Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

pasjacki odred valjda
2014 10 25
Upravo ta Aleksandra Stojanov je mene ojadila,poslala mi je neke krpetine zakrpljene sa svih strana,flekave,smrdljive.To je jedna prostakusa najveca,ja sam i dalje zgrozena prostaklukom!Samo da je nadjem,nabila bih joj ove krpe u nos.Pise mesto v-w.Imam njene podatke i broj telefona...
2014 10 25
Kakva bolesnica.... [:sokiran] Ona sama priznaje sta radi,ali kao nije nikog ubila,pa nece jos u zatvor....a onda je kao neko klevece... [:kezitise]
2014 10 26
Hahahahahahahah....smem da se kladim opet DRAGANA MIRKOVIC...negotin-zajecar...to je tu...strasno...koliko nema stida ta spodoba...sto se bre pecate kad vidite da su slike sa neta a nema nijedna uzivo slikana... Napisi mi u inbox njene podatke ime prezime i adresu...to mora da ti je dala ili pise na paketu kad ti je dostavio postar
2014 10 31
na profilu je NEGOTIN, a na posiljci KRUSEVAC, MILJANA NIKOLIC!!!!!
2014 10 31
Ma joooooj.al ih ima...boze boze...kote se kao pacovi a tako se cini mi se i ponasaju...uzas blagi
2014 10 31
.BICU DOVOLJNO SLOBODNA PA CU NEKAKO ORGANIZOVATI DA OVAJ SAJT POCNE DA PRATI POLICIJA PA DA VIDIM ONDA DAL CE DOTICNI PREVARANTI I PSIHOPATE BITI VISE NA OVOM SAJTU...SVI ONI KOJI PROCITAJU OVO A BAVE SE PREVARAMA I MALVERZACIJAMA NEKA DOBRO PORAZMISLE JER KAD POLICIJA PREUZME STVAR U SVOJE RUKE ONDA NEMA NISAM JA TO JE NEKO DRUGI ITD...KO GOD DA LAZNU ADRESU I PODATKE BICE UHAPSEN TO JA GARANTUJEM...OD PONEDELJKA MOJA PRAVILA A PROVERICE SE I KO STOJI IZA NICKA ADMIN...TOLIKO OD MENE...A VI SE PITAJTE KO SAM USTVARI JA...SRDACAN POZDRAV
2014 11 01
Miljana je i mene prevarila, ukoliko neko istražuje mogu poslati podatke u inbox. [:osmeh]
2014 11 03
Miljanini profili su obrisani kao i od doticne DRAGANE MIRKOVIC...Stigla ruka zakona...poceo admin da cisti sajt...SVAKA CAST
2014 11 03
sa mackamilevica3 TESKI PREVARANT, PISE DA JE IZ NEGOTINA ALI JE POSLALA STARE KRPE ZA 2200DIN. IZ KG
2014 11 03
Znam duso sve nisi jedina...bilo ih je dosta prevarenih ali uskoro tome dolazi KRAJ
2014 11 03
Zaista treba se stati na kraj svim prevarantima.Ovaj sajt je predvidjen pored kupo-prodaje i za sale,druzenja,nova prijateljstva a ne za neke jadnice koje misle da su ribe ako prevare nekoga za 1000 ili 2000. Prevarant koji dugo hara ovim sajtom je Aleksandra Stojanov,najnoviji nalog je bio ''sakiana'',obrisan je i hvala na tome ali pazite se te AMEBE jer verovatno sve ovo cita sa nekog novog naloga-ko zna kog po redu...
2014 11 04
Prevarant dijanicamawa , pokusala da me zazne za 2900 dinara, malo se presla. Vidim od jutros da je blokirana. Poslala mi je neko cudo sa smetllista umesto jaknice. Ja sam uplatila novac, ali je posta stornirala. Ako kojim slucajem dodje da pokupi postnet uplatnicu, crno joj se (to jest mu, posto je baja iz okoline Krusevca) pise. Predstavlja se kao Miljana Nikolic i prijavljuje da je iz Bora. Adresa iz paketa je Miljana Nikolic, Trg Kosturnica 41 (sto zista postoji, ali nema veze sa doticnim). Broj telefona 063 151 16 76
2014 11 04
isti problem sa dijanicamawa...umesto dzempera smrdljivo smece sam dobila... no,niti ce se gdja,gdjica,gdin obogatiti sa 1800 din tako,niti ja osiromasiti jer KARMA IS A BITCH... [:smejuljitise] a i za MILJANA NIKOLIC kada vec toliko mislis,pravis smicalice i sve tako ...ne bi li izazov bilo da smislis neki lep nacin da zaradjujes novac...nekome ulepsas dan i te fore...
2014 11 04
Da, da- a pazi cene... [:vrtoglav] Bravo TatCat....
2014 11 06
1 2 ... 35 36 37 38 39 40 41 ... 127