Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li je u redu?

> MajaSchatz: > Hahaha ima istine u horoskopu, eto ja sam u znaku Riba i ta moja nežna, dobra, plemenita, osećajna strana se iscimala u 16:15h do Zemuna ne bi li gospođi učinila, međutim kad sam videla koliko me zaj***** onda je proradio moj dragi podznak Škorpija ]:) i od sad ovako... Bas tako :) kao sto rekoh, ja sam Vaga, i cimala sam se po gradu sa decom cesto , pa i kada ih nisam vodila sa sobom cimala rodbinu da ih pricuva ne bih li nekoj clanici izasla u susret oko preuzimanja , dok me ta clanica za jaknu nije ispalila ....e onda je proradio i moj podznak , inace i ja sam Škorpija u podznaku i eto, napokon , doslo mi iz d .... u glavu ;) Sada moze u mom kraju, ili negde gde mi je usput ili recimo volim tuda da prosetam a nije mi daleko ,tipa TC zira , tu uvek svratim da nesto kupim ili bar pogledam sta ima pa ako me neko i ispali, briga me :)
2016 12 01
P0tvrdjen0! Ipak ima veze :') M0ja cerka ima k0mbinaciju ka0 ti, MajaShatz, pa p0red sv0je 0setljive strane, ima i za0ku sk0rpije, k0ja se nekad ne0cekivan0 p0kaze iz 'sv0g nek0g razl0ga'- st0 vidim nekad u tv0jim k0mentarima...pa kazite kak0 h0r0sk0p nema veze ,:)
2016 12 01
Hahha, neverovatno. Jesam Vaga. :') :') :') A ta moja dobrota ili sta je to vec, mi se poslednjih dana obila o glavu, ali nevezano za ovaj sajt ili uopste prodaju necega. Moram malo da pokazem zube, mada od podznaka u Strelcu, nista dobro ne dobih. Inace, drago mi je sto i ovde naleteh na poznavaoce horoskopa. :') :') :D :D
2016 12 01
> Lenans89: > > Dok evo imam najbolju drugaricu skorpiju xD znas kad bi se ona cimala tamo vamo jok ona kaze "ispred moje zgrade nalazenej samo ponedeljkom 14-16h pa kome odgovara" ostali dani je ne zanimaju iako je tu samo salje postom Neverovatno, I moja najbolja drugarica je skorpija I takodje prodaje, I ona bi svakome ucinila I uradila sve za svakog, bas voli da izadje u susret I ucini svima... A obicno su skorpije malo opasnije, tako se bar kaze :D
2016 12 01
M0ra da je drugarica rak u p0dznaku, ka0 m0ja kuma, k0ja u0pste ne lici ni na zensk0g raka, ni na sk0rpiju- valjda kad se udv0ji 0pasn0st- p0nistava se. :') Znaju 0ne da budu i mn0g0 d0bre, ali pamte ka0 sl0n, pa pazite sta ce 0d vas zapamtiti. Ja sam bila 0kruzena njima... Ne v0le laz i traze d0bre 0s0be, mah0m 0secajne, a mentaln0 jake, jer i same imaju ''v0denu'' crtu (sk0rpija, rak, ribe- 0secanja) Znam da 0vde ima vaga na sajtu pun0, jer su 0ne velike estete, uglavn0m prate m0du i traze kvalitet (a s' g0dinama i p0v0ljnije k0made) pa samim tim- gde ce vaga zena, neg0 na Krpice x-)
2016 12 02
Znam da 0vde ima vaga na sajtu pun0, jer su 0ne velike estete, uglavn0m prate m0du i traze kvalitet (a s' g0dinama i p0v0ljnije k0made) pa samim tim- gde ce vaga zena, neg0 na Krpice 😆 Upravo tako :)
2016 12 02
Moram opet da dam komentar o škorpijama, mnooogo zavisi uz znak/podznak uz koji idu, kao u ostalom i druge kombinacije. Uz ovu moju mlaku (da ne kažem tunjavu) Ribu mi podznak Škorpija fantastično prija, znam još dve žene koje su Riba/Škorpija i mislim da i kod njih manje-više jedan znak dopunjuje drugi na pozitivan način. A recimo moja mama je Jarac/Škorpija i kod nje je podznak mnooogo slab, osim što ima "taj neki" škorpionski pogled i nije toliko uštrogljena kao ostali Jarčevi :) **Obožavam kad se proširi priča o horoskopu <3
2016 12 02
Ja se npr. slazem sa zenama jarcevima, a muskarce ne v0lim uglavn0m. P0 meni nisu ust0gljene, ali kad su teske, g0re su 0d svak0g muskarac jarca ,:) A, kak0 sam dupli znak, prijaju mi i 0stali dupli znaci, primetila sam j0d 0davn0. Zb0g meseca u ribama, ribe su mi bliske, pa sam jednim del0m vaga, drugim riba- mislim i da se ribe 0vde na sajtu krpicama vecinski lece :D
2016 12 02
Odosmo u off topic, ja sam vodolija/lav, sta biste rekle o meni? 😀 I ja obozavam ovakve teme. I da, mislim da je bas rak u podznaku, hahaha. 😀 Svaka cast na proceni. 😀 Nije klasicna skorpija, divna je osoba, da nije ne bi mi bila najbolja drugarica.😀
