Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

Ja imam problem i ne znam kako da ga resim. Tacnije devojka mi je prodala patike napisala je da su broj 38 a one su broj 39. Prvo sam se raspitivala o tim patikama i nismo uspele da se dogovorimo jer je insistirala pouzecem da se plate ili prvo kod nje uplata. A ima 4 pozitivnih ocena. I na kraju ih je snizila na sajtu, ja videla, pristala, ajde, pouzecem da mi ih posalje i odmah dala adresu i broj i poslala ih je. Stigle su mi patike pouzecem koje su mi ogromne. Napominjem da imam vec ovakve patike druge boje samo i znam broj 38 kolika je duzina pa nisam morala da se dodatno raspitujem. Devojka je stavila 38 a poslala 39. Napisah joj poruku da su mi velike ona je izjavila da nije gledala koji su broj i da mogu da ih postavim na sajtu ili da joj posaljem patike pa da mi naknadno uplati (kako da ne, osoba koja ni prvi put nije ispostovala dogovor). Ja je zamolila prvo fino pouzecem jer ni ona meni nije dala drugacije da ih pokupim i tada je nastupila drsko. Da sam ja zahtevala pouzecem i da mi ih je poslala... Stvarno bezobrazluk. Pogresila je, pa ja bih se pokrila usima da sam na njenom mestu, a ona jos drsko odgovara. [:isfrustriran] Poenta price je sto pokusavam jos uvek da se dogovorim a vidim da ne ide, a napisacu njeno ime ukoliko mi do veceras ne odgovori. Htela bih samo da pitam posto cu morati da dam negativnu ocenu po prvi put: ukoliko uzvrati, kome da se obratim sa screenshotovima pisanja, kako bih, ukoliko naravno dodje do negativne ocene i kod mene, mogla da je uklonim? Imate li neke preporuke. Stvarno se trudim u opisu svih predmeta da sve do detalja obratim paznju i bas me nerviraju ljudi koji ne mogu da pogledaju ni koji broj cipela prodaju. Hvalaaa...
2014 10 18
ccc i toliko se pisalo o njoj, i opet se našla neka da bude prevarena.. Pa aman, vidi se da je prevarant, zašto ne čitate forum pre saradnje sa takvim profilima? [:besan] [:besan]
2014 10 20
Zdravo devojke.Ja sam prvi put na ovom forumu i ojadila me je za 2000 din doticna cokoladicaa!!!! Da sam ranije dosla na forum,imala bih informacije,ale eto:( Ja sad ne znam kako sad doticnu da stavim na crnu listu?Ili je vec tamo
2014 10 23
Ona vara i na krpicama ,i na sajtu kupujem prodajem i, i na ne znam koliko jos sajtova!!!!Svasta ima!!!
2014 10 23
Iskopiraj link njenog profila i nalepi ovde...ako ne umes,napisi bar njen nick odavde (ime na Krpicama)....Pregledaj ovu temu,pa ces videti da li je vec ovde ,mada mi to cokoladica zvuci poznato...
2014 10 23
evo,sad i ja videh tu temu,to je ta...uzas...zao mi je sto ti se to desilo [:tuzan]
2014 10 23
Sama sam kriva,jos mi se javila na telefon ,nema detetu pare za knjige i ja uplatih!!!Zalosno je samo koliko je ljudi na netu prevarila i sto svaki put napravi novi profil!!!Uzas!!! I na sajtu kupujem prodajem i mali oglasi....
2014 10 23
Ovo je strasno sta se ovde radi i kako se ljudi ciganisu i ponizavaju za male pare...
2014 10 23
e i meni se svidele njene cizme, dobro sto sam procitala ovo da je eliminisem u startu [:osmeh]
2014 10 24
Njene cizme? Nije ona te cizme nikad ni videla [:kezitise] Uglavnom slike sa neta,retko neka njena... [:tuzan]
2014 10 24
Drage članice, evo još jedna prevara od dotične Dragane Mirković, mene je prevarila pod korisničkim imenom Lady Lucky još krajem jula. Uplatila sam 3.000,00 rsd za torbu koja nije stigla. Još jedna članica mi se javila i saznali smo podatke. Kontaktirala sam SUP u Zaječaru, pošto je dotična iz tog grada, rekli su mi da odavno znaju za nju, da imaju prijave i da ne znaju zašto još tužilac ne pokreće istragu, ali hoće sigurno.Njeni podaci su Dragana Mirković, ulica je Rifata Burdževića br 6, Zaječar. Ja sam poslala prijavu u pisanoj formi mom matičnom SUP-u, jer imam malo dete i nemam kada da odem lično. Verovatno nas ima više, pa kada se vrednost sakupi, prelazi onih 15.000,00 rsd. Pozdrav.
2014 10 24
Stavi link tog Lady Lucky profila,je li blokiran? [:sokiran]
2014 10 24
i mene je prevarila ,poslala sam joj srebrnu ogrlicu sa medaljon ,a ona je meni trebala cizme nista od toga nema vec 2 meseca na telefon se nikako ne javlja u posti je poznata po kradjama ,a brat stalno ide na relaciji BOR -ZAJECAR ,svracao je kuci na toj adresi nikoga nije bilo
2014 10 24
Interesantno mi je jos sto joj je devojka koja je takodje iz Temerina kao i ona,sa velikim brojem pozitivnih utisaka dala pozitivne utiske,neverovatno je da ne zna ko je MIlana,MilanaSanja,Moje Krpice 90 i jos gomila profila koje je predhodno otvarala..
2014 10 24
Da li joj je adresa vezano nesto za pse?
2014 10 24
1 2 ... 34 35 36 37 38 39 40 ... 127