Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li je u redu?

Ne osudjujem nicije misljenje, ali sam dovoljno dugo ovde, da vidim sta je zapravo sustina. Lepo si rekla, ticalo me se misljenje clanica na sajtu, jer se slucajno eto radi o necemu sto ima veze sa sajtom. Nema potrebe za ''predavanjima''.
2016 11 29
lepo si napislala da si dovoljno dugo na ovom sajtu a ja jos duze da bi i ja videla sta je sustina nema mesta ovde predavanjima samo sam se pronasla u ekipi svetica :)
2016 11 29
> lidija18: > lepo si napislala da si dovoljno dugo na ovom sajtu a ja jos duze da bi i ja videla sta je sustina > nema mesta ovde predavanjima samo sam se pronasla u ekipi svetica :) Jel 8-) Ja u ekipi grešnica :'( Poenta teme je jasna, mislimo isto, naravno.... Išizzzu "Sve je u redu!" :)
2016 11 29
A "da li je u redu?" da mi u ove sitne sate blejimo na krpicama :/
2016 11 29
ja na primer uvek pristanem da kupac i proba ukoliko hoce, uvek dam predlog da se nadjemo ispredn neke prodavnice garderobe ili kod mene kuci, jer ne zelim da prodam nesto sto neko posle nece nositi. Naravno da mi bude cimanje, ali ukoliko vidim da je neko korektan ili zaista zainteresovan, uglavnom nadjemo dogovor. :)
2016 11 29
> emushka: > > lidija18: > > lepo si napislala da si dovoljno dugo na ovom sajtu a ja jos duze da bi i ja videla sta je sustina > > nema mesta ovde predavanjima samo sam se pronasla u ekipi svetica :) > Jel 8-) > Ja u ekipi grešnica :'( > Poenta teme je jasna, mislimo isto, naravno.... > Išizzzu "Sve je u redu!" :) iako smo u razlicitim ekipama ipak imamo mnogo dobru komunikacju veliki pozdrav za tebe u ove sitne sate :)
2016 11 29
> lidija18: > iako smo u razlicitim ekipama ipak imamo mnogo dobru komunikacju veliki pozdrav za tebe u ove sitne sate :) I za tebe veliiiiiiiki pozdrav :) pozdrav i za tvoje velike kucove :")
2016 11 29
> Bojanaa12: > Ok je to sto hoce da vidi uzivo stvari, proba ili sta vec. > Ali ako vec to zeli, nek dodje na adresu koja tebi odgovara. Ni u Uscu ti ne salju stvari da probas kuci, nego moras lepo da dodjes do prodavnice ako zelis nesto da probas. Pa ako joj ne odgovara nikom nista, ti nisi izgubila vreme, a ona nije bacila novac :) Slazem se Neka dodje ispred tvoje kuce pa neka gleda i proba sto bi Ti noslia nekome nesto na noge Pamet u glavu sl put pa neka izvole kod tebe Da ne gubis vreme uzalud
2016 11 29
Ja se skroz slazem sa clanicom koja je otvorila temu npr, ja radim licna preuzimanja ali to mi ne sluzi da neko vidi da li zeli predmet, nego se dogovorimo oko kupovine pa se nadjem da bi ta osoba preuzela. Nikad ne idem na kucnu adresu niti mi je to neko predlagao, nadjemo se uvek na pola puta I svi zadovoljni. Ja sada prvi put cujem da se neko nadje da bi tada video da li odgovara pa ako ne da vrati. Dala si dodatne popuste, maltretiras se da nosis stvari umesto kojih si mogla nesto svoje da spakujes, onda putujes na drugi kraj Beograda koji je ogroman, I to sa sve koferima, izvini ali devojka nije u pravu, ti si. Ako hoce da kupi nadjite se na pola, ako nece ne mora. Pitaj je lepo, ako se necka molim, zdravo cao I kraj.
