Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/8a4ed65c753ee54489784067ff6fa933.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/1575928dd1a15523c4740de0dc75a730.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/4ab29198d8e119e910adea8501b57570.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/10b5846018e4f067cad90a331f935e18.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/915cbbbd3c74baee317ab75b54fa1aa3.jpg) Takođe ista situacija,nemam problem ni da bilo kome dam broj, ni da saljem dodatne slike, ni da neko ima fetis kakav god, ali da me neko tri cetiri meseca smara oko jedne jakne pita jel moze jeftinije jel moze u zr da preuxme kao radi u kikindi jel moze tamo itd... ja oko 300 din i jedne jakne da se cimam navlacim saljem slike itd nameru nemam, a sve je to radi brzegdogovora i lakse saradnje, kao sto je malo iznad jedna devojka napisala plati pa se klati, a ne da smara i da pita a vi bas mnogo nosite jakne.....
2021 02 16
> Ivaana: > kao sto je malo iznad jedna devojka napisala plati pa se klati, a ne da smara i da pita a vi bas mnogo nosite jakne..... ,:) ugušiću se x-) x-) x-)
2021 02 16
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/e2a9200c433914401af20f6635fd3f27.jpg) Nakon dogovora o prodaji i slanju javlja da odustaje od kupovine jer je vec kupila a ja sam vec poslala. Ja sam krivala jer nisam trazila prvo uplatu pa onda slanje ali nisam do sada imala ovakva iskustva, normalno su ljudi placali pouzecem bez ikakvih problema.
2021 02 23
Klasicno prevarantski,obrisala predmete i sada ce novi profil da otvori Imate adresu u porukama pa vodite racuna Bice mi drago ako nekom makar pomognem
2021 02 26
> Garfield: > IvanaGak > Bezobrazan prodavac, časti epitetima u inboks bez da je došlo do saradnje. Nadovezala bih se na ovo. Članica IvanaGak - setila sem se prelistavajući stare poruke. Saradnja nakon koje sam se dobro zapitala kakvih sve vukova u jagnećoj koži ima. Članica je od mene kupila crvene pantalone savršene, nove maltene, za 300 din. Nakon preuzimanja mi je poslala poruku kako je razočarana, da imaju "nešto izbeljeno..." (nove su, nisu imale, ponavljam), i da ne bih bila loš prodavac i nanela štetu ikome, ponudila sam joj da vrati pantalone a ja njoj novac. Nije htela. Ono što je bolesno jeste da je pisala neku poruku u fazonu da ona skuplja parfeme i da su to skupi predmeti od po 5.000 din s kojima ona raspolaže itd. (???) Bože me sačuvaj. Nisam joj više ništa odgovarala ali u čudu sam ostala.
2021 02 27
Posle nekoliko godina lepih iskustava na sajzu MK, dozivela sam dva razcaranja za kratko vreme. Uplatila sam parfem 2500, dogovor lak, brz... posle uplate korisnica se ne javlja na poruke preko sajta. Saznala sam broj telefona, pustala i SMS poruke, zvala, ne odgovara... Druga clanica mi je prodala torbu koju je opisala kao original Replay sa etiketom. Etiketa je sa muskog dzempera, a torba losa kopija. Pristala je da joj vratim torbu, da mi refundira novac, a onda se vise nije javljala. Isti princip prevare... mislim da ostavljanje losih komentara nece povecati sigurnost prilikom kupovine. Predlazem da iskoriatimo iskustvo drugih sajtova i prevare prijavljujemo policiji. Onda bi se prevarnti sami povukli sa sajta a mi posteni bi uzivali u kupovini i prodaji kao i do sada. Naravno to sve zavisi od administratora... da pokusamo...
2021 03 09
Mene je prevarila devojka sa profila zaraprodaja. Uplaceno je unapred 2700 kao sto je zahtevala (da se razumemo, vecina profila to i trazi ali nikakvih problema do sada nisam imala) za Zarinu leopard haljinu, jos 2 puta mi pise da je poslala i da stize sutra, nazalost paket nikad nisam dobila. I dalje nmg da verujem kako sam nasamarena. Pisala sam i adminu ali nemam odgovor i dalje, samo na prvi mejl kada sam bila upitana da posaljem sve- svoj profil, njen profil, razgovor, dokaz o uplati.. Kako god, nazalost nema ko da vas zastiti od svakakvih prevaranata
2021 03 26
Poštovane , desila mi se sledeca situacija. Clanica me kontaktirala za predmet, i lako se dogovorimo. Posto sam taj dan slala vise paketa, greskom stavim da nema otkupa, iako smo se dogovorile za placanje pouzecem,ali ne skontam to odmah. Pitam je sutradan da li je preuzela paket, odgovori samo da jeste. Ja tek posle toga skontam da sam joj poslala bez otkupa. Pitam je naljubaznije porukom na Viber, kada mi na sajtu nije odgovorila, da li je to istina, odgovori da jeste ali joj ne odgovara velicina. Ja joj kazem, nikakav problem, moze da mi vrati predmet. Nakon toga dobijem BLOK!?!!? Dakle zadrzala je predmet, i blokirala me,dobila dzabe. Delom je moja krivica sto sam greskom poslala tako naravno ali sam, svejedno zgranuta! Clanica se zove Tiki019, cuvajte se.
