Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Pitanje za pojedine clanice

Zasto na svojim profilima isticete da ne radite razmene a onda se oglasavate u temama i trazite iste?Zasto niste principijalne do kraja?
2017 01 24
to se ja cusim od kada sam na sajtu.Velikim slovima po pet puta napisano NE RADIM RAZMENU.Onda vidis ptvorena tema, trazim nesto (prednost razmena).
2017 01 24
Fascinantno! To sam videla i ne jedan slucaj nego nekoliko a imala sam priliku da vidim u opisu " Razmena ne moze ali ako vas ja pitam onda moze" Ma nemoj?! Znaci kad je tvoja guzica u problemu onda moze, ma vazi sve mi samo cekamo vas. Razumem kada neko jedan period ne radi razmene jer nema potrebu pa se ne oglasava i to naglasi., Desilo mi se da udjem na profil i krupnim slovima mi iskoci " NE RAZMENE!!! I NE PITAJTE ME NI SLUCAJNO!!! NE ODGOVARAM!! A ovamo me startuje inbox da se menja za stvar od 400 din 😒😒😒 e pa ne hvala...
2017 01 24
Ucestala pojava. :s
2017 01 24
Ovde izgleda sve moze ! Sajt je postao odvratan, i to zbog clanica naravno. Izbegavam da se zadrzavam na sajtu vise od 5 min.
2017 01 24
Zato sto ce one nas kontaktirati ako se njim nesto svidi kod nas a ne mi njih da smaramo 😂😂😂
2017 01 24
Tako je i meni odgovorila cuvena Biljana Ercevic, napisala ogromnim slovima da ne radi razmene i zamene, a pitala me za istu. Rekoh kako to sad? " Pa znas ja radim razmene kad meni treba, razumes?" :') Rekoh razumem i ne zelim nikakvu saradnju sa tobom! Bolest.
2017 01 24
Ja sam juce u opisu predmeta kod jedne clanice videla sledece, ovim redom, jedno ispod drugog (predmetu je oznacena cena 1300din, pa je za razmenu povecala): *Bez razmene. Cena za razmenu je 1500din.* Toliko. :D
2017 01 24
Razumem da se neko predomisli u nekom momentu i pozeli da se menja ali bar je red da ono prethodno obavestenje skine sa profila a ne da bude drzak prema devojkama koje se kulturno jave i pitaju,momentalno ih sikaniraju ili iskuliraju,a onda one to isto rade i ocekuju finu saradnju.Totalno nekorektno,neprofesionalno i sebicno.
2017 01 24
🐮🐮🐮
2017 01 24
Zato što neko na svom profilu ima stvari u vrednosti od nekoliko hiljada i onda po 10x dnevno pitaju za razmenu članice koje na svojim profilima imaju džemper iz 1983., jednu kinesku šnalu i 2 isprane majice. Lično ne radim razmene i to jasno piše U OPISU SVAKOG PREDMETA, a i pored toga javi se neka prostakuša da me pita za razmenu. Pa šta bi tek bilo da mi ne piše to?? Iskreno meni je to mnogo bezobraznije od članica koje bi ipak nekad napravile izuzetak i možda se razmenile za predmet istog ranga.
2017 01 25
Dzemper iz 1983,jednu kinesku snalu i dve isprane majice..😂😂😂😂😂😂 znaci pala sam sa fotelje. Gde nadje bas 1983.cu 😂 MajaSchatz
2017 01 25
Pa vidi se po dezenu i očuvanosti da je još iz perioda bivše Jugoslavije, ništa ja ne preterujem.
2017 01 25
Vladavine Tita..axaxxaxa Kraljice 👑😂 nasmeja me bre
2017 01 25
MahaSchatz, u pravu si. I ja sam se javila za razmenu, a u opisu sam navela da se mogu menjati i ako mi se nesto svidi. Nude mi razmenu za stvari koje su nove i preko 1000din. a da pritom nemaju nista novo ili priblizno novo na svom profilu. Ne zelim nove cipele da dam za 3 isprana dzempera. To imam i kod kuce, a mogu naci i bolje na polovnom.
2017 01 25
1 2