Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Radoznala?

Veliki pozdrav za sve clanice nova sam ovde ali sam primetila neke stvari na sajtu pa bih volela da vas pitam za misljenje.Videla sam da postoje clanice koje prodaju odecu i obucu bas visokih brendova i navode da su originali,ja mislim da nekih od ovih brendova cak ni nema u Beogradu da ih prodaju ovlascenje prodavnice kao sto je npr Louboutin ili Valentino ili Louis Vuitton kao i mnogi drugi brendovi da li vi zaista mislite da te clanice prodaju originale ili jos bolje (posto vidim da neke od njih imaju i utiske kao prodavci),da li ste saradjivali sa nekom od njih?Nije malo danas dati preko 500e na cipele preko sajta.Hvala unapred. Olja
2017 04 18
Ja uvek sumnjam u to, izgledaju mi kao prevaranti takvi profili. Ali ako neko moze da nas razuveri, ko je bio u kontaktu s tim prodavcima, slobodno. :D
2017 04 18
Pazari za onoliko koliko mozes da oprostis . :D
2017 04 18
U tom slucaju mislim da je najbolje licni susret i pregled predmeta uzivo, pa ako se razumete uocicete da li je original ili ne.
2017 04 18
Do sada nisam naletela na nesto sto toliko kosta ali i da jesam svakako se ne bih usudila da tek tako kupim. Cisto sumnjam da su originali. Mozda imam predrasude ali ... Kao sto rece Coka, ako si kupac skupih komada najbolje je i da ih pogledas pa tek onda odlucis.
2017 04 18
Ja sam naisla na par profila,vidim saradnje pa bih volela da cujem da li je neko saradjivao sa tim devojkama kao npr zazagabor,luxxporter,rusee itd..Koja je najveca suma koju ste potrosili na krpicama?
2017 04 18
I ja bih bas volela da cujem misljenje.Bas se pitam duze vreme,mislim ok je sve to ali ipak treba se usuditi nisu male pare a ko garantuje da je zaista original :-)
2017 04 18
I ja sam ''radoznala'' da znam ko se to krije iza multija . :p
2017 04 18
> OljaGaric: > Ja sam naisla na par profila,vidim saradnje pa bih volela da cujem da li je neko saradjivao sa tim devojkama kao npr zazagabor,luxxporter,rusee itd..Koja je najveca suma koju ste potrosili na krpicama? Pitaj direktno one koje su saradjivale sa njima a ima ih prilicno dosta . Mozes ih pronaci u pozitivnim utiscima svake od clanica :D
2017 04 19
> dadevu: > Pazari za onoliko koliko mozes da oprostis . :D 👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼😹
2017 04 19
kakvi orginali teske replike
2017 04 19
mislim na nove tasne i cipele
2017 04 19
Samo lično preuzimanje, ništa drugo.. ako već treba da kupim nešto od 600e , šta mi je teško i da odem tamo pa na licu mesta . Mada, možda sam lakoverni, ali verujem da luxporter prodaje originale ( ne mogu sad da se setim nijedne druge clanice) .. vidim da ima i utisaka..sta znam. Mada ja sam budala, ja kad sam tek počela ovde na sajtu, jedna me prefarbala za neku šminku kao originali..i to sam sig dala 4000, vidim neke bočice , praistorijske, drugačije miriše.. posle vidim da je blokirana.. a tad sam bila nova, Nisam znala šta se sve ovde dešava.
2017 04 19
Sta znam,najveca suma koju sam se do sada usudila da dam ovde na sajtu je 10 000 din.za sat koji je opisan kao original i to i jeste,nisam se razocarala,cak sta vise nosim ga sa odusevljenjem svaki dan
2017 04 19
> TinaAdamovic: > > OljaGaric: > > Ja sam naisla na par profila,vidim saradnje pa bih volela da cujem da li je neko saradjivao sa tim devojkama kao npr zazagabor,luxxporter,rusee itd..Koja je najveca suma koju ste potrosili na krpicama? > Pitaj direktno one koje su saradjivale sa njima a ima ih prilicno dosta . Mozes ih pronaci u pozitivnim utiscima svake od clanica :D Mislim da je to previse navalentno da saljem ljudima poruke u inbox jer nisam ostecena ni u kakvom smislu pa da mi je potrebna hitna informacija o clanu, ko bude hteo javno da iznese svoje misljenje ili iskustvo napisace u temi,sto se tice insinuacija na 'multi' smatram da nema potrebe za tim tema je otvorena da cujem iskustva,ne vredjam niti omalovazavam niciji profil niti je to ovde tema.Veliko hvala svim clanicama koje su napisale komentar u temi i koje ce tek napisati komentar sto ce odvojiti vreme za to,zaista mi znaci. <3
2017 04 19
1 2