Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li smo mi zlatne ribice ???!!!!

Pozdrav devojke :) Zanima me i Vase misljenje sto se tice cuvenog "ZELIM" ...? X puta mi se desilo ,a verovatno je i vecini da dobijete slicnu poruku ,tj ne poruku nego link svog predmeta ... I onda nista .... Sta uraditi povodom toga ..? Da li imate ikakvu ideju ili predlog? Ja obicno posaljem poruku sa sadrzajem" Da li ste se odlucili za kupovinu " , ali obicno ostanem bez odgovora .Ne razumem svrhu toga,greska ne moze biti jer kada cekiramo "zelim" moramo jos jednom potvrditi ,a za omiljeno postoji posebno mesto .. Meni to malo smeta,vise mi je tuzno nego sto mi smeta,jer mi stize obavestenje za mail ,i na mk ,ali vise mi je tuzno jer ne razumem svrhu ? Da li smo mi zlatne ribice pa da ispunjavamo zelje na"zelim" bez reci ,ne razumem ? I nadam se da ce se uskoro naci nacin za resavanje iznetog problema :)
2017 07 09
Džukele kojima je dosadno, kućno vaspitanje za "Hvala..." nema ga, ignorišeš. Imam ih na spisku preko 30.
2017 07 09
Da, i ja šaljem poruku sličnog sadržaja. Ovde sam 4 godine pa sam naučila da se ne radujem kada vidim poruku "Želim", niti se nerviram. Jednom mi je neka članica odgovorila da se njena sestričina igrala pa je kliknula na "želim ovo" i tako meni poslala poruku.. Ali stvarno ni meni nije jasno čemu slanje poruka. Ne verujem da su se predomislile dok im mi odgovorimo. Iskreno mislim da njima nije ni u planu da kupe taj predmet.. Možda da se javi ovde neko ko to radi da nam otkrije misteriju. Evo ja već 4 godine tražim odgovar na to pitanje. 😂😂
2017 07 09
Pod porukom sličnog sadržaja mislim na: "Dobro veče/dan! Da li ste zainteresovani za kupovinu predmeta?". Ne šaljem poruke "Želim ovo". Da ne dođe do zabune 😂
2017 07 09
> cath95: > Da, i ja šaljem poruku sličnog sadržaja. Ovde sam 4 godine pa sam naučila da se ne radujem kada vidim poruku "Želim", niti se nerviram. > Jednom mi je neka članica odgovorila da se njena sestričina igrala pa je kliknula na "želim ovo" i tako meni poslala poruku.. > Ali stvarno ni meni nije jasno čemu slanje poruka. Ne verujem da su se predomislile dok im mi odgovorimo. Iskreno mislim da njima nije ni u planu da kupe taj predmet.. > Možda da se javi ovde neko ko to radi da nam otkrije misteriju. Evo ja već 4 godine tražim odgovar na to pitanje. 😂😂 "Riba mi je označila 7 predmeta da želi i nikada se nije javila ali je uredno tu, što se tiče takvih (Neš kupiti ništa kod mene) :)
2017 07 09
Razmisljam ,u redu kada je neko nov pa se mozda ne snadje na samom pocetku pa pomesa"zelim" i "omiljeno" ali ja iz znatizelje obicno posetim profil i to skoro nikada ne bude neko nov :) ... Da pomislimo da nema vremena da posalje poruku uz link ,pa sacekamo da se javi ali ne ...A i da napise nesto to je par sekundi,nije u tome problem ,nego eto ... :) Ja sam ovde manje od godinu dana ali sam videla i procitala sve i svasta ,svakakvih problema i svega ,svega,svega ..Nekako mi je ovo omiljeni sajt povrh svih tih neprijatnosti ,u slobodno vreme mi dodje kao hobi ,pored svog posla normalno i da kapne neki dinar,lep je osecaj ..ali bar osnovnu kulturu treba imati ,ako smo znali da se prijavimo na sajt i radimo na njemu ,onda podrazumeva da smo pismeni svi ...
2017 07 09
Uglavnom dugme "Zelim" klikcu nove clanice koje se jos nisu upoznale kako Krpice funkcionisu, i misle da tako lajkuju predmet. Bar je to neka moja pretpostavka. Svakako odgovorim na upit sa pitanjem da li je osoba zainteresovana za kupovinu, ali u vecini slucajeva ne dobijam odgovor. Meni licno ne smeta kliktanje na "Zelim", ko hoce-kupice, ko nece-nece.