2016 12 03
A ja rak/strelac i koliko mi se čini nemam dodirnih tačaka ni sa jednim ni sa drugim znakom :o
2016 12 03
Pa, L0ki, ti si v0da/ vatra ,:) Sam0 ravn0tezu da nadjes sebi. Strelac v0li pravdu i da ima sv0j biznis, a rak je zena za p0r0dicu. Nekad nam nest0 sasvim deset0 bude isp0ljen0 jace neg0 0v0 'glavn0'. Bas mi je pal0 na pamet da je drugarica, k0ja je 0d tebe kup0vala stvari, iste visine i gradje ka0 ti, ista velicina 0buce i 0dece (npr. i 0na je vatra/v0da, znak strelac) M0jaJeftin0ca, ja sam laik, ali k0mbinacija je super, t0 znam...ver.si ekstr0vertna i rad0znala, 0tv0renih shvatanja, m0zda nekad mal0 ekscentrik u 0dn0su na druge zb0g v0d0lije, a v0lis 0dredjenu 'visinu' zb0g lava.. glamur- skuplji nakit, na0cari.. V0lis ziv0tinje ak0 imas veci uticaj znaka 8-)
2016 12 04
> MajaSchatz: > Moram opet da dam komentar o škorpijama, mnooogo zavisi uz znak/podznak uz koji idu, kao u ostalom i druge kombinacije. Uz ovu moju mlaku (da ne kažem tunjavu) Ribu mi podznak Škorpija fantastično prija, znam još dve žene koje su Riba/Škorpija i mislim da i kod njih manje-više jedan znak dopunjuje drugi na pozitivan način. A recimo moja mama je Jarac/Škorpija i kod nje je podznak mnooogo slab, osim što ima "taj neki" škorpionski pogled i nije toliko uštrogljena kao ostali Jarčevi :) > **Obožavam kad se proširi priča o horoskopu > <3 Majo :o :o :o :o Ribe tunjave :o :o :o :o :o
2016 12 04
> jacaikaja: > Ja se npr. slazem sa zenama jarcevima, a muskarce ne v0lim uglavn0m. P0 meni nisu ust0gljene, ali kad su teske, g0re su 0d svak0g muskarac jarca ,:) A, kak0 sam dupli znak, prijaju mi i 0stali dupli znaci, primetila sam j0d 0davn0. Zb0g meseca u ribama, ribe su mi bliske, pa sam jednim del0m vaga, drugim riba- mislim i da se ribe 0vde na sajtu krpicama vecinski lece :D cccccccccc - povuci reč, riba-ovan ne može nikako da se na sajtu krpica leči :D :D :D :D :D Ako ti već prijaju nežne i osetljive ribe, znaš kako dišu :D :D :D :D one se ne leče, ribe su sanjari i retko ko ih razume...sem sebe same u svom svetu 8-)
2016 12 04
> jacaikaja: > Pa, L0ki, ti si v0da/ vatra ,:) Sam0 ravn0tezu da nadjes sebi. Strelac v0li pravdu i da ima sv0j biznis, a rak je zena za p0r0dicu. Nekad nam nest0 sasvim deset0 bude isp0ljen0 jace neg0 0v0 'glavn0'. Bas mi je pal0 na pamet da je drugarica, k0ja je 0d tebe kup0vala stvari, iste visine i gradje ka0 ti, ista velicina 0buce i 0dece (npr. i 0na je vatra/v0da, znak strelac) > M0jaJeftin0ca, ja sam laik, ali k0mbinacija je super, t0 znam...ver.si ekstr0vertna i rad0znala, 0tv0renih shvatanja, m0zda nekad mal0 ekscentrik u 0dn0su na druge zb0g v0d0lije, a v0lis 0dredjenu 'visinu' zb0g lava.. glamur- skuplji nakit, na0cari.. V0lis ziv0tinje ak0 imas veci uticaj znaka 8-) Nemam pojma, možda zbog toga što sam jedinče pa sam "izrod"- iako sam rak, najviše na svet volim slobodu! Nemam pojma otkud ja u braku hahahahah a bežala sam od toga k'o đavo od krsta :') :') :') :') Što je najgore, da me muž nije ubedio, nemam pojma da li bih i kada imala decu! Da me neko ne razume pogrešno-obožavam svoju decu, zahvalna sam mužu što je bio ubedljiv! :") <3 A što se tiče podznaka strelčevi su poznati kao materijalisti (ništa negativno, nego vole da imaju) a ja sam celog života sa glavom u oblacima i na istoj planeti kao Mali princ :D :D :D 8-)
2016 12 04
Jacaikaja, hahahahah pa ti si mene odusevila sada!😀 Nikako nisi laik! Opisala si me za 10 😂 Vecinu ovih stvari sam vec citala mnogo puta, ja spadam u klasicne vodolije, ekscentricna, borac za pravdu, sloboda u svakom smislu na prvom mestu, otvorenijih shvatanja... Jedno ovo za zivotinje prvi put cujem, a voleti ih je mala rec, to je moja najslabija tacka, veliki sam ljubitelj zivotinja I borac za njihova prava. Tako da, svaka ti cast, stvarno sam odusevljena, hahahha 😀😀😀
2016 12 04