Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Treba mi pomoc kreativnih devojaka. :)

Otvaram kafic-poslasticarnicu u kom je enterijer od "slatkisa" sve je kao u zemlji kolaca, lilihipa... Vec sam davno pisala ovde o tome, medjutim sve se oduzilo prvo zbog inspekcije, a kasnije zbog privatnih problema. E sad, sve je do detalja osmisljeno, ali postoji jedan, da kazem... problem. Kada je lokal trebalo da bude otvoren, bilo je lepo vreme i keceljice su bile u pripremi. Medjutim, sada je hladno, a konobarice ce morati da izlaze i napolje do zatvorene terase. Da li imate ideju sta bi mogle da nose, a da im ne bude hladno? Nesto isto u tom candy fazonu... a ipak, glupo je da to bude jakna. Izvinite sto sam se raspisala... ali morala sam da objasnim. Hvala unapred. :*
2016 10 31
😍 Nemam ideju, ali i dalje jedva čekam otvaranje! <3 <3 <3
2016 10 31
Eeeee... tu si! :D Joj veruj mi da svi jedva cekamo, nazalost mnoge stvari su nas usporile, deda se razboleo iznenada... inspekcije... ali idemo dalje. Razmisljala sam o prslucima, ali ne znam...
2016 10 31
:D :D Kad je reč o slatkišima, uvek sam tu!
2016 10 31
Razumem te u potpunosti... ugojila sam se par kg... ne smem ni da pomislim sta ce biti kad se lokal otvori! xD
2016 10 31
Mozda neki simpatican puniji kombinezon u veselim bojama. Ako znate na sta mislim. I naravno keceljica preko leprsava. :) Moze se svasta iskombinovati. Masta radi svasta! :) Srecno sa lokalom. 🍀
2016 10 31
Hvala devojke. :) Bice vruce... ali onda ce biti vruce u bilo cemu. :/ Zato sam i mislila prsluk jer je on najlaganiji za skidsnje kada su unutra. Bas sam u dilemi... Dakle, moramo da imamo nesto sto je dovoljno toplo za spolja, a opet dovoljno jednostavno za skidanje.
2016 11 01
Možda neka deblja pelerina, lakše se skida i oblači od jakne... Ili tako neki ogrtač u tom stilu, ne znam kako bih ti objasnila :) U svakom slučaju želim ti sreću sa otvaranjem lokala, sećam se kad si objavila prvu temu <3
2016 11 01
Hvaaala puno. :*** E i ja sam razmisljala o pelerinicama. .. one su bas slatke. :)
2016 11 01
Kratka haljina sa dugim rukavom.
2016 11 07