Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Clanice koje ne odgovaraju na poruke

Ubedljivo najgora stvar mi je kad mi traze broj racuna da uplate, i ja posaljem i naravno nikad se ne jave. ,:(
2023 11 14
I ja sam baš potražila ovu temu, ne bih li našla neke odgovore za moja iskustva. Pre dva (možda sad i tri) meseca poslala sam upit za jaknu - ako mogu dodatne slike, prodavac ne odgovara. Jakna mi super, cena i više nego odlična i kliknem da želim - Opet danima ništa. Skoro uđem na profil i vidim jakna prodata. Pa mislim stvarno.... Pri tome se članica redovno logovala na sajt. Nađem sličnu, opet pošaljem upit, odgovor stiže nakon nedelju dana. Ostavim podatke i tražim račun za uplatu, pošalje mi neki niz od 30 cifara. Mobilna aplikacija banke neće da prihvati, odem u postu ne znaju da rastumače. Nije im sigurno. Opet pošaljem poruku, objasnim da broj računa nije dobar, kontam kucala u brzini, pogrešila i da pošalje novi. Evo čekam odgovor skoro dve nedelje. Koja je fora u pitanju?
2023 11 18
Meni se desilo evo dva meseca zavlacenja i agonije...clanica nije preuzela paket/ vratio mi se...zavlacila me, nije se javljala, pa se javi sa izgovorom i vise se ne javlja...a uredno se loguje na sajt i postsvlja nove predmete, cak je jedan i prodala sto naravno nije obelezila da je predmet prodat vec je dobila utisak pa i tako moze da se isprati. Ne obelezava i ne sklanja prodato.
2023 11 25
> JelenaIn605: > I ja sam baš potražila ovu temu, ne bih li našla neke odgovore za moja iskustva. > Pre dva (možda sad i tri) meseca poslala sam upit za jaknu - ako mogu dodatne slike, prodavac ne odgovara. Jakna mi super, cena i više nego odlična i kliknem da želim - Opet danima ništa. Skoro uđem na profil i vidim jakna prodata. Pa mislim stvarno.... Pri tome se članica redovno logovala na sajt. > Nađem sličnu, opet pošaljem upit, odgovor stiže nakon nedelju dana. Ostavim podatke i tražim račun za uplatu, pošalje mi neki niz od 30 cifara. Mobilna aplikacija banke neće da prihvati, odem u postu ne znaju da rastumače. Nije im sigurno. Opet pošaljem poruku, objasnim da broj računa nije dobar, kontam kucala u brzini, pogrešila i da pošalje novi. Evo čekam odgovor skoro dve nedelje. > Koja je fora u pitanju? Najbolje bežati u širokom luku 🤣 cim se ne javljaju i imaju izgovore, neke vise puta i neke nelogicne tipa mutna mi kamera, zeza me kamera a svi oglasi čiste slike 🤣
2023 11 25
> TamaraMil: > Ubedljivo najgora stvar mi je kad mi traze broj racuna da uplate, i ja posaljem i naravno nikad se ne jave. ,:( ovo se meni najčešće dešava :) verujem u karmu haha ne nerviram se ;)
2023 11 30
Meni je najsmešnije kad pitaju za neki predmet za rezervaciju, pa onda nakon dan-dva naprave lažni profil pa sa njega pitaju za isti artikl jel dostupan da provere šta ću reći tj. da vide hoću li im prodati ili reći da je rezervisan.
2023 12 04
Nisam ranije posećivala ovaj sajt. Prvi put da sam poželela naručiti i upitam članicu za stvar, tj.haljinu koja mi se dopala, da li je slobodna, itd. Međutim, žena mi je odgovorila tek danas popodne, a pisala sam joj sinoć. Uglavnom ima pozitivne komentare, lepo sarađuje, tačna je, pouzdana... Ja i dalje čekam. Bar da mi kaze da je haljinu prodala, šta god, nego nista. Moj prvi utisak je loš. Izgleda da se neću zadrzavati ovde.
