Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Clanice koje ne odgovaraju na poruke

> Mistyarain: > Meni se desilo to sa podacima,jako neprijatno,u svakom slucaju dva dana je u redu,ali ako neko zeli zaista da dopre do tebe ,moze,postoji nacin,drugo pristojna osoba koju zatekne tudj bezobrazluk i svi nacini na koje to ide,dovode te do toga da se samo povuces... Sve u kompletu se slazem. Posebno se prepoznajem u tom da se radije sklonim i povucem kad naidjem na tako nesto.
2021 05 31
Devojke, verovatno postoji tema za ovo, ali ja ne mogu da je nadjem. Ako neka od vas zna, neka mi posalje link ili neka napise naslov teme. Elem, vec nekoliko puta mi se desava da mi se javi clanica da kupi predmet od mene i trazi mi podatke za uplatu. Jednom sam jednoj napisala podatke za uplatu i ta mi se vise nije nikad javila. Veceras druga clanica, prepiska je isla itprilike ovako: Ona: ja bih da kupim parfem od vas. Kako ide placanje? I mozete li da mi posaljete sutra? Ja: posto ste iz Bg, mozemo da se nadjemo pa taman i vi da provrtite parfem u rukama, da ga probate, da proverite radi li prskalica itd... a mozete i da mi uplatite na racun. Ona: Pa ja nisam sada u Bg, dajte vi meni podatke za uplatu, a ja cu ujutru da vam javim da li sigurno uzimam parfem. Ja: E taman sutra ujutru kada budete sigurni da li biste da kupite parfem, tada cu vam i napisati podatke za uplatu. U cemu je fazon sa ovim trazenjem podataka, a da nisi siguran da uopste zelis nesto da kupis? Da li se i vama ovako nesto desavalo i koji je vas savet?
2021 05 31
Nova kategorija-ghosting kod saradnje,nije mi jasno,ako nesto zelis-zelis,i sta prolazis kroz neke faze kupovine 1 euforija 2 racionalizacija 3 hladjenje 4 odustajanje-nestajanje,prvo cemu osobu uvlaciti u to.Vo se veze za rogove,covek za rec,u svakom slucaju,jedno je sigurno,neki ljudi pricaju radi price.Ne uzimaj nista za ozbiljno,cak i kada dodje do razmene podataka,ne mozes biti sigurna,da li ce osobi sutra ujutru da dune neki intimni osecaj da nece.U svakom slucaju,imas nevaspitane,koji ne kazu ni hvala,ni dovidjenja,nego eto ispare.
2021 06 01
> Bozoljac: > > Mistyarain: > > Meni se desilo to sa podacima,jako neprijatno,u svakom slucaju dva dana je u redu,ali ako neko zeli zaista da dopre do tebe ,moze,postoji nacin,drugo pristojna osoba koju zatekne tudj bezobrazluk i svi nacini na koje to ide,dovode te do toga da se samo povuces... > Sve u kompletu se slazem. Posebno se prepoznajem u tom da se radije sklonim i povucem kad naidjem na tako nesto. Ne volim konflikt,makar na svoju stetu,precutim cesto.
2021 06 01
> Mistyarain: > > Bozoljac: > > > Mistyarain: > > > Meni se desilo to sa podacima,jako neprijatno,u svakom slucaju dva dana je u redu,ali ako neko zeli zaista da dopre do tebe ,moze,postoji nacin,drugo pristojna osoba koju zatekne tudj bezobrazluk i svi nacini na koje to ide,dovode te do toga da se samo povuces... > > Sve u kompletu se slazem. Posebno se prepoznajem u tom da se radije sklonim i povucem kad naidjem na tako nesto. > Ne volim konflikt,makar na svoju stetu,precutim cesto. Jao jaako mi se dopada taj naziv ghosting saradnja! :) A ima i ono, svi vec zaboravili na sve, odustali, nema vise ni ljutnje zbog nepravde, kad stizu poruke sa nizom izgovora, tipa: selidba (al u inostranstvo uglavnom), neko se nasmrt razboleo (bilo je i toga), ker mi pojeo, zaglavila sam se u liftu iako zivim u kuci, dete pocepalo... Jel ima tema najlepsi biseri izgovora? Trebalo bi otvoriti.