2016 11 29
> Išizzzu: > Eto, sta god da kazem ja ispadnem babaroga. Ovde sve svetice. :') :') :') > Tacno, na profilu stoji da je moguce licno preuzimanje u Beogradu, jer sam najvecim delom godine tu. > I tacno je da bi mi bilo cimanje da idem na drugi kraj grada, ali ako bi ona zaista kupila, ja bih otisla. U suprotnom ne bih pristala na dogovor. Ja sam joj lepo rekla da mogu odmah da posaljem, a stvari bi mogle u jedan paket, a ako bas zeli licno preuzimanje da saceka koji dan. > I ja bih mnoge stvari odavde rado da probam, ali ne moze. > Da sam odustala od kupovine ili slicno, kao sto bi ona mogla, meni bi se dala negativna ocena. > Jer da sam postavila temu da sam dosla na njenu adresu i dobila sut kartu, cela prica bi bila drugacija, zar ne? Onda bi ona ispala tu nefer. Ovako ja ispadam dramaticna i kontradiktorna. > Koliko god se trudim da je razumem, ja ovde vise rizikujem nego ona. > Da mi je cilj da prodam smece sigurno ne bih isla da se srecem sa osobom kojoj prodajem oci u oci. Ovako, jedno je isprobavanje, sasvim drugo licno preuzimanje . Normalno je pogledati stvar pre kupovine i uveriti se u tacnost opisa....ako odgovara opisu , kupi se i okej.... Drugo je nositi stvari nekome na drugi kraj grada na probu ...ja na to ne pristajem. Licno preuzimanje je moguce negde blizu moje adrese pa ako zeli da isproba na licu mesta , neka proba.... desavalo mi se i to . Samo jednom devojka nije kupila a nosila sam joj do grada jaknu ....imala je ispisane mere ali ih ocigledno nije proverila i nije bila zadovoljna duzinom ....Uglavnom , moj ti je savet da ako zeli da isproba stvari neka dodje tamo gde tebi odgovara , negde blizu tvoje adrese pa neka proba i neka se uveri u tacnost opisa....nisi ti trgovacki putnik , kao sto je jedna clanica vec i napisala.... a usluge kurirske sluzbe se placaju , kaoo i karta za prevoz uostalom , a o utrosenom vremenu da ni ne govorim ...
2016 11 29
> > Koliko god se trudim da je razumem, ja ovde vise rizikujem nego ona. > > Da mi je cilj da prodam smece sigurno ne bih isla da se srecem sa osobom kojoj prodajem oci u oci. > Ovako, jedno je isprobavanje, sasvim drugo licno preuzimanje . > Normalno je pogledati stvar pre kupovine i uveriti se u tacnost opisa....ako odgovara opisu , kupi se i okej.... > Drugo je nositi stvari nekome na drugi kraj grada na probu ...ja na to ne pristajem. > Licno preuzimanje je moguce negde blizu moje adrese pa ako zeli da isproba na licu mesta , neka proba.... desavalo mi se i to . Samo jednom devojka nije kupila a nosila sam joj do grada jaknu ....imala je ispisane mere ali ih ocigledno nije proverila i nije bila zadovoljna duzinom ....Uglavnom , moj ti je savet da ako zeli da isproba stvari neka dodje tamo gde tebi odgovara , negde blizu tvoje adrese pa neka proba i neka se uveri u tacnost opisa....nisi ti trgovacki putnik , kao sto je jedna clanica vec i napisala.... a usluge kurirske sluzbe se placaju , kaoo i karta za prevoz uostalom , a o utrosenom vremenu da ni ne govorim ... Uni, potpisujem sve napisano! :) Saradnja bi trebalo da bude na obostrano zadovoljstvo i čim to prestane da bude treba iskoristiti već oprobanu rečenicu moje drage Katje: "Saradnja nemoguća zbog otežane komunikacije!" :) E sad, druga je stvar ako želiš da izađeš u susret osobi koja otežano hoda, ima malu decu, bolesna je itd. što je potpuno u redu i ljudski.
2016 11 29
Ja sam pre možda dve godine imala situaciju sa jednom gospoDŽom, posle koje sam se osetila kao budala i rešila da se lično preuzimanje obavlja ISKLJUČIVO na lokacijama koje meni odgovaraju i nema šanse da pristanem na drugu :) Ja živim na Voždovcu, u to vreme sam bila student + radila i nisam znala gde ću od obaveza, međutim ova dama je insistirala da u 16:15h budem na nekoj tamo stanici u Zemunu (za neupućene, totalno suprotni deo grada od Voždovca) jer ona u to vreme završava sa poslom koji je prekoputa te stanice, ne može ni minut pre ni posle jer ima mnogo obaveza... Htela je da kupi čizme za nekih 700din i kupaći od nemam pojma 200din, koliko se sećam. Ja sam se iscimala do te stanice i gospođu tako čekala, čekala jedno pola sata, da bi me ona pozvala i urlala u slušalicu "pa dobro gde si???" ja se šokirala jer je gospođa sedela u kolima bukvalno 20m od mene i očekivala da ja nju princezu zovem kad stignem i dođem do njenih kola jer nju mrzi da izlazi. Dala sam joj čizme, ona ih je 15 min obrtala i na kraju hmmmm, ne sviđaju mi se, ne sviđa mi se ni kupaći, ae zdravo, ti mala u najgorem špicu dana piči nazad na Voždovac... Da stvar bude još smešnija, sumnjam da mi se gospođa pre neki dan OPET javila sa apsolutno istom pričom o lokaciji i vremenu :') Rekla sam da lično preuzimanje može isključivo kod TC Stadion, njoj to nije bilo pravo i odustala je od kupovine. Suština, lokaciju izaberi ti, kome se sviđa super, kome ne opet super, neka plaća pošarinu. Do sad mi se više nije desilo da je neko odustao od kupovine prilikom ličnog preuzimanja, ali i da odustane nikakav problem jer mi je TC Stadion u komšiluku, taman prošetam kuče.