2023 12 16
> JanaN369: > Nisam ranije posećivala ovaj sajt. Prvi put da sam poželela naručiti i upitam članicu za stvar, tj.haljinu koja mi se dopala, da li je slobodna, itd. Međutim, žena mi je odgovorila tek danas popodne, a pisala sam joj sinoć. Uglavnom ima pozitivne komentare, lepo sarađuje, tačna je, pouzdana... Ja i dalje čekam. Bar da mi kaze da je haljinu prodala, šta god, nego nista. Moj prvi utisak je loš. Izgleda da se neću zadrzavati ovde. Ne treba da očekuješ da ti neko odgovori na poruku u roku od sat vremena, ipak ljudi imaju život van korišćenja ovog sajta. Mislim da je okej da čekaš do 3 dana da ti neko odgovori, posle toga ti verovatno neće odgovoriti jer ne proverava mejl i generalno ne koristi sajt. Pogledaj kada je osoba poslednji put ušla na sajt, to ti piše kada uđeš na njihov profil. Ako je neko konstantno tu a ne odgovara ti, onda se nemoj nadati nešto. Ali ovo što si napisala da ti je odgovorila, znači da će sve biti okej, samo nemoj očekivati instant odogovore, nije ovo čet.
2023 12 26
Koja je fora sa ne odgovaranjem na poruke? 😐 Pre 6dana sam poslala devojci za kais, ne odgovara. Pritom, redovno ulazi na profil 🫣🫣
2023 12 31
> MilenaVulic: > Zene,moze li predlog sta da radim?I meni se stalno desava da nece da odgovore u poslednje vreme,a pre 7 dana sam pisala devojci da hocu sako i pitala je moze li uplata na racun,bila je ulogovana,a ne odgovara.Taj sako mi stvarno bas treba i to sto pre,sta mislite da li da ponovo posaljem poruku ili da odustanem?Ovo sa ne odgovaranjem me bas nervira,zasto kace stvari za prodaju,ako nece da se cimaju da odgovore?
pre 27 dana, 21:19
> JelenaIn605: > I ja sam baš potražila ovu temu, ne bih li našla neke odgovore za moja iskustva. > Pre dva (možda sad i tri) meseca poslala sam upit za jaknu - ako mogu dodatne slike, prodavac ne odgovara. Jakna mi super, cena i više nego odlična i kliknem da želim - Opet danima ništa. Skoro uđem na profil i vidim jakna prodata. Pa mislim stvarno.... Pri tome se članica redovno logovala na sajt. > Nađem sličnu, opet pošaljem upit, odgovor stiže nakon nedelju dana. Ostavim podatke i tražim račun za uplatu, pošalje mi neki niz od 30 cifara. Mobilna aplikacija banke neće da prihvati, odem u postu ne znaju da rastumače. Nije im sigurno. Opet pošaljem poruku, objasnim da broj računa nije dobar, kontam kucala u brzini, pogrešila i da pošalje novi. Evo čekam odgovor skoro dve nedelje. > Koja je fora u pitanju? Loša!
pre 18 dana, 07:56
> BobaAndVišnja: > > Nastja_000: > > Bas me je zanimala ova tema, i ako ima neko logicno objasnjenje za neodgovaranje na poruke, volela bih da cujem?! Devojka je okacila torbu pre 4 dana, i ja poslala poruku da zelim da je kupim, ne odgovara. Posaljem drugi put znak pitanja, rekoh ajd mozda je zaboravila, nista, ne odgovara, a pri tom bude online sve vreme. Devojka ima sve pozitivne ocene, i zaista mi nista nije jasno! > Možda i nema predmet kod sebe već koriste kao mamac da udjete u profil i pogledate ostalu bofl robu kupljenu za 100din. u nekom Secom hand-u, a koju prodaju po ceni 10x višoj. Biće da je to.
pre 18 dana, 07:58
Evo ja cekam par meseci da mi 2 clanice odgovore... Jedna je ostavila mob i ne javlja se, druga ce da se javi kad pronadje predmet...
pre 10 dana, 20:48
1 2 ... 22 23 24