslala jedno 3 poruke tipa Chekam te! I Kada stizhesh ? Posle pola sata sam je zvala...jednostavno mi je odzvonilo do kraja...i zvala sam je josh 2 puta...kada sam stigla kuci pisala sam joj na sajt i pitala shta se desilo,nisam bila besna..zhelela sam samo objashnjenje shta ju je sprechilo da se nadjemo...nisam ga dobila...mislim da je najgore to shto cure ugovore sastanak i vishe se NE JAVE! Ne bih mi smetalo da mi je poslala poruku jedno pola sata ranije da ni ne krecem! Ne bih mi smetalo ni da se samo javila kada sam je zvala i da je rekla necu stici iz tog i tog razloga! Ili kada sam doshla kuci da sam barem dobila poruku u inbox: E izvini nisam doshla zbog toga i toga.. Ali ovako neshto..napraviti budalu od nekoga ko zheli da ti uchini neshto dobro...i pre svega izdvoji svoje vreme za TEBE totalno ne poznatu osobu..mene je zabolelo...nisam htela da pishem ranije ali sada kad'sam prochitala i vashe komentare jednostavno mislim LJUDI SU CHUDO!
2016 08 19
Kada se dogovorimo da se nadjemo sa nekim radi licnog preuzimanja i u slucaju da se taj neko ne pojavi i pritom ne javi sta ga je sprecilo - ne sme se ostavljati negativan utisak jer do saradnje nije doslo?! Ma nemojte?! Pff.. Zakucavala bih negativne samo tako!
2016 08 19
Devojke, imamo temu : Clanice koje odustaju. Prijavite profile tamo! A mozete da napravite i posebnu temu za likuse koje ispale licnu saradnju. Sto da ne? Inace, dno od ponasanja. Ne znam eufemizam za to!
2016 08 19
> gladiola: > Devojke, imamo temu : Clanice koje odustaju. Prijavite profile tamo! > A mozete da napravite i posebnu temu za likuse koje ispale licnu saradnju. Sto da ne? > Inace, dno od ponasanja. Ne znam eufemizam za to! Heeej Slažem se ! Dobro razmisli jer niko ovde nije zbog viska zivaca i vremena vec zbog viska stvari . Nije ovde rec o novcu vec o nepoštovanju i vozanju . Imala sam dva slucaja ovakva , obe su trebale da dodju da se nadjemo ali nisu dosle . . .
2016 08 19
> IvanaHana: > Na zivce su pocele da mi idu clanice ovde. Dam maksimalnu korektnost,izbor da birate cene i ona neke prave budalu od mene ... > Traze 161 meru,dodatne fotke bar 5 i kad sve posaljem OCE PREDMET. > Kad krenem da pisem za placanje i dostavu ISPARE! Dolaze na sajt,ali na poruke ne citaju ... I to uglavnom clanice sa 0 do 5 ocena ... > Pa koji vam je? Meni bi bilo neprijatno da tako nesto radim ... ALI NE MOGU DA VERUJEM HAHAHHAHAHA Bukvalno sam htela da otvorim temu sa istom pricom, ja sam poludela u nazad par dana od milion poruka sa doslovnim zaxxxnjem da saljem milion slika, dimenzija itd iako sam zaista sve lepo uslikala i okacila na profil i onda ne kazu ni HVALA... Ok, ima i finih koje bar kazu hvala ali ove bahate :| :s :s :s
2016 08 19
ps. Ja na licna preuzimanja ne pristajem, moze da se ljuti neko zbog toga ali ja sam od takvih stvari davno digla ruke zato sto sam bila milion puta ispaljena, podesavala svoje vreme i isla na kraj grada ko debil. I onda te jos ispale. Nikad necu zaboraviti neku klinku koja me je zezala nedelju dana oko preuzimanja neke cetkice od 300 dinara, na kraju se nikad nije ni pojavila. Sto se tice negativnih ocena... ne znam... ja sam propustila sansu da dam jedno 10 negativnih. Sad mi je za par clanica i zao sto nisam zato sto su posle zeznule jos par ljudi.
2016 08 19
Meni se javila devojka koja ima dobar broj utisaka, i pita me da joj spustim cenu, trazi tekuci racun, kaze cujemo se kad uplatim. I NEMA JE! I posle mesec dana javlja se za razmenu u vezi neke majice. Sramno
2016 08 19
Svima se to desava vidim A inace se ljute jer sam svela licno preuzimanje na moj kraj jer I kada idete nesto da kupite u radnji vi idete u tu radnju gde se nalazi pa molim lepo Znala sam da se sa karaburme cimam na vidikovac za majicu od 500 din I dok otkucam 2 karte meni ostane 300... A pre neki dan sam imala zadovoljstvo da me po drugi put ispale Sve super Komunikacija na nivou, razmenimo brojeve, ugovorimo cosak na kom se nalazimo, sta ce ko obuci I onda samo puf, nestanu Ne odgovaraju ni na sms ni na poziv E jedna mi je posle par dana javila da je bila u bolnici U roku od sat vremena ona je otisla u bolnicu Verovatno na transplataciju a Ja Sam skot sto se ljutim sto se nije pojavila Najvise me nervira sto ne mozes nikako da provalis da ce ispaliti Uredno sve potvrde sat vremena ranije Ne znam sta je sa tim ljudima Svako ima pravo da odustane Ne mora ni da kaze razlog, jednostavno predomislila sam se a ne da se ja cimam I cekam Poznajem jos ljudi koji ne rade licno preuzimanje, jednostavno nemaju kad da se cimaju I to postojem Mada verovatno dosta ljudi odustane od kupovine... Drage moje, naostrite zivce, nisu svi isti Mada ja verujem u karmu I da ce ona odraditi svoje Pozz
2016 08 19
Slazem se sa Natysd, ne doci u dogovoreno vreme na dogovoreno mesto, a pritom ne javiti, je definitivno za negativnu, jer to jeste odustastajanje od saradnje koja je DOGOVORENA.. isto kao da posaljete paket a on vam se vrati :) znaci, NEGATIVNA :D
2016 08 20
1 2