Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Dugo odsustvo

Pozdrav! Moze li mi neko reci da li postoji nacin da se stupi u kontakt sa osobom koja vec par meseci nije dolazila na moje krpice?
2017 06 29
Tesko . Mislim da clanice koje su imale saradnju sa njom nemaju pravo da daju njen broj telefona . Najbolje mozda da vidite sa administratorom sajta ,
2017 06 29
Meni je ruzno uzemiravati nekoga ko ne ulazi na sajt mesecima. Verovatno ima razlog za to. Nije nista licno, da ne misli neko. Ali kopati informacije o nekome, nije lepo
2017 06 29
Mozda nema konkretan razlog nego mu je prosto ovo postala suvisna aktivnost, ja bih poslala poruku preko sajta pa ako udje videce, u krajnjem slucaju videce mail.
2017 06 29
Do sada su clanice savetovale u ovakvim slucajevima da ss kontaktira neko ko je imao saradnju zadnji sa tom osobom sada vidim da to vise ne preporucuju tako da ne znam kako pomoci. Svakako mislim i da je pozovete sigurno se ne bi naljutila da zarradi koji dinar ako su predmeti dostupni 😊😊
2017 06 29
Takođe mislim da je u redu da pitate članice koje su imale saradnju sa tom članicom za broj telefona i pošaljete poruku ili pozovete :)
2017 06 29
Hvala vam puno devojke na savetima! Nazalost, sumnjam sa bi mi pomoglo to da kontaktiram clanice koje su imale saradnju sa njom. Ta poslednja saradnja je bila pre 7 meseci, pa bi bilo neverovatno da i dalje ima neko njen broj. 😊 Ne znam da li postoji nacin da se ugasi profil na krpicama ako ga vise neko ne zeli...
2017 06 30
Mnoge clanice sa ovog sajta imaju i naloge na Kupindu, Limundu, Lala.fo, Tezgi i ko zna jos gde, ali ako trazis jeftin predmet, verovatno je taj isti prodat vec za istu sumu na nekom od drugih sajtova. Ti svakako pretrazi
2017 06 30
> Ksenija233: > Hvala vam puno devojke na savetima! Nazalost, sumnjam sa bi mi pomoglo to da kontaktiram clanice koje su imale saradnju sa njom. Ta poslednja saradnja je bila pre 7 meseci, pa bi bilo neverovatno da i dalje ima neko njen broj. Ne znam da li postoji nacin da se ugasi profil na krpicama ako ga vise neko ne zeli... Za gasenje profila se treba obratiti adminu .
2017 06 30
Ja sam jedared poslala upit clanici koja takodje dugo nije ulazila na sajt...sutradan mi je odgovorila i dogovorile smo saradnju... Gdja je okacila sta je imala za prodaju i nema interesovanja za kupovinu, stoga i nema potrebu da "visi" na sajtu.... kada je videla e mail, logovala se... Posaljite poruku i malo sacekajte, ko zna.... Ja takodje ne vidim razlog zbog cega bi se neko uznemiriokada bi mu na mob.tel.stigla poruka o ponudi za neki predmet...malo prećerujete cure 😉
2017 06 30
Poslala sam ja upit pre jedno 5 dana, ali nema odgovora. Mozda ne dobija mailove. Ja, recimo, uopste ne dobijam mailove. 😃 Imam dve osobe ciji mi se predmeti svidjaju, obe su odsutne, jedna cak nema ni jedan utisak... Mislim da je najbolje ugasiti profil ako vise ne zelis da se bavis kupo-prodajom. 😊 > Tamarita22: > Ja sam jedared poslala upit clanici koja takodje dugo nije ulazila na sajt...sutradan mi je odgovorila i dogovorile smo saradnju... Gdja je okacila sta je imala za prodaju i nema interesovanja za kupovinu, stoga i nema potrebu da "visi" na sajtu.... kada je videla e mail, logovala se... > Posaljite poruku i malo sacekajte, ko zna.... > Ja takodje ne vidim razlog zbog cega bi se neko uznemiriokada bi mu na mob.tel.stigla poruka o ponudi za neki predmet...malo prećerujete cure 😉
2017 06 30