Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

"Cudne" naslovne fotografije predmeta na sajtu

Ovih dana listajuci predmete po sajtu, primetila sam da postoje clanice koje da bi sto vise privukle paznju stavljaju degutantne i krajnje vulgarne fotografije, a da ne pricam o tome da stave naslovnu fotografiju koja nema veze sa predmetom koji se prodaje. Evo navescu neke primere... Neretko se desava da pri prodaji pantalona stave naslovnu fotografiju toliko da je u prvom planu zadnjica ali slikana iz nekog "donjeg" ugla... ili haljina/majica slikana tako da se vidi samo bujni dekolte u celoj prici. Meni su takve slike onako bas vulgarne i nekako primitivne, kao da se prodaje ne daj Boze zena kao objekat a ne predmet-garderoba. A najveci hit mi je kada sam juce trazila komplet trenerku i naisla na jedan komplet a na naslovnoj fotografiji slika neke simpaticne devojke ( ali samo profil kao za licnu kartu) sa trenerkom nema veze :-) Da ne pricam o tome kad stave kolaznu fotografiju jedna sa neta a druga realna slika predmeta, a one nemaju skoro uopste slicnosti sa predmetom koji se prodaje. Samo da naglasim da nikoga ne prozivam niti imam nameru da vredjam, ovo je samo moje neko zapazanje. Sta vi mislite o tome? :-) Pozdrav svim divnim i postenim clanicama ovog sajta. <3
2016 09 08
Hmmmmm.....da. Takođe me šokiraju kolažne fotografije gde predmet koji se prodaje nema ama baš nikakve veze sa onim sa neta. Čemu to? U 99,9% slučajeva je milion puta bolji model sa neta tako da onaj koji se prodaje ispadne nekako jadan... :)
2016 09 08
> lokibg: > Hmmmmm.....da. Takođe me šokiraju kolažne fotografije gde predmet koji se prodaje nema ama baš nikakve veze sa onim sa neta. Čemu to? U 99,9% slučajeva je milion puta bolji model sa neta tako da onaj koji se prodaje ispadne nekako jadan... :) Uze mi reči iz usta ;)
2016 09 08
> lokibg: > Hmmmmm.....da. Takođe me šokiraju kolažne fotografije gde predmet koji se prodaje nema ama baš nikakve veze sa onim sa neta. Čemu to? U 99,9% slučajeva je milion puta bolji model sa neta tako da onaj koji se prodaje ispadne nekako jadan... :) Da, ro pogotovo :') a smesno mi je i kad vidim da neko npr prodaje bele pantalone, a ono na naslovnoj crne i u opisu pise iste takve al druga boja... a realno nas kupce privuce to sto vidimo na naslovnoj fotografiji :D
2016 09 08
hit su mi one sto slikau grudi a prodaju pantalone ali jos veci su mi hit one sto skidaju prvu sliku sa neta a ona nema blage veze sa predmetom koji one prodaju cemu to nikako da ukapiram
2016 09 08
A što se tiče slikanja zadnjice iz "ležeći policajac" ugla-sve same Kim Kardašijan :') :') :') mada iskreno nemam ništa protiv-neka svako radi šta misli da treba :)
2016 09 08