Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Ocekujete kulturu a licno ste nekulturne

Sto se mene tice,svaka clanica koja ubuduce iskulira moje pitanje ili odgovor,nakon ponovnog javljanja moze ocekivati isti postupak za uzvrat. Nije mi jasno,da se javite,pitate za razmenu,ja odgovorim da sam voljna za saradnju i nestanete..potom se posle izvesnog vremena ponovo javite.Ako ste vi dokone,drugi nisu. Takodje clanice koje na svom profilu napisu da rade razmenu sprovode isti princip-pustim poruku a odg naravno ne dobijem. S obzirom da se cesto desava da te osobe pre ili kasnije ponovo iskrsavaju u mom inboxu sa novim ponudama,ocekujte drage moje potpuno ignorisanje. Nemam nikakvu zelju sa vama da saradjujem.
2017 08 09
Jao,znači nisam samo ja magnet za ludaje koje me pitaju za razmenu,nestanu,pa se opet povampire??Pa knjigu bi mogla da pišem o njihovom prostakluku i idejama! Vrhunac je jedna koja me pitala svojevremeno za razmenu za cipele,ja našla nešto i ona nestala...posle par dana eto nje za čizmice.Ja da bih je zezala pitam je zar nije ona ta od pre par dana koja me iskulirala,a ona odgovara-pa da,ali ove čizmice su baš leepeee... :') Sva sreća pa pamtim koje su,zamisli koliko su im tek stvari baksuzne kad su one takve,pa da to stavim u svoj orman???Xaxaxa
2017 08 09
Eee ima svacega. Koliko njih se u meni tako javilo. Traze razmenu i kada odaberem nesto a uvek se trudim dq bude u rangu predmeta za koji traze razmenu nema ih,nestanu. Prosto mi nije jasno sta im to znaci. Po cemu bi to njena majca npr.vredela vise od mojih pantalona ili sta vec odabere. A vrhunac su mi one koje su se mali milion puta uhvatile za tasnu koju prodajem i koja zaista jeste kvalitetna pa je i cena jaca a stvarno i pored najbolje volje nemam sta dq odaberem u razmenu za nju. Nisam neko ko gleda na cenu prilikom razmene vec predmet zq predmet. Ali opet treba imati malo mere. Zbog takvih koje nemaju sam bila ptimorana da i tasnu i jos pojedine stvari naglasim da su samo na prodaju sto prvo ni ja sama ne volim ali prosto ne vidim drugo resenje za te takve koje nemaju osnovnu kulturu i vole da smaraju
2017 08 09
Pa idiotizam,ako neces da se menjas nemoj ni da se javljas ili bar napisi da si se predomislila ili sta god a ne ti trazis razmenu,covek ti pristojno odgovori sa zeljom da saradjujete i nestanes...pomislila sam nekad,da je neko opravdano odsutan i nestane,sto moze biti razumljivo ali da se sa istim clanom to desi 2x ili 3..cao-zdravo..zaboravi na moj profil i gledaj svoja posla,a ako ti je dosadno nadji neki hobi a ne da druge zezas..Gde je opste poznata"Ono sto ne zelis da tebi drugi cine nemoj ni ti ciniti drugima?" :-P
2017 08 09
Slazem se :-)
2017 08 09
U potpunosti se slazem sa Vama. Obzirom da sam nova clanica bas sam bila u razmisljanju povodom navedene teme i sad mi je jasno. Ima nas raznih to je jasno, kao i bezobrazluk i nepostovanje, a samim tim i neka osnovna kultura. No dobro, znam sta cu ciniti a to je ignore (: kad vec nema block :) CAST izuzecima !!! Ima zaista i divnih devojaka ! Srdacan pozdrav :")
2017 08 09
> nattasa_nina: > U potpunosti se slazem sa Vama. Obzirom da sam nova clanica bas sam bila u razmisljanju povodom navedene teme i sad mi je jasno. Ima nas raznih to je jasno, kao i bezobrazluk i nepostovanje, a samim tim i neka osnovna kultura. No dobro, znam sta cu ciniti a to je ignore (: kad vec nema block :) > CAST izuzecima !!! Ima zaista i divnih devojaka ! > Srdacan pozdrav :") Ima,sreca,pa ima stvarno ljubaznih i kulturnih,s kojima covek ni ne mora da saradjuje u smislu kupovine ili razmene ali bar ljudski razmeni neku rec..prosto se pozitivno iznenadim kada sa takvom osobom uspostavim kontakt :)
