Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

citanje profila clana

Ukoliko nameravam nesto da pitam, obavezno prvo procitam profil. Meni se često desava da me neko iz drugog grada pita za bezuslovne poklone, iako na mom profilu lepo i jasno pise: Samo lično preuzimanje. U tom slucaju, samo napisem: Pročitajte profil :-) Ko zna.. uz malo sreće, možda se neko i nauči kulturi :")
2017 04 16
Pa to ti je kao one zene koje bez pardona udju u doktorsku ordinaciju iako na vratima krupnim slovima pise "ne ulaziti bez poziva" prisustvovala sam tome kod ginekologa kada je tako jedna banula pritom je pacijentkinja bila na pregledu i strasno neprijatno je svima bilo u cekaonici da je jedna zela pocela da urla kako je nepismena i nekulturna itd... Tako da je ovo i nije tako strasno hahaha :D :D
2017 04 16
Čitam ako me interesuje saradnja, mada sam ja napisala jedan od najkraćih opisa profila, a i dalje me stalno pitaju za razmene, umorna sam od lenjosti ili bezobrazluka članica da ispoštuju tu kratku i jasnu sadržinu teksta.
2017 04 20
Kada mi se dopadne predmet od clanice, prvo gledam kada je poslednji put ulogovana, a onda citam opis prodavca. To mi dodje kao kad ne bi citao radno vreme prodavnice i onda ti nije jasno jasto je zatvoreno :D
2017 05 15
Posto vidim sa zakasnjenjem da je moj komentar u vise navrata isprozivan sto se tice"razmena za omiljeno " samo bih zelela da razjasnim sta znaci ,tj sta je znacio .. Znaci da ne radim razmene i da sam pretrazila sajt i to stalno radim u slobodno vreme,za podgrupe koje me iskljucivo interesuju tj stvari koje su mi mozda potrebne.. Sve sto mi se dopalo ,stavila sam u omiljeno iz razloga sto cu mozda kada budem u mogucnosti kupiti ..I to je moje licno pravo i tacno naglaseno da ne radim razmene osim za precizno navedeno ..A ako imate identicno ,vi mozete ponuditi,nisam navela za omiljeno kod te clanice nego omiljen artikl. Takodje vidim da su iste pojedine clanice koje su ovde prozivale navodile da rade razmene ,ali ne za sve stvari ? Sta onda to znaci ,niste naglasili ? To mogu biti neke 2 stvari sa profila,kako bih ja znala za koje radite ako niste naveli ...Ja sam bar jasno precizirala.. Niste me uvredili ,naprotiv ,hvala na ispravkama ,jer ne bih drugacije znala gde gresim ... Ali u ovom slucaju smatram da imam pravo da navedem svoje misljenje ,i smatram da nisam pogresila,moja greska je samo sto volim preciznost u ovoj prici ...
2017 07 09
Ja citam, Ali iz iskustva znam da mnoge clanice ne citaju 😂
2017 07 09
Ustvari, mnoge ne citaju cak ni opis predmeta 😶
2017 07 09
Ja kad udjem sa tel ne vidim text ceo, samo prvi red, pa ako pitam za razmenu, a neko ne radi onda se uredno izvinem A sto se tice ovog"SAMO IZ LISTE OMILJENO<" dok je bio stari sajt videla sam sve, ali ovako sad jedva prvu stranu da vidim, kako da izlistam celu listu omiljenog, i sta ako neko ima 15-20 stranica omiljenog, van svake pameti, zasto je tesko pogledati sta neko nudi toliko lenjosti pogledati ponudu npr?
