Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li je u redu?

Pa vidis da se takvo razmisljanje tretira kao sebicno. Najbolje da licno preuzimanje sasvim izbacim, pa ako 'oces postom, 'oces, ako neces, ne moras.
2016 11 29
> Išizzzu: > Hmm.. da se i meni nije javila ta? Isto je lokacija Zemun. > :') :') :') > Izvinite, ako se neko uvredio zbo0g onih svetica. :') > Dogovor je bio da ja donesem stvar i da ona kupi. To je to. Kada sam je pitala da li je sigurna kaze da nije i da ne moze da kupi dok ne proveri stanje. > I evo, sada je gospodja, gospodjica sta vec, odustala. > Tako bi odustala i da sam donela. > I ko bi ispao budala? Ja. > Posto mi stvari nisu potrebne, ne nosim ih, a novac mi je potreban, ja sam zato i pristala da se iscimam do Zemuna. > Da je ona rekla da ce doci na adresu blizu moje, ja bih joj dala da proba, opipa, sta vec, pa ako joj se ne svidja, hvala lepo, dovidjenja. > Ispala sam u pravu, jer je ona odustala i posle popusta i posle mog pristanka da dodjem na njenu adresu. :') Nemoj da zalis, i da si joj donela verovatno ne bi kupila....to je neka dokona koja voli da iscimava clanice....iscimala bi i tebe bezveze. Samo bi izgubila vreme da si joj nosila stvari , tako da je i bolje ovako...da je zaista zelela da kupi, dosla bi gde ti odgovara ili biste nasle kompromis .
2016 11 29
> Išizzzu: > Pa vidis da se takvo razmisljanje tretira kao sebicno. > Najbolje da licno preuzimanje sasvim izbacim, pa ako 'oces postom, 'oces, ako neces, ne moras. I pravo kažeš, vidiš kakva su iskustva devojaka...baš bezveze... Mada, i one što probaju (meni se to desilo, članica je iz Mladenovca, i probala je u našem TCM-u u kabini) prilikom ličnog preuzimanja i probanja su u pravu...ja sam lično videla da joj ne stoji predmet onako kako je stajao meni, na primer....Izašla je iz kabine i pitala me:"Kako mi se čini"...Pa ne mogu devojci da kažem da je ok kada nije. Pratila je i ona mere, ali jednostavno takav model je više bio za devojke sa manjim grudima (i barem 2-3kg mršavije)....
2016 11 29
> UnicornArt: > > Išizzzu: > > Hmm.. da se i meni nije javila ta? Isto je lokacija Zemun. > > :') :') :') > > Izvinite, ako se neko uvredio zbo0g onih svetica. :') > > Dogovor je bio da ja donesem stvar i da ona kupi. To je to. Kada sam je pitala da li je sigurna kaze da nije i da ne moze da kupi dok ne proveri stanje. > > I evo, sada je gospodja, gospodjica sta vec, odustala. > > Tako bi odustala i da sam donela. > > I ko bi ispao budala? Ja. > > Posto mi stvari nisu potrebne, ne nosim ih, a novac mi je potreban, ja sam zato i pristala da se iscimam do Zemuna. > > Da je ona rekla da ce doci na adresu blizu moje, ja bih joj dala da proba, opipa, sta vec, pa ako joj se ne svidja, hvala lepo, dovidjenja. > > Ispala sam u pravu, jer je ona odustala i posle popusta i posle mog pristanka da dodjem na njenu adresu. :') > Nemoj da zalis, i da si joj donela verovatno ne bi kupila....to je neka dokona koja voli da iscimava clanice....iscimala bi i tebe bezveze. Samo bi izgubila vreme da si joj nosila stvari , tako da je i bolje ovako...da je zaista zelela da kupi, dosla bi gde ti odgovara ili biste nasle kompromis . Ma ne zalim. :D Drago mi je sto sam prvo pitala i sto je ona rekla da nije 100% sigurna. Olaksala i meni i sebi.
