Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Nova tema, lepa tema

Izbegavam da javno hvalim ili kritikujem clanove pa cu i sad izbeci da imenujem, ali.. Znate li koliko divnih clanova ima na ovom sajtu? Neizmerno sam zahvalna svima koji nam ulepsavajuci jedan dan zapravo ulepsaju zivot. Nije bitno da li se radi o poruci, savetu, poklonu, zagrljaju, ljudi su divni i ja sam presrecna sto sam neke od njih uspela da sretnem 💞 Takvi ljudi nam govore da jos ima nade i da nije sve propalo kako cesto umemo da pomislimo. U ime svih, svima, od srca - HVALA 💜
2017 03 10
❤🌹
2017 03 10
o:) o:) o:)
2017 03 10
<3
2017 03 10
Ne znam zasto ljudi ovde sve ocenjuju prema broju ocena, ok za negativne, ali npr ja sam nova na sajtu, nemam jos uvek nikakve utiske, ni pozitivne, ni negativne, jer sam prodala samo par stvari ( za koje kupci nisu dali ocenu, a bili su zadovoljni), i verovatno ljudi se plase da kupe nesto od mene kad vide 0 utisaka, al' svi mi pocinjemo od nule. Sto ne znaci ni da sam nekorektna, ni da mi je losa roba, vec prosto NOVA SAM TU. 😩
2017 03 10
> Sladjana23: > Ne znam zasto ljudi ovde sve ocenjuju prema broju ocena, ok za negativne, ali npr ja sam nova na sajtu, nemam jos uvek nikakve utiske, ni pozitivne, ni negativne, jer sam prodala samo par stvari ( za koje kupci nisu dali ocenu, a bili su zadovoljni), i verovatno ljudi se plase da kupe nesto od mene kad vide 0 utisaka, al' svi mi pocinjemo od nule. Sto ne znaci ni da sam nekorektna, ni da mi je losa roba, vec prosto NOVA SAM TU. 😩 I ja sam relativno nova, tek koji mesec i vec sam dosadila svima sa komentarima na temu utisaka :) ali da, definitivno se kupuje od clanica sa vecim brojem utisaka tako da nama pocetnicama ne ostaje nista drugo nego da se nadamo da ce nam se desiti lepe saradnje :)
2017 03 10
🌹🌹🌹🌹🌹 ☕🍵 😗😀😉
2017 03 10
<3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
2017 03 10
:") <3
2017 03 10
Slazem se,zaista ovde ima podosta diiivnih clanica ❤❤❤
2017 03 10
💖💖💖
2017 03 11