Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

@xoxogirl: Zasto si joj ostavila pozitivan utisak, a sada je stavljas na crnu listu? Btw, ja sam imala cudnu komunikaciju sa njom. Htela je razmenu za parfem, kada sam rekla da ne radim razmenu i da je parfem vec rezervisan, ona je rekla ako ne budem ga prodala, da ce ga ona uzeti...ostavila je podatke, rekla da ima samo 500din (kao volontira, pa nema novac, a ovamo zivi u inostranstvu o.O) i da joj ga posaljem. Cena parfema je inace bila 500din, sto znaci da je ona sama sa sobom smislila da cu joj ja platiti postarinu. Nije me ni pitala kako saljem, koja je procedura i ostalo... skroz bezveze... Svakako nakon te komunikacije, ne bih volela da saradjujem sa njom.
2014 07 25
pomenula je da joj je ujak ministar Mup.a pa da volontira ona po ratnim zonama, poslala mi je neke testere neki piling 5ml u pitanju isto kao na poklon i pre toga rekla da to ne uzimam u obzir kada joj budem ostavljala utisak i tom pilingu je naravno rok prosao, verovatno nije mogla da proda pa meni kao na poklon da se toga resi
2014 07 25
Draga, utisci su veoma bitni. Naravno ako ih pravilno protumacis. ;) Primetila sam po jos nekim temama da su clanice spominjale nju kao da nije bas za saradnju...
2014 07 25
Citat: "starija zena je u pitanju ima kcerku od 20 god. ako me nije slagala" E, ili je tebe ili je mene slagala. Meni je rekla da su u pitanju dve sestre (ona i sestra koja živi u inostranstvu)
2014 07 26
Mene je presla samo tako,dobila je novu haljinu ,meni poslala torbicu kao dzak ,jos sam obe postarine platila i kada sam joj ostavila negativan utisak ,namerno mi je uzvratila ni krivoj ni duznoj.Nikako ne saradjivati sa njom!!!!
2014 07 27
meni inostranstvo nije ni pominjala osim da je bila u nekim ratnim zonama, razumela sam da zivi u Srbiji a rekla sam joj da sam brucos na sta je rekla da ima kcerku mojih godina koja studira dakle oko 20 god. meni je nudila kada sam se zalila da ja njoj vratim njene predmete a ona meni moje ali da ja platim obe postarine [:isfrustriran]
2014 07 27
meni oni njeni predmeti ne lice ni na sta zato sam u razmeni trazila kozmetiku, one stvari kao da su kupljene kod Kineza a prodaje po 5x visim cenama
2014 07 27
pa jesu stvari uzasne,ne znam kako je nije sramota da prodaje iste za te pare!!!Meni nije htela da vrtati haljinu ponudila sam joj opet da platim postarinu ali kao nije kuci,crklo puklo,prica neistine uzas.Najvise mrzim kada je neko nerealan kada prica notorne lazi.Bolje kazi istinu pa nije vazno nista vise!!!
2014 07 27
Strasno!!! [:sokiran]
2014 07 27
Kasnim,ali da se nadovezem na poruku od MIMA MI....Torba je preprljava,i ne postoji nikakav lepak,bolje pogledaj...onda su se sigurno one dlake isto nekako zalepile i sva ta prljavstina !!!
2014 07 28
@brankajo, ja ne znam odakle ovoj clanici toliko utisaka kada je devojka totalni prevarant... mene je ispalil za kupovinu i nisam jedina... uzme podatke i ispari [:vrtoglav] [:vrtoglav]
2014 08 04
Stvarno mi nije jasno odakle joj toliko pozitivnih...i gde bas na meni da se zalomi, mozda videla nova sam ovde, vidi ne razumem se u kosu sto sam i naglasila budala odmah u prvoj poruci. Ma toliko sam se iznervirala da ne verujem. Jos me ubedjuje kako je komsinica poslala paket, kao ona joj salje stvari a ona nije u gradu zaboga...Dodje mi da je nadjem da joj skinem tu njenu kosu s glave! Jos mi prva poslala poruku dal mi je stigao paketic, sva bitna! Nisam slepa da ne razlikujem sta je sintetika a sta nije [:isfrustriran]. [:isfrustriran] [:isfrustriran] [:isfrustriran] HelloKittty raspali i ti negativnu, pa nek vide ljudi s kim imaju posla, da ne nasedne jos neko
2014 08 04
ta devojka treba i meni da uplati pare za neku majicu,rekla je do srede da ce uplatiti juce ali napisala mi je da nije u gradu i da ce uplatiti u subotu...mislila sam je korektna zbog toliko pozitivnih utisaka ali vidim sada da sam pogresila...
2014 08 06
Ma laze nije kao bojagi u gradu dve nedelje vec, a vidim da je neku devojku lagala mesec dana, nije joj poslala neku stvar sto su se menjale. A ispod mog komentara se jos i pravdala kao navodno poslala mi je sve kako treba pa joj nije jasno sto se bunim i da ja lazem ...prevarantkinja. Tesko da ce ti uplatiti. Jesi joj ti poslala majcu ili cekas prvo da ti uplati? Nadam se da nisi [:vrtoglav]
2014 08 06
Nisam joj poslala,cekam da mi prvo uplati....Ali sada sam sigurna da od toga nema nista.. [:vrtoglav]
2014 08 07
1 2 ... 30 31 32 33 34 35 36 ... 127