2016 11 29
> Ja živim na Voždovcu, u to vreme sam bila student + radila i nisam znala gde ću od obaveza, međutim ova dama je insistirala da u 16:15h budem na nekoj tamo stanici u Zemunu (za neupućene, totalno suprotni deo grada od Voždovca) jer ona u to vreme završava sa poslom koji je prekoputa te stanice, ne može ni minut pre ni posle jer ima mnogo obaveza... Htela je da kupi čizme za nekih 700din i kupaći od nemam pojma 200din, koliko se sećam. Ja sam se iscimala do te stanice i gospođu tako čekala, čekala jedno pola sata, da bi me ona pozvala i urlala u slušalicu "pa dobro gde si???" ja se šokirala jer je gospođa sedela u kolima bukvalno 20m od mene i očekivala da ja nju princezu zovem kad stignem i dođem do njenih kola jer nju mrzi da izlazi. Dala sam joj čizme, ona ih je 15 min obrtala i na kraju hmmmm, ne sviđaju mi se, ne sviđa mi se ni kupaći, ae zdravo, ti mala u najgorem špicu dana piči nazad na Voždovac... > Da stvar bude još smešnija, sumnjam da mi se gospođa pre neki dan OPET javila sa apsolutno istom pričom o lokaciji i vremenu :') Rekla sam da lično preuzimanje može isključivo kod TC Stadion, njoj to nije bilo pravo i odustala je od kupovine. > Suština, lokaciju izaberi ti, kome se sviđa super, kome ne opet super, neka plaća pošarinu. Do sad mi se više nije desilo da je neko odustao od kupovine prilikom ličnog preuzimanja, ali i da odustane nikakav problem jer mi je TC Stadion u komšiluku, taman prošetam kuče. Hahahahahha mislim da mi se prošle godine javila ista gospoDZa, samo mislim da je u pitanju bilo preuzimanje kod starog Merkatora (mada nisam sigurna). Uredno sam objasnila da nisam u situaciji da idem na drugi kraj grada sa bebom i malim detetom, ali žena je bila u fazonu: e, baš slatko, ali ako možeš da budeš tu tačno u to vreme pošto mi stiže prevoz do kuće (i ovo nisam karikirala, zaista mi je napisala ovaj drugi deo rečenice).
2016 11 29
Hmm.. da se i meni nije javila ta? Isto je lokacija Zemun. :') :') :') Izvinite, ako se neko uvredio zbo0g onih svetica. :') Dogovor je bio da ja donesem stvar i da ona kupi. To je to. Kada sam je pitala da li je sigurna kaze da nije i da ne moze da kupi dok ne proveri stanje. I evo, sada je gospodja, gospodjica sta vec, odustala. Tako bi odustala i da sam donela. I ko bi ispao budala? Ja. Posto mi stvari nisu potrebne, ne nosim ih, a novac mi je potreban, ja sam zato i pristala da se iscimam do Zemuna. Da je ona rekla da ce doci na adresu blizu moje, ja bih joj dala da proba, opipa, sta vec, pa ako joj se ne svidja, hvala lepo, dovidjenja. Ispala sam u pravu, jer je ona odustala i posle popusta i posle mog pristanka da dodjem na njenu adresu. :')
2016 11 29
Lepo kazes moguce licno preuzimanje na adresi kojoj tebi odgovara BG nije mali plus moras placati kartu da odes do nje ako nemas mesecnu... Sto bi ti isla skroz nekom na noge i jos otisla u minus mozda? A da ona izbegne sve moguce troskove? Ja uvek kazem moguce na 2 lokacije pa ako odgovara ako odgovara ako ne onda postom ako ni tako ne odgovara sta sad ako se meni svidi neki predmet ja cu se kao musterija potruditi da dodjem cak do tebe a ne da cimam tebe do mene il ja nisam normalna al takvo mi razmisljanje :D
2016 11 29