2021 06 02
> Bozoljac: > > Mistyarain: > > > Bozoljac: > > > > Mistyarain: > > > > Meni se desilo to sa podacima,jako neprijatno,u svakom slucaju dva dana je u redu,ali ako neko zeli zaista da dopre do tebe ,moze,postoji nacin,drugo pristojna osoba koju zatekne tudj bezobrazluk i svi nacini na koje to ide,dovode te do toga da se samo povuces... > > > Sve u kompletu se slazem. Posebno se prepoznajem u tom da se radije sklonim i povucem kad naidjem na tako nesto. > > Ne volim konflikt,makar na svoju stetu,precutim cesto. > Jao jaako mi se dopada taj naziv ghosting saradnja! :) > A ima i ono, svi vec zaboravili na sve, odustali, nema vise ni ljutnje zbog nepravde, kad stizu poruke sa nizom izgovora, tipa: selidba (al u inostranstvo uglavnom), neko se nasmrt razboleo (bilo je i toga), ker mi pojeo, zaglavila sam se u liftu iako zivim u kuci, dete pocepalo... Jel ima tema najlepsi biseri izgovora? Trebalo bi otvoriti. Podseti me ti,ja se sad pitam,gde se svi ovi ljudi sele,svaki drugi profil,,zbog selidbe,,Neki uvodni intro profila je kao upozorenja za vreme rata 1 NE RADIM RAZMENE ,kao da je razmena neka ruzna i degradirajuca stvar,onda sledi neki isto ostar ton,gde trebas da prodjes kroz neke eliminacije ,da bi nesto kupio,ako se ne javite u roku od,ako ne ostavite podatke,prosto da se covek uplasi i pobegne,jer ce da se oklizne o neku naredbu,te ce predmet da ode u ruke nekom drugom.Lista stvari koje ne mozes da proveris je dugacka,imam malu bebu,posta mi je u planini,postar je kasnio,ne mogu danas,sutra cu,a sutra cu prekosutra,banka mi je daleko.Bravo za predlog,haha,biseri izgovora volume 1000... ,:)
2021 06 03
Inače se prvi put susrećem otkada kupujem preko interneta sa ovom situacijom da se prodavac jednostavno ne javlja a kontaktirala sam je u četvrtak ujutru...a vidim po porukama na ovoj temi da nije redak slučaj na ovom forumu... Članica ulazi na MK nekoliko puta u toku dana, želela sam da kupim od nje predmet, poslala sam joj poruku da sam zainteresovana za kupovinu i naknadno ostavila i broj telefona u poruci u nadi da će me kontaktirati možda tako ali ništa od toga. Baš mi je žao jer sam želela taj predmet, ali ukoliko me bude kontaktirala kroz par dana sigurno ću se zahvaliti i odustati od kupovine jer mi se to čini kao nepouzdan i neozbiljan prodavac. ☹️
2021 06 04
Koliko dana treba nekome da se uljudi i ispostuje sagovornika,to je bezobrazluk i nevaspitanje,ma sta da se prodaje,dizem ruke.
2021 06 05
> Mistyarain: > Koliko dana treba nekome da se uljudi i ispostuje sagovornika,to je bezobrazluk i nevaspitanje,ma sta da se prodaje,dizem ruke. Upravo tako... ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ab950da45208577c1c967fd17c53e976.jpg) Još je članica napisala da je za sve informacije tu... Ja odgovor na moje 'želim' i uz poruku da sam zainteresovana za kupovinu još nisam dobila odgovor od četvrtka ujutru tako da definitivno odustajem od pokušaja kupovine, žao mi je jer sam propustila jedan paket kozmetike jer sam se nadala ovoj kupovini...
2021 06 06
To su limunade kao uvod,ja sam od par clanica,gde pise, treba da se zabavljamo dok kupujemo,tu sam za vas,slobodno postavljate pitanja o predmetu,i onda nakiceno to slatkasto sa milion srca i cvetica,jedno veliko NISTA.Niti odgovaraju,niti te konstatuju.Cekam neko vreme,i posle me ne zanima.
2021 06 06
Poslala sam dve poruke na profil AdminMK sa par pitanja: jednu pre 3 dana, drugu juce. Totalni muk sa druge strane. :| Pre 11 dana poslala sam poruku sa pitanjem AdminuRS. Muk. :|
2021 06 06
Velika guzva u inboxu ,:)
2021 06 07
steta sto nema block opcija
2021 06 25
STETA!!!> Mistyarain: > steta sto nema block opcija
2021 07 03
Jedno od najgorih iskustava, koje sam imala je kad mi je osoba trazila popust na neotpakovani parfem,cija je redovna cena 1500,ja ga prodavala za 1000,njoj spustim na 500,jer je kukala kako joj je mnogo,na kraju mi je krv popila ,jer je tezina presla na 50,iako mi je receno u posti da mora da se zapakuje,izoluje ,ostetice druge stvari..Trebala sam eto da ga posaljem,neka se slomi.Toliko je ocajavala za tih 50 din,da sam joj na kraju ja uplatila post netom 100.Iz nekih drugih stvari sam zakljucila,da uopste nije socijalno ugrozena,i ne mogu da verujem koliko nisko ljudi padaju.Sad kad vidim taj parfem u katalogu,odmah se setim nje i cele te bedne epizode.
2021 07 07
1 2 ... 10 11 12 13 14 15 16 ... 24