2021 03 29
Emilija, niste joj ostavili ni negativnu. Jeste li bar obavestili admina. To sto ste Vi prevideli nesto nije opravdanje za kradju. Ono sto je kupac uradio je obicna kradja. Na Vama je da upozorite admina i ostale (ostavljanjem negativne sa obrazlozenjem).
2021 03 29
Pozdrav svima, nisam mogla da nadjem drugi odgovarajuci forum za ovako nesto ali zelim da podelim sa vama jedno moje iskustvo prilikom usluzne prodaje. Naime javila sam se jednoj doticnoj instgram stranici kako bih prodala patike preko iste, pitala koja je cena reklame kada mi je receno da se na moju cenu dodaje 500 dinara, nakon prodaje i uplate na moj racun ja prebacujem tih 500 dinara njoj. Dakle, reklama je 500 dinara. Moja cena za patike je bila 5000 dinara i ona je dodala svojih 500 sto je na profilu 5500. Patike se nisu prodavale pa sam odlucila da spustim cenu na 4000 (da 3500 idu meni a njoj 500). Cena na storiju je bila 4000 dinara a na profilu idalje 5500. U medjuvremenu jedna musterija se javila i narucila patike po ceni od 5500, pretpostavljam nije videla da su patike bile snizene samo jedan dan na 4000.
2021 03 31
Doticna prodavacica se meni javila da je zena zainteresovana i pitala me da li je moja cena 4000 na sta sam rekla da jeste, kada mi je rekla da ih je porucila po ceni od 5500. Rekla sam u redu, uplacujem 500 dinara njoj nazad nakon prodaje patika. Dobila sam sledecu poruku: "Porucila je za 5500, posto smo ostavile tu cenu da profilu a na storiju smo smanjile taj dan." Nije mi ni u ludilu palo na pamet da ja od SVOJIH patika treba da uzmem 4000 dinara a njoj posaljem 1500... Posle par dana kada je novac legao na racun uplatila sam usluznoj prodavacici 500 dinara na sta mi je ona rekla da je dogovor bio 1500. Zasto, ne znam i jos uvek ne razumem tu logiku. Spustila sam cenu da bi se patike brze prodale, da li je cena 4000 ili 5500, cena je moja, ja sam je postavila za njene patike. Gospodja je odlucila da moje patike proda po punoj ceni a da ja dobijem novac od snizene cene. Pritom da naglasim, nisam bila opomenuta da ukoliko se patike prodaju po punoj ceni ja dobijam novac od snizene cene. Ako ne razumete ovaj komentar jasno mi je, jer ni ja sama ne razumem pola ovoga sto sam napisala zato sto mi apsolutno nema nikakvog smisla ovo razmisljanje. Na sta lici da mi neko trazi deo moje imovine, mojih patika koje sam prethodno ja kupila. Ono sto usluzni prodavac treba da dobije od mene je samo i iskljucivo REKLAMA A NE DEO NOVCA OD IMOVINE. Devojke pazite sa kime saradjujete, nije doslo do svadje izmedju nas dve samo rasprava i kraj saradnje, ali ima jos gorih od nje koji ce biti mnogo vise drski i neprijatni!!!!
2021 03 31
Ja sam je postavila za MOJE patike* greska u pasosu
2021 03 31
Znam o kome se radi iz price, bas bezveze prica, potpuno je logicno da ukoliko je prodato za 5500, njoj ide 500, po dogovoru, ukoliko je za 4500, njoj ide 500, jer je to NJENA CENA USLUZNE PRODAJE. Ne da ti smanjujes cenu a njena se povecava. Svasta. Sva sreca kontrola je u tvojim rukama, u smislu, ti njoj uplacujes njen deo. Mada i njoj taj posao zeznut, sigurno se nadje neko ko joj ne uplati ni tih 500, ljudi su cudo....
2021 04 01
Ma katastrofa zaista, ja razumem da ima svakakvih ljudi koji ne ispostuju dogovor za placanje nakon prodaje, sto je po meni jako ruzan postupak jer se vodim time da se sve u zivotu vraca duplo bilo dobro ili lose, mada to njeno povecavanje sume novca koju treba da uplatim veze nema sa tom vrstom prevare tako da pokusavala sam da razumem poentu toga ali nikako ne kapiram..: uzas, pazite sa kim saradjujete i iskljucivo po preporuci!
2021 04 02
natalijaaa-d Najcrnja moguca lista! Devojka je postavila jaknu, koju je rekla da je jednom nosila, da je od PRAVE koze, a dobila sam jaknu od skaja, pocepanu ispod pazuha, i kod kragne. Nije htela od tada da mi se javi. Zvala sam ali bezuspeno! Imam podatke sve, sta uraditi?
2021 04 09