Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Clanice koje ne odgovaraju na poruke

Verovatno... > Plavizmaj: > > HauteCouture20: > > Daaa, vise puta mi se desalo pritom zatrazila sam samo par dodatnih fotografija i bila sam spremna da kupim (sto sam i navela u poruci)... > > Nejasno mi je zasto neko prakticno ne zeli da proda svoj artikl.. :D > Možda predmet nije u istom stanju kao kad je slikan prvi put, izbegavajte.
2021 04 20
Gde ima to da jurim prodavca...danima..sta god,ovo ne treba da bude muzej stvari koje imate u ormaru,vec realna postena saradnja.
2021 04 20
https://mojekrpice.rs/tamarisol-48951 Devojka ulazi na svoj profil vise puta dnevno (vidi se na njenom profilu), a ne moze da odgovori na tri pitanja u razmacima od nedelju dana i to za stvar za koju sam bas bila zainteresovana da kupim. Pitala sam je za dimenzije, brend i ostecenje (te informacije nisu stajale na oglasu). Ostavim joj negativan utisak, opisem sta se desilo bez ikakvih neprimerenih reci zajedno sa slikom kao dokaz, i posle nepunog dana utisak obrisan. Verovatno se zalila adminima - ni njih ne razumem, zar nije poenta da o tome treba da znaju i druge clanice? Ubacila bih i ovde fotografiju dopisivanja ali se bojim da ce opet obrisati. Pozdrav
2021 04 22
Moram da se ukljucim na ovu temu,nemogu da shvatim da neko postavi pitanje i dobije uredan odgovor i da nemoze da napise bas HVALA! Ako vec nije kupac nego onako bezveze postavlja pitanja. Pa zamislite da je obrnuto?! Svi vi koji tako radite! Kako bi bilo da Vama niko neodgovori!
2021 04 27
Nekima, izgleda, nije u interesu da prodaju stvar a zasto su onda ovde??? I meni se desavalo da se interesujem za predmet, doticne budu aktivne a odgovara nema. Cirkus od ljudi, sta drugo.
2021 04 27
Takvih koliko zelis,umislile se kao da su ko zna sta....a u sustini su kao i mi koje eto na ovaj nacin kupimo nesto jeftinije,ili razmenimo. Kultura treba biti na 1 mestu. Pa sta i ako neko pita,ljudski je odgovoriti barem, ne hvala.
2021 05 08
Devojka mi trazi dimenzije montona,i ostavi broj mobilnog,verujem da je ozbiljna,posaljem porukom na viber dimenzije i vidim da vidi poruku ,i neodgovara ,posaljlem jos jednu ,i nju vidi ali neodgovara ,nakraju pitam da li ste vi trazili mere od montona i najzad odgovara tipa,tek je sad videla poruku bila je zauzeta. Ja pitam da li vam odgovaraju mere,ako odgovaraju da posaljem video od montona,kaze kao odgovara posaljite,ja posaljem i nakraju kaze razmislicu i javicu vam. Znala sam da nece nista da javi a i da nije kupac.
2021 05 10
> Natasapolis: > https://mojekrpice.rs/tamarisol-48951 > Devojka ulazi na svoj profil vise puta dnevno (vidi se na njenom profilu), a ne moze da odgovori na tri pitanja u razmacima od nedelju dana i to za stvar za koju sam bas bila zainteresovana da kupim. Pitala sam je za dimenzije, brend i ostecenje (te informacije nisu stajale na oglasu). Ostavim joj negativan utisak, opisem sta se desilo bez ikakvih neprimerenih reci zajedno sa slikom kao dokaz, i posle nepunog dana utisak obrisan. Verovatno se zalila adminima - ni njih ne razumem, zar nije poenta da o tome treba da znaju i druge clanice? Ubacila bih i ovde fotografiju dopisivanja ali se bojim da ce opet obrisati. Pozdrav Zabranjeno je ocenjivati člana bez ostvarene saradnje, zato Vam je obrisan utisak. Pročitajte pravila sajta
2021 05 17
https://mojekrpice.rs/danadana51-93677
2021 05 21
Zena pita za crne pantalone,pritom zove i trazi jos 20 naknadnih slika,potom pita jer su ostecene,i izbledele,trazi slike na suncu,gubim 2-3 dana na razgovore i odlucivanja,kao da ulazi u nato alijansu,iako sam rekla da im nista ne fali,nije sigurno niko u elegantnim pantalonama radio na polju,da bi opet pozvala i rekla da moze nove da kupi u prodavnici,pa kupi..Meni kada se nesto svidi,kupim i to je to,za 5 min odlucim...vecita prenemaganja..
2021 05 23
> Mistyarain: > Zena pita za crne pantalone,pritom zove i trazi jos 20 naknadnih slika,potom pita jer su ostecene,i izbledele,trazi slike na suncu,gubim 2-3 dana na razgovore i odlucivanja,kao da ulazi u nato alijansu,iako sam rekla da im nista ne fali,nije sigurno niko u elegantnim pantalonama radio na polju,da bi opet pozvala i rekla da moze nove da kupi u prodavnici,pa kupi..Meni kada se nesto svidi,kupim i to je to,za 5 min odlucim...vecita prenemaganja.. x-) x-) x-) x-)
2021 05 23
x-) Meni je clanica odgovorila za ogrlicu i ruz,brzinom puza,3 poruke u 10 dana,te da se dogovorimo licno,ostavila me je da je cekam sat vremena na kisi,nije se javila,da bi se posle 5h javila,da je kasnio prevoz.Onda odjednom,ne zna gde joj je ogrlica,a ruz joj je dete,kao polomilo, te ne moze u takvom stanju da ga prodaje.Zaboravila sam na citav slucaj,da skoro posle godinu dana opstom pretragom,nisam videla,da taj isti ,,polomljeni ruz,,prodaje.Motive ovog nebuloznog i nerazumnog ponasanja,na granici ljudske tolerancije,nikada nisam protumacila.
2021 05 23
Sta recimo uraditi u situaciji kada ugovorite sve i ostavite podatke i onda nema ni odgovora ni paketa ni pisma ni razglednice, nicega. Samo vasi podaci tamo nekom vise u vazduhu? Poslate podatke ne mozete da izbrisete. Nevoljno gledam svoje podatke koji ostaju tamo nekom. Ima li tu neke pravde? Samo pitam. :)
2021 05 28
ako cekate duze od dva dana, ja bih digla ruke i poslala poruku da zbog predugog cekanja/potvde slanja odustajete od kupovine :) clanica je dobila vas broj telefona, tako da, ako je zaista upala u neku guzvu i ne stize da vam pise preko MK, moze barem SMS da pusti.
2021 05 29
Meni se desilo to sa podacima,jako neprijatno,u svakom slucaju dva dana je u redu,ali ako neko zeli zaista da dopre do tebe ,moze,postoji nacin,drugo pristojna osoba koju zatekne tudj bezobrazluk i svi nacini na koje to ide,dovode te do toga da se samo povuces...
2021 05 29
1 2 ... 9 10 11 12 13 14 15 ... 24