2017 07 09
Poslednji put sam takvu poruku dobila od članica sa 28 utisaka, tako da to definitivno nije nova članica. Nešto je drugo u pitanju, nije neznanje. Ne možeš prestati da ignorišeš takve poruke. Neke od najlepših saradnji su mi započele tako što sam dobila poruku samo "Želim ovo", i tek nakon što sam ja odgovorila su krenule da mi pišu. 😀 A da, i meni se dešavalo to da dobijem nekoliko praznih poruka "Želim ovo". No, dešavalo se i da je članica htela sve predmete da kupi iako je poslala "prazne" poruke. 🤗🤗
2017 07 09
Ne smeta mi toliko kad kliknu želim, nego kad na to napišu razmena.. lepo odgovorim uvek da ne radim to ,ali stoka ni ne mukne više. E to me izludi. Isto me nervira kad vidim u temi da traže razmene za letnje stvari a u profilu im je zimska garderoba . Pritom kao da su krenule u šoping, pokačile slike sa neta šta traže pritom krš nude. Jbt budite malo realne..
2017 07 09
Ne,naravno @ cath95 :) Hvala najlepse na ispravci ,nisam lepo formulisala. Naravno da ima saradji kada posalju zelim ,ali sam mislila na one koje nikada nista ne odgovore ,jer one koje zaista zele odgovore ...:)
2017 07 09
> MiciZara: > Ne smeta mi toliko kad kliknu želim, nego kad na to napišu razmena.. lepo odgovorim uvek da ne radim to ,ali stoka ni ne mukne više. E to me izludi. Isto me nervira kad vidim u temi da traže razmene za letnje stvari a u profilu im je zimska garderoba . Pritom kao da su krenule u šoping, pokačile slike sa neta šta traže pritom krš nude. Jbt budite malo realne.. E da, tu se već malo iznerviram. Ako sam ja odgovorila na tvoje pitanje "razmena?", iako iste ne radim, i pitala te da li si zainteresovana za kupovinu, zašto ti meni ne odgovoriš? A kada bih prestala da odgovaram, onda bi bilo: "Ja bih možda i kupila, ali nisam dobila nikakav odgovor." Da, da, desilo mi se to. Ukupno 0 (nula) puta. 🙃 To šta traže i nude za razmenu stvarno ne želim da komentarišem. Očekujte uskoro da vidite moju temu u kojoj tražim stan u Beogradu, a nudim 169 krpica. 😊😊
2017 07 09
I jos ovo ne razumem ,iritantno je .. "TRAZIM" 1.Trazim ovakvu suknju .....(fotografija i to je ok) 2.Trazim crvene stikle br 38 ...(ok) . . . 9.Trazim hitno !!!!!!!!!!!!!!!!!! Udjemo otvorimo da vidimo sta je hitno a ono pise "Trazim nekoga kome trebaju za kupovinu ove moje farmerke....i slicne teme" Pa da li je to realno !?Da li takve misle da je neko ovde lud :D Ponekad se iznerviram sto sam usla a ponekad se slatko ismejem takvim stvarima :D ...
2017 07 09
> cath95: > > MiciZara: > > Ne smeta mi toliko kad kliknu želim, nego kad na to napišu razmena.. lepo odgovorim uvek da ne radim to ,ali stoka ni ne mukne više. E to me izludi. Isto me nervira kad vidim u temi da traže razmene za letnje stvari a u profilu im je zimska garderoba . Pritom kao da su krenule u šoping, pokačile slike sa neta šta traže pritom krš nude. Jbt budite malo realne.. > E da, tu se već malo iznerviram. Ako sam ja odgovorila na tvoje pitanje "razmena?", iako iste ne radim, i pitala te da li si zainteresovana za kupovinu, zašto ti meni ne odgovoriš? A kada bih prestala da odgovaram, onda bi bilo: "Ja bih možda i kupila, ali nisam dobila nikakav odgovor." Da, da, desilo mi se to. Ukupno 0 (nula) puta. 🙃 > To šta traže i nude za razmenu stvarno ne želim da komentarišem. Očekujte uskoro da vidite moju temu u kojoj tražim stan u Beogradu, a nudim 169 krpica. 😊😊 Ne kapiram mene si pitala ili daješ primer? Ako si mene pitala čudi me da ti ništa nisam odgovorila... Jbg ako nisam sorry. A što se tiče stana i ja bi jedan, i nudim sve sa profila. Lokacija istog nije bitna... Ako već biram sad ću skinuti slike sa neta pa postaviti šta bi mi odgovaralo 😁😀
2017 07 09
Ne, ne, dajem primer. :D
2017 07 09
> Icka89: > I jos ovo ne razumem ,iritantno je .. > "TRAZIM" > 1.Trazim ovakvu suknju .....(fotografija i to je ok) > 2.Trazim crvene stikle br 38 ...(ok) > . > . > . > 9.Trazim hitno !!!!!!!!!!!!!!!!!! > Udjemo otvorimo da vidimo sta je hitno a ono pise "Trazim nekoga kome trebaju za kupovinu ove moje farmerke....i slicne teme" > Pa da li je to realno !?Da li takve misle da je neko ovde lud :D > Ponekad se iznerviram sto sam usla a ponekad se slatko ismejem takvim stvarima :D ... -TRAZIM- kad ponudim, ni hvala ne umeju da kazu, nekultura do zla boga a na kliktanje Zelim- sam oguglala odavno :D
2017 07 09
1 2