2017 08 09
> 80088: > > nattasa_nina: > > U potpunosti se slazem sa Vama. Obzirom da sam nova clanica bas sam bila u razmisljanju povodom navedene teme i sad mi je jasno. Ima nas raznih to je jasno, kao i bezobrazluk i nepostovanje, a samim tim i neka osnovna kultura. No dobro, znam sta cu ciniti a to je ignore (: kad vec nema block :) > > CAST izuzecima !!! Ima zaista i divnih devojaka ! > > Srdacan pozdrav :") > Ima,sreca,pa ima stvarno ljubaznih i kulturnih,s kojima covek ni ne mora da saradjuje u smislu kupovine ili razmene ali bar ljudski razmeni neku rec..prosto se pozitivno iznenadim kada sa takvom osobom uspostavim kontakt :) Tacno tako. Sreca moja pa do sad nisam imala posla i problema sa prevarama. Ali kao sto ste i napisali gore u navedem vezano za raspitivanje o nekom predmetu, oduzimanju mog vremena jer se trudim svima da detaljno dam sve informacije, na kraju da bukvalno nestanes. Na stranu sto je tehnologija takva danas da vidis kad je ko na mrezi i kad je poslednji put bio na istoj, ali mi se desilo od par clanica da sam im uputila upit vezano za predmet koji sam htela da kupim a da odgovor nikakav nisam dobila, a znaci vidim da su na mrezi i aktivne. Da li je to zato sto vide da imam malo pozitivnih utisaka, jer kao sto rekoh nova sam (mesec dana sam ovde aktivna), ili ih ne zanima da se bakcu, ne znam.... Ja i ako sam naglasila sve u opisu na profil sta i kako radim, i da konkretno ne radim razmene ali kad mi neko posalje poruku ipak odgovorim da nisam zainteresovana ili sta god... U svakom slucaju, glupo je reci da mi se svidja tema, ali da se slazem u potpunosti-slazem se. Veliki pozdrav :")
2017 08 10
Ja se ne bavim razmenama ali isto imam raznoraznih iskustava. Recimo, iako velikim slovima pise da ne radim razmene, desetine njih me ipak pita da li hocu da se menjam. Takodje, dozivela sam da mi devojka, pored vec pet postavljenih slika za haljinu i detaljnog opisa kroja i materijala-tera da, ne samo doslikam istu, vec da je ja obucem "da vidi kako stoji". Nasalim se ja kako je i prodajem jer mi je mala ali ispunim joj zelju i usred noci oblacim i slikam se...nije mi ni hvala rekla, samo se vise nije javila.
2017 08 13
> MALAODSTILA: > Ja se ne bavim razmenama ali isto imam raznoraznih iskustava. Recimo, iako velikim slovima pise da ne radim razmene, desetine njih me ipak pita da li hocu da se menjam. Takodje, dozivela sam da mi devojka, pored vec pet postavljenih slika za haljinu i detaljnog opisa kroja i materijala-tera da, ne samo doslikam istu, vec da je ja obucem "da vidi kako stoji". Nasalim se ja kako je i prodajem jer mi je mala ali ispunim joj zelju i usred noci oblacim i slikam se...nije mi ni hvala rekla, samo se vise nije javila. hahahha...mozda to i nije devojka nego neki mladic...spominjani su na forumu takvi sto vole *da vide kako stoji* ;) Moj savet je oprez, batali razmene, slanje unapred, radi sa poznatima i proverenima...ne fotkaj se za freak-ove, dobro svakog proveri, nebitno da li ima 5 ili 555 utisaka...pokazali su se i jedni i drugi..pozz
2017 08 13
Jaoooo, Tatjana...ni na kraj pameti mi to nije bilo a itekako ima smisla. Hvala Vam na sugestiji. :")
2017 08 13
Jaoooo, Tatjana...ni na kraj pameti mi to nije bilo a itekako ima smisla. Hvala Vam na sugestiji. :")
2017 08 13