Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Nije mi jasno???

Zdravo, Vec par meseci vidjam svoje stvari koje sam slala kao poklon uz kupovinu stavljene u prodaju od strane članica koje su ih dobile.Ok,njihovo pravo,ali laži tipa -potpuno novo,skupo plaćeno,a cene?????? Pa da li ste normalne???
2017 02 28
> AndjelaPopovic: > Zdravo, > Vec par meseci vidjam svoje stvari koje sam slala kao poklon uz kupovinu stavljene u prodaju od strane članica koje su ih dobile.Ok,njihovo pravo,ali laži tipa -potpuno novo,skupo plaćeno,a cene?????? Pa da li ste normalne??? Ja bih stavila linkove ali bih preshodno obavestila te clanice tj predlozila bih da Im promene opis predmeta Pogotovo sto pise novo skupo placeno To da li je skupo placeno neka laze ali za opis ako pise novo a vase je I znate da Nije novo pa i to je prevara
2017 02 28
Slazem se. Prevara cista. Nije bitno, sada je stvar njena. Moze sa njom da radi sta hoce, ali ne da laze.
2017 02 28
I ranije su se članice žalile na tu pojavu, šta reći osim da je jadno i čist prostakluk.
2017 03 01
To je bas bezveze... makar da napisu da im nisu odgovarale stvari ili nesto...
2017 03 02
Meni se isto desilo ali sta znam nisam joj uzela za zlo jer mozda zivi od toga. Jedino mi je bilo bezveze sto je lagala da joj treba za cerku ali 'ajde ono snasla se :D
2017 03 02