Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Sada ne znam, kakav je to osecaj...

Imati najbolju drugaricu, kao iz onih teen filmova. Ranije, dok sam isla u osnovnoj, imala sam je i bile smo nerazdvojne od 4. godine, a onda, kada sam napunila nekih 16, sve se srusilo. Imam ja sada najbolju drugaricu, ali nas odnos nije takav. Nema onoga, cujemo se svakog dana, vidjamo svakog dana, spavamo jedna kod druge, izlazimo zajedno... Nekako, ve mi to fali, fali mi taj osecaj. Mozda je zato sto imam dugu vezu, ali mislim da prijateljstvo treba biti iznad svega. [:tuzan]
2013 07 25
istoooooo i kod mene.. ali u potpunosti.. [:tuzan]
2013 07 25
to su dve neuporedive stvari. s prijateljicama si bliska na jednom nivou, a s partnerom na drugom. jedno drugo ne isključuju, već se dopunjavaju
2013 07 25
ista situacija...ja sam se samo razocarala u najbolju drugaricu,saznala jako ruzne stvari o njoj...i kraj...jbg...kazu da se samo u zivotu namesti da u pravo vreme sretnes osobu koja ti postane pravi prijatelj...svako to dozivi...:-)
2013 07 25
Persijskamaca, Razumem te najbolje. [:tuzan] gnrvesna Ja iskreno mislim, da to jedno sa drugim, ne funkcionise, jer oboje zahtevaju previse paznje i vremena, sto je nemoguce izbalansirati, a da svima bude dobro. jovanjelena, Ja imam pravog prijatelja i prijateljicu, ali oni su mi vise kao brat i sestra, drug mi zivi u Nisu i sve je to koplikovano, jer ni on ni drugarica ne vole mog decka. Pa se sa njim slabo vidjam i cujem. Tj ni on njih ne voli... Jaoo, sve je jako komplikovano... Drugarica je cesto u Nemackoj, ja cesto u Svajcarskoj, ali opet, nije to to prijateljstvo, to je vise kao brat i sestra... Ako neko kapira, sto je tesko...
2013 07 25
kako ne funkcioniše? dečko ti pruža satisfakciju (i sekiraciju [:osmeh] ) na jednom nivou, a drugarica na drugom. ja ne razumem problem pravo da ti kažem. nema idealnog. sve ti je to životna situacija. zahteva pažnje i vremena, ali ne moram prijatelja da vidim svaki dan da bih znala da mi je prijatelj. s druge strane logično je da su mi tu muž i deca... ajd nebitno, malo sam starija od tebe, kažem to su potpuno različite stvari i ne mogu funkcionisati nikako drugačije nego jedno s drugim. možda jeste komplikovano, ali bi dečko zbog tebe trebalo da pretrpi nešto, kao i pravi prijatelj. to su ti ljudi koji te poznaju i vole na različitim nivoima, dobro poslušaj njihove argumente zbog čega jedni druge ne vole. ima tu nečeg sigurno čim je obostrano
2013 07 25
[:poljubac]
2013 07 25
I kod mene je tako.. Imala sam najbolju drugaricu.. I otkako sam sa ovim deckom, sve je to puklo.. Cujemo se mi sad, ponekad.. Ali i danas zaplacem kad se setim nasih stvari, pesama, svega.. Sa deckom sam 3 god.. Ona me nije razumela otkako sam sa njim.. Nije razumela da mozemo da se vidimo kad hoce, a da ne izadjemo, vec da se vidim sa njim.. Jer sam u porodici koja je, ne da kazem staromodnija, ali ne vidjam se bas sa njim svaki dan.. 1 nedeljno.. I kad dobijem priliku da se snjim vidim, ona se naljuti.. islim da bi trebala da bude srecna zbog mene i da razume.. ali ne..i to mi je jako krivo.. i nikad necu imati najbolju drugaricu, kao sto smo nas dve bile.. i isto sam cula dosta stvari o njoj kasnije..
2013 07 25