Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Nova clanica

Drage devojke treba mi vase iskreno misljenje.nova sam ovde i ove nedelje sam postavila dosta stvari u utorak imam da posaljem 6 paketa pa me zanima vase misljenje u vezi placanja.dali da placanje kupac vrsi po uzecu ili unapred post netom.zanima me kako je bolje za mene da na kraju ne budem prevarena.hvala unapred
2017 04 16
U principu je najbolje da se uplata izvrsi unapred, Post netom. Ali ako clanica ima dosta utisaka recimo i zna se na sajtu da je ona ok, moze i pouzecem. Mada iskreno, nema pravila, sve vazi od osobe do osobe. Mene su prevarile clanice sa 300 utisaka, a clanice bez ijednog utiska su ispostovale dogovor i platile. Moracete sami da procenite na osovu dogovora sa clanicom. Ali radi Vase sigurnosti ipak najbolje uplata Post netom pa slanje. Srecno i dobro dosli. :")
2017 04 16
Hvala :)
2017 04 16
clanica koj si prodala ne moze da podigne paket dok ne plati i sto se toga tice si sigurna.Medjutim(to se svima nama koji su dugo na sajtu desilo) moze da ne podigne paket i onda ti se paket vraca i placas duplu postarinu.Najbolje je da se vodis utiscima.Sto se pocetaka tice retko ko ce osobi bez utisaka ili sa malo utisaka da uplati unapred jer ovde ja mislim nema ko nije bar jednom prevaren.Naravno da je velika vecina clanica divna .Da nije tako sajt nebi funkcionisao.
2017 04 16
Hvala ti :)
2017 04 16
Posto ste novi, posaljite prvu turu pouzecem, a poslekada skupite utiske mozete zahtevati uplatu unapred :)
2017 04 17
Violeta , da li ste poslali pakete ,sta se izdesavalo
2017 04 20
> MajaMaja***: > Violeta , da li ste poslali pakete ,sta se izdesavalo Odgovorite joj na pitanje kako je lakse da posalje pakete da ne bi bila prevarena .
2017 04 22
Pazite kome saljete pakete i kako naplacujete . Prevaranata ima na izvoz . Sa malo pozitivnih samo unapred uplata i vozdrica .
2017 04 22
Novi ste a vec saljete 6 paketa, svaka cast...
2017 04 22
Bolje zatvorite ovu temu ,pre nego ja otvorim usta .
2017 04 22