Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

Sexylady88 je Dragana Mirković. Prevarant povratnik, vara na široko na svim sajtovima, pisali smo o njoj.
2014 11 12
Zar opet Dragana Mirković... ovo joj je jedno hiljadupetstopedesetšesti nalog...
2014 11 12
Da, to je otprilike broj naloga. Ne samo na ovom sajtu.
2014 11 12
Ja uvek trazim da mi posalju njihove slike,i naravno ili izbegavaju ili posalju nesto sto uopste ne lici na predmet sa slike,konkretno mislim na korisnicu Ina Medin,da li je neko saradjivao sa njom?
2014 11 13
Drage devojke ne znam da li ste imale kontakta sa doticnim "bankar25" koji je teski perverznjak. Da bi upozorila ostale clanove dala sam mu negativnu ocenu. usudio se da me oceni isto, i da me vređa i maltretira porukama. Pisala sam administratoru međutim nije blokiran! Sta da radim?!!! [:tuzan]
2014 11 13
Bankar je stari clan koji voli da kupuje nosen donji ves, svaki dan neko izbaci nesto o njemu, najpopularniji je ovde. Sto rece jedna clanica, kako neko ima pravo da kupi polovnu majicu, tako i on ima pravo da kupi polovne gacice. Napadan je u startu, ali ako se odbije saradnja on je ok lik. I da bude blokiran napravice novi nalog, ovaj mu je 25-i. Posalji mu poruku i pitaj ga da ti obrise ocenu i obrisi ti njemu i to je to. [:osmeh]
2014 11 13
da,bankar nije prevarant,nema potrebe dizati guzvu,on ce ti sigurno izbrisati negativnu,nije ni glup,ni pokvaren,ako odbijes da prodas i da razgovaras,nema potrebe da dizes dreku,niti pravis hajku...sa njim se mozes civilizovano dogovoriti,ako civilizovano igras... [:osmeh]
2014 11 13
TinaKris,toj bas preostalo sminkice [:kezitise]
2014 11 13
Zasto je ova tema obrisana?
2014 11 15
pocinjem da ne zalim vise one koje nalecu na ovakve profile..... [:besan]
2014 11 18
TatCat, istinu zboriš [:vrtoglav]
2014 11 18
Mariafashion, iz pravilnika: 1. NEMA ostavljanja utisaka ako nije bilo saradnje! 2. NEGATIVAN utisak može da se ostavi ako niste primili novce za prodatu robu ili niste primili robu za uplaćen novac - dakle, ako ste pokradeni - takvi se članovi blokiraju sa sajta momentalno. Eventualno možete ostaviti neutralnu sa obrazloženjem da ste držali rezervaciju više od mesec dana, ali to je opet Vaša greška, naglasite koliko dugo želite da držite rezervaciju i nećete imati ovakvih problema.
2014 11 21
Ali komentar na utisak [:plakati] [:plakati] [:plakati]
2014 11 22
Hvala,Zatostomora... [:lepota] nesto im citam reakcije [:sokiran]
2014 11 24
Reakcije su izuzetno interesantne. [:smejatise] Pronašli smo još zanimljivih stvari, ali smo preumorni i potrudićemo da ih objavimo koliko sutra. Pratite i ocene koje dajemo, ne prebacujemo ih sve u crnu listu, jer su neki i više nego očigledni, mada smo Loragucci morali objaviti, jer je prevarant koji hara u više država, pa da članice čuju ime. [:osmeh]
2014 11 24
1 2 ... 37 38 39 40 41 42 43 ... 127