Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Clanice koje ne odgovaraju na poruke

Da se nadovežem na temu neodgovaranja na poruke pošto vidim da ih ima sve više na isti kalup. Zašto sudite tako olako o ljudima koje uopšte ne poznajete? Niko ne čini smrtni greh ako ne odgovori na poruku. Krpice su online prodaja koju svi sami organizujemo, nema roka za kontakt kao na kupindu. To što neko ne odgovori može biti iz hiljadu razloga. Možda je članica prosto ušla i zaboravila da vam piše. Možda je imala hitan telefonski poziv ili je omelo nešto drugo, dete, obaveze..i onda je posle zaboravila. Jel ikome palo napamet da je tako jednostavno objašnjenje? Pritom nemamo svi vremena da ulazimo na krpice deset puta dnevno..Dajte devojke malo više razumevanja, najlakše je reći da je neko nekulturan i bezobrazan.. To je isto kao ono "mojih milion poz utisaka govore o meni" a onda se desi loša saradnja. Nije sve tako crno belo
2023 08 21
Ne bih se tako lako složila da su to razlozi. Svi radimo i svi imamo obaveze ali većina se udostoji da odgovori, ako smo postavili predmet valjda idemo ka tome da ga prodamo, zato i ne razumem članice koje ne odgovaraju na poruke,cuj zaboravila... Ja evo čekam jednu članicu da mi odgovori već 6-i dan, kontam da je predmet na prodaju i ako ne odgovara ili je možda u fazonu da ga pokaže da ga ima, a eto ja ga neću imati jer ne želi da proda, ne znam stvarno.... Ok, niko ne kaže da treba da se odg iste sekunde ali neko realno vreme mislim da bi bilo u redu. 🤔😎 Uglavnom mislim da cu ostati bez toga što trenutno želim, jer članica ulazi izlazi a na moju poruku ne odg. Nisam imala puno iskustva sa takvima mozda 2 do sad, ali bi bilo fer da odgovore... 🤗
2023 09 03
> Prodaja23: > Da, i meni se desava😂 > Dešava se i da naletim na temu traže nešto da kupe i kao ponude u inbox i ja im ponudim potpuno isto kao što traže i ona ne odgovori ništa, baš bezobrazno😁 Nova sam na sajtu,ali mi se desilo da sam naletela na profil gde devojka trazi odredjene stvari da kupi,dosta nas joj je ponudilo otprilike to sto je trazila ali mislim da smo sve ostale,uskracene za odgovor.
2023 09 08
Ma to je opsti bezobrazluk i nekoltura njihova ali i neiskrenost. Znaci moze da pise i postavlja pitanja kads joj trebaju informacije i kada ih dobije ni hvala lepo na kraju! Savet za sve clanice,napisite sto vise u opisu artikla pa ce se mozda javiti pravi kupci.Mada sta sve ljudi mogu da se sete da pitaju,.....
2023 09 15
Ja evo trenutno imam dve članice koje mi nisu odgovorile. Jednu koja ne odgovara nekih 7,8 dana, dva puta sam joj pisala. Nova je članica. Čak sam označila da Želim ovo Druga jedno tri dana, pitala sam je za dužinu haljine. Obe su bile online nekoliko puta... A iskreno bas me zanimaju obe haljine... Meni lično je to malo nekulturno.
2023 09 16
Ja sam jednu čekala 15 dana da odgovori...da bi mi napisala samo da je prodato... A predmet se i dalje evo mesec dana kasnije nalazi u prodaji......
2023 09 16
Isto ne razumem,ako nesto prodajes u obavezi si da odgovoris ,sta to znaci,ja sam imala skoro slucaj da sam napisala devojci da zelim haljinu,ona ok ,da joj uplatim na racun,ja kazem posalji br racuna i ona nista...evo danima ulazi na sajt...e pa neces ga,necu kupiti pa makar poslednja. Jedna druga jedva odgovarala i ja joj uplatila,pitam je da li je leglo i samo da mi javi kad posalje,zar to nije normalno? Cak i br posiljke treba da mi javi,ona nista,tek posle mojih par poruka mi napisala da je poslala,da nema vremena da ulazi na sajt,cuj to...kad je stigla haljina,ja joj uredno javim da je sve ok,ocekivala sam makar neki odgovor,naravno nista...a o utisku ni reci...samo mi nije jasno kako one imaju gomilu utisaka,na koju foru?
2023 09 18
Retko mi se desi da od clanice ne dobijem odgovor. Ali dobiti odgovor od admina za nesto sto se tice oglasavanja predmeta na sajtu je nemoguca misija.
2023 09 19
Sreća pa nisam imala nikakvih nesuglasica da bi mi trebao admin.... Ali ne razumem, ako pitam da li je za razmenu (jer članici na profilu stoji da je za razmenu) odgovori da razmene ne radi ili ih nema uopste,(ne mislim na one kojima ne piše na profilu i one uglavnom fino odgovore da ne) ili kada pitam da li je predmet još dostupan odgovora nema po 5..6 dana. Svaka čast članicama koje odgovore u nekom normalnom periodu što je većina ovde, ali imam nekih 3..4 koje ama baš ništa ne odg a ulaze svaki čas...
2023 09 23
Clanice koje mi posalju 10 poruka/predmeta pritiskom na taster "Zelim", odgovorim im da su predmeti dostupni i vise se nikad ne jave. :')
2023 10 06
Ima skoro dva meseca kako sam pitala clanicu za jedan predmet. Kaze, nisam sad tu, za par dana dolazim kuci, merim i saljem. Ok. Skoro mi se javi, kaze jaoo ja zaboravila, merim i saljem. Ok. I dalje nista 😂 Predmet je inace, iskakao na naslovnoj strani i jos nije prodat. Toliko o svemu. Bolje da mi nista nije odgovorila.
2023 10 08
Postoje i dokone devojke koje traze mera a ne znaju da kazu hvala. Ako se ne odgovori na poruku par dana, mozda je neko na putu Svakako, ima raznih ljudi Najvise mi nije jasno kad neko proba da spusti cenu za 2000-3000 manje
2023 10 12
Isto mi se desava,samo odgovorite nije dostupna stvar i cao.A najgore je kada pritisnem da zelim neku stvar a onda vi sutradan je obrisete.Odgovorite na poruke nije to tesko
2023 11 01
Zdravo cure ako ste mozda zainteresovane za kupovinu lipov +livadskog meda 800din-1kg pa mozda i propolisa 1 flasica po 250 ili 2/vise 230 dinara,pustite mi poruku 🐝💐
2023 11 11
ja prva ne odgovaram vise jer toliko puta sam izmerila slikala snimala i nikad ne dobijem odgovor niti je iko ikad kupio kad sam se trudila da sve perfektno izmerim i snimim, uvek bude kupljen predmet za koji nema dodatna pitanja tako da svako ima pravo da ne odgovara ako mu se ne odgovara, ne postoji obaveza odgovaranja jednostavno smara ga da snima meri posle toliko nekupljenih merenih stvari i to je to
2023 11 14
1 2 ... 21 22 23 24