Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

napokon ISTINA

E, ovako posto je istina izasla na videlo one koje nisu znale vreme je da saznaju. Prvo sam mislila da je to pravi profil,sta ja znam ima nas raznih,i bila sam ubedjena da je devojka skinula slike zbog mene jer sam je zamolila da mi sve VS sacuva,ali bilo je dosta sumnje tu.. sve mi licilo na stari profil exbutik,zao mi je sto je tako ali mi je i isto tako drago sto je na vreme priznao da je on pa mi nece ponovo ukrasti pare [:keziti] ko je i pre imao profil mozda ce se i secati toga, navodno dobri muz koji je prodavao VS i druge markirane stvari ja sam nasela prva i zelela sam da kupim trenerku (samo tad je bio skuplji malo u poredjenju sa ovim sada) [:smejati] nakrao se od nas para i para isti dan kad sam pustila pare postnetom objavljena je bila tema o tome kako je to prevarant zvala sam lika da objasni navodno je bio u romingu a ja svoje stvari videla nisam doduse mozda je i zensko s obzirom na dobar ukus trazene garderobe [:smejuljiti] . Presla sam se onda bila. Ko mi kriv! Drago mi je da je ovaj put sam priznao ko je jer sam vec i previse sumnjala od ranijeg iskustva pa eto ! HVALA TI!! [:jezik] ali ovaj put nista od toga. Briga me radi sta oces i gde hoces. Ostajem pri svojim divnim saradnicama za koje znam da NISU prevaranti i likovi koji kradu pare na zenskom sajtu pozzic [:poljubac] [:poljubac]
2013 07 29
Nadam se da ovaj put niko nije ostao prevaren bar [:osmeh]
2013 07 29
pusti lin draga, da druge clanice ne prevari
2013 07 29
Rozarozaroza ma ti si divna cura oni koji nisu saradjivali sa tobom fr mogu samo da i zavide [:osmeh] [:poljubac]
2013 07 29
kad se setim koliko sam ja prvi put bila tuzna i ljuta prosto mi zao da jos neko bude [:vrtoglav]
2013 07 29
ko je taj? daj link.
2013 07 29
Atinjanka @ divna si [:poljubac] [:poljubac]
2013 07 29
aaaaa....na istog lika se misli....ok... [:lepota]
2013 07 29
Zene , sta vise reci [:smejuljiti]
2013 07 29
A za mene se zalepila pijavica i nikako ne mogu da je se resim Majke vam dali neko zna ko je to zgebce ?
2013 07 29
[:sokiran] nooo.....
2013 07 29
A ko je taj exbutik??? I kako uopste neko moze da obrise stranicu..ja mislim da to ne moze [:stidljiv] [:stidljiv] [:stidljiv]
2013 07 29
[slika:44b8697b-21eb-4e42-859c-0e61c402171c] Njegov pravi profil [:smejati] [:smejati] [:smejati] [:smejati]
2013 07 29
To nije muskarac, Diva, to je pic*a. Da Bog da mu se tako zezali sa cerkom ili sestrom jednog dana.
2013 07 29
Pa citaj sa pocetka, lik koji je i ranije imao profil samo je sad malo izmenio ime i napravio 2 profila i prevario je mnoge devojke bio, na foru uplate postnetom.. procitaj samo lepo,bice ti jasno [:osmeh]
2013 07 29
1 2 3