2016 11 29
Ovako se dogovori- ako su stvari onakve kakve su opisane i ona ne ispostuje da ih kupi, dobice negativnu iz ociglednog razloga da teglis garderobu i nalazis se na lokaciji koja njoj odgovara, tj da izigravas nize ljudsko bice zarad njenog cefa- da nekog cima bez razloga ili sa razlogom- da nekog zaje..va 8-)
2016 11 30
Ma sta mi znaci da joj dam negativnu, ako sam ja sebi napravila problem dovlaceci stvari koje mi nisu potrebne, a i onako imam muku sa selidbom. :') :') :')
2016 11 30
Kad se 0gradis na neki nacin, 0nda je laksa k0munikacija sa 0dredjenim clanicama ;)
2016 11 30
U pravu si. Ja nekad previse gledam da nekome ugodim, a da pritom ne gledam sebe. I to tako za vecinu stvari. :/
2016 11 30
Uopste nije sebicno, nemoj izbacivati tu opciju posto postoje clanice koje su stvarno skroz okej i koje ako nesto zele docice po to eto ti primer mene. Ti mora da si vaga xD
2016 11 30
Nisam razmisljala da je d0 h0r0sk0pa :') Ja sam dupla vaga i cest0 sam isla sa detet0m malim, gde k0me 0dg0vara- da se nek0 drugi ne cima, jer razmisljam da m0zda ima 0zbiljan razl0g, ali sam shvatila t0k0m vremena, da ima mn0g0 razmazenih clanica, k0je ucenjuju na neki nacin ,:(
2016 11 30
Ma idi bre stvarno pocinju pojedine clanice da preteruju te probaj ti i posalji slike , te komsinica dve kuce nize,te moja pokojna baba,islikam celu familiju do tri kolena u nazad posaljem slike i ona cak i ne odgovori.Uvalcim se u stvari po dva broja manje i onda kaze jao pa ne stoji lepo ,pa kako 'oces da stoji sunce ti tvoje kad sam rekla prodajem jer mi malo :D
2016 11 30
I ja sam vaga :) Ne znam kakve to veze ima.... mada , mozda i ima, ko zna :)
2016 11 30
"Ja nekad previse gledam da nekome ugodim, a da pritom ne gledam sebe." i ja sam dupla vaga isto tako sam trcala svuda za svakoga al posle sam videla da te neki samo cimaju bez razloga ili usput kako ides ka toj osobi kaze ti da ce kasniti ili da nece moci ipak danas da se nadjete a ja bukvalno treba mi minut do tog mesta nije se setila ranije da javi od tada sam rekla samo na dva mesta je nalazenje svaki dan moze nije problem al ne trcim vise vamo tamo.... to sto JACA IKAJA kaze ima puno razmazenih Dok evo imam najbolju drugaricu skorpiju xD znas kad bi se ona cimala tamo vamo jok ona kaze "ispred moje zgrade nalazenej samo ponedeljkom 14-16h pa kome odgovara" ostali dani je ne zanimaju iako je tu samo salje postom
2016 11 30
:') Istina ziva. Ja sam prestala da trckaram, tak0dje- znaci, ipak je d0 h0r0sk0pa ,:) Razmisljala sam da nek0 radi sk0r0 ce0 dan, pa je m0zda i b0lestan ili ima malu decu k0ju nema k0 da preuzme...ali ima i clanica k0je su kulturne zaista i pitaju gde je nalazenje, prit0m ne zavlace mesec dana. Ipak, ja gledam da im prekratim put ak0 su na drug0m kraju grada. Jedn0stavn0, t0 mi je ljudski i mal0 me nervira kad napisu da je nalazenje iskljuciv0 bas tu
2016 12 01
Hahaha ima istine u horoskopu, eto ja sam u znaku Riba i ta moja nežna, dobra, plemenita, osećajna strana se iscimala u 16:15h do Zemuna ne bi li gospođi učinila, međutim kad sam videla koliko me zaj***** onda je proradio moj dragi podznak Škorpija ]:) i od sad ovako...
2016 12 01