Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Šta vam je smešno na sajtu?

Krenuću od toga šta meni lično ne prija ( ne baš da odlepim, ali zaista mi ide na ganglije, mada ispoštujem konverzaciju): Poruke koje (bilo da šaljem prva ja, pa dobijem odgovor, ili da šalje neka članica, tipa:,,Draga...") Msm, kako sam ti ,,draga" kada me ni ne znaš, takav epitet se ne lepi ljudima koje ne poznaješ. Dalje, smešno mi je kada neko napiše ,,BRTELE" umesto bretele. Takođe, smešno mi je kada napišu ,,Novo, samo 1. nošeno" zaista tada nije novo(logika je da se opere, a to onda nije novo), ja naglasim da li je nešto nošeno, samo probano ili očuvano... Illi prodaju veš, naglašavajući da je nov-a, nigde etikete, one regularne papirne. Takođe, ne može kupaći kostim biti novi, ako ga fotkate na svom telu... Onda one famozne članice koje fotkaju svoje sise u gro planu, a okače ešarpu oko vrata x-) ili naguze dupe u suknji-farkama-a prodaju čarape... Takođe, ako kao tagove na jedan predmet postave nekoliko robnih marki... A, od svega mi je najmanje smešno, a iritira me, kada postave fotke sa neta, zatim sopstveni predmet koji nema dodirnih tačaka sa tom fotografijom (pitam se, da li one to tako doživljavaju i vide ili misle da su ljudi debili?)
2017 03 30
Draga me nerviralo u početku, sad sama sebe uhvatim da počinjem sa draga 😂 Pisanje original, a nije. Onda, radim razmenu ali je cena u tom slučaju veća.. Pa onda traže za razmenu, a u profilu velikim slovima NE RADIM RAZMENE I NE PITAJTE ME ZA ISTU! .. Pa reklamiranje na svakom mogućem podforumu (a primetila sam da to rade članice koje imaju preko 70 utisaka, pa nemoguće da ne znaju) , kacenje prljave obuce i garderobe koja je samo za kantu nizašta drugo, precenjene stvari (uglavnom kad je komer. prodaja, na instagramu i fejsu upola jeftinije) A smesno mi je DOLNJAK, GORNJAK .. (ili kako vec)
2017 03 30
Sajt je smesan sam po sebi ,nista posebno ne bih izdvojila .
2017 03 30
Sve ovo što ste navele mene u suštini više nervira, nego što mi je smešno, ali ono što mi je smešno i rado se nasmejem ljudskoj gluposti je to što se većina članica vodi parolom "skuplje je bolje" prodavala sam neke stvari tek kad bih im podigla cenu .....zar to nije smešno?!
2017 03 30
Slazem se svime iznad.. :) A to draga, srce, duso.. Jezim se od toga. :D Posebno kada je clanica moja vrsnjakinja, ili mladja.. Smesno. :D A o tim netacnim opisima, nebuloznim slikama itd., necu ni da ulazim u to :")
2017 03 30
Meni je smešan izraz gornjak, a smeh mi izazivaju i oglasi tipa: "izgledajte kao Soraja, Nikolina, Karleuša...." I da, kad neko prodaje trenerkE...... mada, sve to i nije toliko smešno
2017 03 30
> lokibg: > Meni je smešan izraz gornjak, a smeh mi izazivaju i oglasi tipa: "izgledajte kao Soraja, Nikolina, Karleuša...." > I da, kad neko prodaje trenerkE...... mada, sve to i nije toliko smešno Hahaha Loki i ja prodajem jedne trenerke, kod mene se tako kaže 😂kad je dvodelno uvek
2017 03 30
> carapica13: > > lokibg: > > Meni je smešan izraz gornjak, a smeh mi izazivaju i oglasi tipa: "izgledajte kao Soraja, Nikolina, Karleuša...." > > I da, kad neko prodaje trenerkE...... mada, sve to i nije toliko smešno > Hahaha Loki i ja prodajem jedne trenerke, kod mene se tako kaže 😂kad je dvodelno uvek Ma potpuno razumem i prihvatam da se u različitim delovima Srbije različito govori, a za gornjak sam recimo čula tek ovde na Krpicama.....nego gde si ti carapice na jednoj drugoj temi? Žene poludele za dekom načisto 8-) :) :D
2017 03 30
😂😂😂
2017 03 31
Mogla je bar neku drugu fotofrafiju da stavi 😂😂😂
2017 03 31
:') :') :') Dva metra knjiga, u bordo boji!
2017 03 31
> lokibg: > > carapica13: > > > lokibg: > > > Meni je smešan izraz gornjak, a smeh mi izazivaju i oglasi tipa: "izgledajte kao Soraja, Nikolina, Karleuša...." > > > I da, kad neko prodaje trenerkE...... mada, sve to i nije toliko smešno > > Hahaha Loki i ja prodajem jedne trenerke, kod mene se tako kaže 😂kad je dvodelno uvek > Ma potpuno razumem i prihvatam da se u različitim delovima Srbije različito govori, a za gornjak sam recimo čula tek ovde na Krpicama.....nego gde si ti carapice na jednoj drugoj temi? Žene poludele za dekom načisto 8-) :) :D Haahahah evo tek sad ulazim na sajt, vidim sve teme prepravljene, ne znam o čemu se radi. 😂😂
2017 04 01
Meni je smesno pogledam forum a ono svaki drugi naslov teme izgleda ovako /////////////////// ili ovako \\\\\\\\\\\\\\\\\ ili ovako ///////\\\\\//////// :')
2017 04 01
> sansa77: > Meni je smesno pogledam forum a ono svaki drugi naslov teme izgleda ovako /////////////////// ili ovako \\\\\\\\\\\\\\\\\ ili ovako ///////\\\\\//////// :') Slažem se! :D
2017 04 01
E, a sta to znaci, nisam upucena? Bas sam se pitala..
2017 04 01
1 2