2017 07 09
> Beba85: > Ja kad udjem sa tel ne vidim text ceo, samo prvi red, pa ako pitam za razmenu, a neko ne radi onda se uredno izvinem > A sto se tice ovog"SAMO IZ LISTE OMILJENO<" dok je bio stari sajt videla sam sve, ali ovako sad jedva prvu stranu da vidim, kako da izlistam celu listu omiljenog, i sta ako neko ima 15-20 stranica omiljenog, van svake pameti, zasto je tesko pogledati sta neko nudi toliko lenjosti pogledati ponudu npr? 'sta ako" ..ja sam za sebe navela ,tako da nema 15-20 stranica,a i ko bas zeli razmenu bez lenjosti ce pogledati tih par stranica. Pre izvesnog vremena sam i na profilu promenila da ne praktikujem razmene..Ne kazem da ne volim da radim razmene ,vec zato sto nemam gde ni sve svoje stvari , i previse radim ,pa nemam ni toliko vremena da odgovaram na sve te poruke o razmeni ,ako sam vec navela da ne radim ,ili sam navela za sta radim .. Znate ,kao sto i Vi kazete ,uredno odgovorite sa izvinjenjem nekome ako ste pogresili ,niste videli do kraja opis ,a jednim klikom mozete videti ceo ,jer ima opcija PROCITATI DALJE ,tako i ja iz kulture uvek odgovorim na sva ta pitanja o razmeni,iako sam precizirala u opisu :) . Samo o manjku vremena se radi,nazalost .. :/
2017 07 09
Niko nije prozivao nikoga. :D To je samo vise razmisljanje naglas, ali eto ispalo je da ima dosta istomisljenika vezano za tu temu. Svako neka radi kako mu je volja i kako mu je lakse, niko to ne brani. Samo je malo bezveze navesti bas to za omiljene konkretno, jer zaista koliko moze da bude tesko da udjes na profil clanice koja nudi razmenu i preletis pogledom ponudu, mozda zaista i naletis na nesto sto ti odgovara.. Pa ja sam pola razmena na taj nacin i obavila. Vecina predmeta iz mojih omiljenih su sa profila clanica koje ne rade razmene, pa te predmete obelezim da imam u vidu za kupovinu kada budem pri novcu. A kad mi neko ponudi razmenu, odmah pogledam njen profil i odgovorim da li sam nasla nesto ili ne. Takodje, kada naletim na predmet za koji je razmena moguca, odmah se javim i ponudim razmenu. Sta ima to da stavljam u omiljene, kada se pitanje moze postaviti odmah? U svakom slucaju, svakom svoje, ali eto, meni ta prica malo ne pije vodu. To mi vise zvuci kao da taj neko zapravo i ne zeli da se razmenjuje.
2017 07 09
> ValkyriaAstarte: > Niko nije prozivao nikoga. :D To je samo vise razmisljanje naglas, ali eto ispalo je da ima dosta istomisljenika vezano za tu temu. Svako neka radi kako mu je volja i kako mu je lakse, niko to ne brani. Samo je malo bezveze navesti bas to za omiljene konkretno, jer zaista koliko moze da bude tesko da udjes na profil clanice koja nudi razmenu i preletis pogledom ponudu, mozda zaista i naletis na nesto sto ti odgovara.. Pa ja sam pola razmena na taj nacin i obavila. Vecina predmeta iz mojih omiljenih su sa profila clanica koje ne rade razmene, pa te predmete obelezim da imam u vidu za kupovinu kada budem pri novcu. A kad mi neko ponudi razmenu, odmah pogledam njen profil i odgovorim da li sam nasla nesto ili ne. Takodje, kada naletim na predmet za koji je razmena moguca, odmah se javim i ponudim razmenu. Sta ima to da stavljam u omiljene, kada se pitanje moze postaviti odmah? U svakom slucaju, svakom svoje, ali eto, meni ta prica malo ne pije vodu. To mi vise zvuci kao da taj neko zapravo i ne zeli da se razmenjuje. Pa dobro ,verovatno ste u pravu ,mozda sam pogresila ,nije toliko ni bitno ,svakako sam to ispravila . :")
2017 07 10
Sve je kul, samo sam javno iznela zapazanje i razmisljanje o tome. Nikako mi nije u cilju da nekoga uvredim, niti volim da se svadjam (ni u privatnom zivotu, ni onlajn, prosto nisam taj tip). Prihvatam svacije misljenje, samo skrecem paznju gde mislim da mozda ima potrebe. :")
2017 07 10
1 2