Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li je u redu?

Loki, ipak te je ubedio i sad vidis da jesi za porodicu :D U svakoj zeni raku, cuci brizna majka. Strelcevi vole i da zaradjuju i da trose, a vole najvise slobodu i ravnopravnost MojaJeftinoca, vodolije su cesto neshvacene, jer razmisljaju 'unapred'. Inace, Joko Ono je bila vodolija, Janis Joplin..uglavnom su u 'peace' fazonu i mislim da biraju partnere koji su im srodne duse i prvenstveno prijatelji. Emushka, moram da citiram svog muza, koji smatra da se lecim krpicama, a moj mesec je prevagnuo- pa sam gora od svih riba. Mada, vecina muzeva to isto misli za svoje zene. Ipak je lepse leciti se krpicama, ako ne preterujes u kupovini, makar ih cesto posmatrao i nalazio neku lepotu u stilizovanju (kombinacijama). Kad nisam posmatrac ili kupac krpa (vaga), onda imam faze pisanja (mesec u ribama) :)
2016 12 04
Jeste tvoj muž u pravu, kao i velika većina...obožavamo krpice i ako nas "leče"pa neka nas i leče i neka nam je u zdravlje :) Moja kobinacija riba-ovan nije nimalno naivna. Astrolozi je ne vole, zapravo ne vole da rade horoskpe za takve. Kažu da " sinteza ribe-ovan obeležava susret smrti i ponovnog radjanja." -provereno - iskusila.... "Za ovu kombinaciju Astrolozi kažu da stvara čudna bića......" ;) --- pih...nisam vanzemaljac :/
2016 12 05
M0ja klinka ima k0mbinaciju 0brnut0g red0sleda- p0 meni sk0r0 istu, jer ima senzibilitet ribe, a tvrd0glav0st i izgled 0vna...R0djena je i na ne0bicnu k0mbinaciju petka 13. i Velik0g petka i kad je drug radi0 natalnu, sali0 se kak0 ceka da p0raste, pa da nam predvidja buducn0st ,:) Nezg0dna k0mbinacija zb0g vatre/ v0de i spajanja p0menut0g- supr0tn0sti, k0je treba da se usaglase i st0ga ne0bicna k0mbinacija ;) Sve k0je znam su jak0 kreativne 0s0be i zainteres0vane za 'drugu dimenziju', 0n0 st0 nije 0pipljiv0..
2016 12 05
> jacaikaja: > M0ja klinka ima k0mbinaciju 0brnut0g red0sleda- p0 meni sk0r0 istu, jer ima senzibilitet ribe, a tvrd0glav0st i izgled 0vna...R0djena je i na ne0bicnu k0mbinaciju petka 13. i Velik0g petka i kad je drug radi0 natalnu, sali0 se kak0 ceka da p0raste, pa da nam predvidja buducn0st ,:) Nezg0dna k0mbinacija zb0g vatre/ v0de i spajanja p0menut0g- supr0tn0sti, k0je treba da se usaglase i st0ga ne0bicna k0mbinacija ;) Sve k0je znam su jak0 kreativne 0s0be i zainteres0vane za 'drugu dimenziju', 0n0 st0 nije 0pipljiv0.. Veeeeliki pozdrav za tvoju "klinkicu" - jer nije klinka .... Kreativnost ogromna ko kuća ali neće je koristiti da bi je "unovčila". I nikada je ni pitaj za neopipljive stvari. Reći će ti sama...jednoga dana.... (možda te je već pitala kao mala, mala devojčica?) ako bude htela ...
2016 12 05
Mala je j0s i sp0minjala je p00davn0 neke babe k0je su 'pukle' :D 0nda sk0ntam da su umrle, pa se isp0stavi da su zivele bas tu gde je p0kazala...Cak je ime imala za jednu, ali necu da pr0veravam 8-) Vec je mn0g0 0setljiva, uvredljiva- st0 mi se bas ne svidja, ali sta je- tu je.. Kad bih m0gla nekak0 tu 'ribu' u p0k0lenjima da izbegnem, bil0 bi d0br0 ,:) ali uvek se negde nadje :) 0n0 st0 sam primetila k0d majki i dece, je da imaju neke k0mbinacije slicne, pa se usaglasi znak sa p0dznak0m, mesec sa znak0m, a i numer0l0ski bude zanimljiv0..
2016 12 05
Hahahhahhaaa, "pukle" - znam već, sve mi je jasno .....
2016 12 05
0d0sm0 u drug0m pravcu :')
2016 12 08
emushka, jesu ribe tunjave, ali ti sa podznakom ovna bogami daleko si od te priče <3
2016 12 08
A ti si Maja riba-škorpija ,:) ,:) ,:) ,:) ,:) To su mi najdraže prijateljice (90% su ribe, a najbolje sa podznakom u škorpiji)...kažu da su mistične, neobične.... a meni su toliko interesantne i tako se dobro kontam sa ovom kombinacijom da nije normalno :) Duša ime je toliko bogata i uvek su pune zanimljivih priča i uvek imam temu sa njima....o čemu god da se radi. Odlična ti je kombinacija. Šteta samo što i tebe okolina ne kapira ;) Za moju kombinaciju riba-ovan kažu da je najača riba medju ribama ,:) ... da pobedim bar ovu tunjavu u sebi :D :D :D :D
2016 12 08
Eto vidiš :")
2016 12 08
Imala sam pun0 riba u srednj0j u 0deljenju i sve su bile razlicite. Mene licn0 je mn0g0 k0cila riba u meni/ mesec 8-) 0van je pr0d0ran, neustrasiv i tvrd0glav, pa m0ze da 'pr0budi' ribu k0ja mn0g0 sanja ;) Sk0rpija je d0brica sa za0k0m, k0ju kad k0risti, unistava p0lak0, ak0 ste j0j dirnuli u slabu tacku ,:) I 0van i sk0rpija su p0d 0kriljem marsa, planete k0ja je puna zustrih em0cija i energije
2016 12 08
1 2 3 4 5