Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

pomoc ko zna?

Devojke, potrebna mi je Vasa pomoc, da li je neko saradjivao sa Sanjom Bogosavljevic iz Ub-a? Ne znam pod kojim imenom ima ovde profil jer je u pitanju prevarant.Kontaktirala me putem Vajbera za zamenu i naravno nasela sam....
2017 08 11
Ne znam o kome se radi ,ali izvinite ,kako ste naseli ,kako ne znate sa kim ste imali saradnju ?Na koji nacin Vas je prevarila ?Mislim ,nelogicno mi je ,morali ste videti profil ?
2017 08 11
molila ma putem vajbera za zamenu, poslala mi je 156 slika odece i obuce, prvo nisam htela da se menjam, onda cera videla stikle sa resama, ja pristala zbog nje, poslala sam joj juce zimsku jaknu u super stanju, ona obecava salje u isto vreme kad i ja , ja jos platila postarinu, jer sa uvek fer a i takav je bio dogovor, njoj stigla jakna, meni posiljka ne, sada se ne javlja na telefon, ni vajber a cita poruke non stop sto joj saljem, ne daje mi broj posiljke sto znaci da nije ni poslala, a cak mislim da i slike koje mi je slala na vajber nisu njene vec da krade tudje, eto ukratko... pa sam mislila da je neko mozda zna?
2017 08 12
Niste trebali da verujete dok profil ne pogledate bar.. Sta da Vam kazem ,nadam se da ce se pojaviti neko ko je saradjivao :| Ali opet mi nije jasno ,odakle br telefona ?
2017 08 12
videla je na sajtu lalafo i pozvala me
2017 08 12
u svakom slucaju zelim da skrenem paznju svim clanicama da ne nasednu kao ja i da se cuvaju SANJE BOGOSAVLJEVIC iz Uba...
2017 08 12
> anna76: > videla je na sajtu lalafo i pozvala me Ok ,ali onda niste saradjivale preko krpica ,nemam lalafo pa i ne znam bas kako to funkcionise :D .Uglavnom ,ovde pokusajte pretragu po gradovima ,pretrazite Ub pa mozda prepoznate neku stvar sa slika koje Vam je slala.
2017 08 12
Ostavite podatke u crnoj listi, posto prevaranti vrsljaju svuda. Ako nije ovde, pojavice se ili je vec bila
2017 08 12