Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

Nisam pristala na kupovinu. [:osmeh] Ja sam objavila da trazim cizme, i ona mi se je ubacila sa pricaom da ima iste kod nje u radnji, ja sam trazila da mi posalje slike, i ona je poslala ne mogu da gresim dusu, ali opet sumnjivo mi je bilo kad je rekla da ce platiti postarinu i jos cizme kostaju 2000 [:osmeh] Hvala puno devojke [:poljubac]
2014 12 11
Ja sam bez komentara ,Dragana je u Beču na seminaru ,to znaju i članice sa kojima ona ima divan odnos dobila je od škole kao najbolji student sa još 18 njih besplatnu ekskurzije Ne mogu da verujem sta pišete
2014 12 11
Samo bih da podsetim,a mnogi će se setiti. Pre nego je Shiny otvorila temu o Miljani Nikolić dotična Dragana1612 je otvorila istu,naslov je išao nekako "nadjeni podaci Miljana Nikolić" i kad se pojavila tema od Shiny o Miljani Nikolić, ta tema od Dragane1612 je odjednom nestala. Što bi neko ko je ok i danima unazad prednjacio sa otvaranjem tema o proverenom prevarantu, brisao temu od značaja? Pored toga logično bi bilo da se priključila komentarisanju teme koju je Shiny otvorila u vezi Miljane Nikolić, ali nema je na toj temi.
2014 12 11
Opet Beč [:sokiran] Vekagoran ima sestru u Beču. [:jezik]
2014 12 11
Sta je sa vama devojke????? Mesate BABE i ZABE.... besan Ako je ko za PRAVDU- to sam ja.... Dragana nema nikakve veze sa prevarama, a trenutno je njena sestra na profilu, o cemu sam bila obavestena na vreme jer sam se cula sa Draganom i u vezi saradjivanja a i ovako.... Da li salje Dragana ili njena sestra ili sestrin suprug- nebitno je jer ona nije nikoga prevarila vec su njoj vracali pakete, a ona je placala duplu postarinu.... Vekagoran, Zabrinuta, Lelicamarelica, Leylafashion, i ostali nalozi kojih ima bezbroj- (trenutno ne mogu da se setim) je ustvariMILJANA- shvatite to vec jednom... Pre nego sto osudite nekoga budite sigurni u to kao sto sam ja mesecima istazivala o Miljani i tek onda objavila ISTINU..
2014 12 11
Hvala Ivana za ovo da se samo zna da sam prijavila ovu klevetu od DzoDzo da sam ološ i prevarant Ako te ikada put nanese u cicevcu posjeti nas da samo vidiš u kakvoj harmoniji živimo ,puna kuca dece i tada ćeš shvatiti ko sam ja da nisam ono sto si napisala ,ovo je za DzoDzo
2014 12 11
Ja samo govorim ono sto je istina i ono sto mogu da dokazem... Prazne price ili lazi ne pricam- ispod moje casti je... No, kao i uvek istina ce se pokazati... Ali, osudjivati nekoga na osnovu besmislenih prica i jos pri tome i vredjati , je odraz licnosti, ali necemo zalaziti u tipologiju licnosti... Ja cu uvek braniti oneo sobe koje nepravedno klevecu druge clanice bez ikakvih dokaza...
2014 12 11
I ja mogu da dokazem da je doticna mamasara/vekagoran/hanamontana,i sta cemo sad? Uporedjivanjem fotografija od pre i sadasnjih,doslo se do tog zakljucka.NIKO ovde nikad ne prica nista napamet.
2014 12 11
Ja sam uvek sve iznosila na videlo.... Sliku Miljaninu,njene licne podatke, sajt sa kog je Miljana skidala podatke- butik Leyla i to napisala javno i pokazala svima... Ako ste u pravu i ako ste sigurne, objavite javno....
2014 12 11
Da se ne lazemo,nisi to ti uradila,uradile su to druge clanice koje se bave prevarantkinjama.A ti samo ides za prvim nalogom tj Dragana1612 i kevces kako ona nije prevarant,pa kako se tako nisi zaletela kad su se otkrivali drugi prevaranti,nego bas sad oko ove hahhahahahah
2014 12 11
Imam slicno iskustvo...Htela sam da kupim jaknu preko ovog sajta ,pre neki dan,od ~ LikiTomic~.Ostavila sam kontakt tel.Odgovorila mi je da uplatim Postnetom.Vise poruka mi je ostavila u smislu uplate i da joj posaljem svoje podatke. Buduci da je cena visoka,a clanica nema nijedan utisak ,bila sam obazriva,pa sam zamolila druga da mi proveri adresu u Negotinu,izvesne Dragane Mirkovic.Drug mi je rekao da ta ulica ne postoji u Negotinu,raspitavsi se i kod taksista. Ukucala sam preko Googla,jer nisam mogla da verujem, i zaista se uverila da nema takve ulice u Negotinu. Onda sam ukucala njeno ime i prezime i grad, podatke koje mi je poslala za Postnet uplatu i zahvaljujuci Vasem forumu saznala sam tuznu istinu. I dalje sam pokusavala da stupim u kontakt sa clanicom, jer mi se jakna bas svidela,ali od mog predloga o licnom preuzimanju,ne odgovara mi na poruke. Zahvaljujem se clanicama koje su pisale upozorenja za tu clanicu i slicne.Zaista, vrlo korisno! .
2014 12 11
Ennazd hvala na upozorenju!
2014 12 11
ShinyGirl@ jedino je clanica taskebeljin bila zainteresovana za to da se Miljana skroz otkrije, a samo je jedna podnela krivicnu tuzbu.... Pronaci ces u temama ko je sta otkrio, no to je nebitno sada i nije tema razgovora... Ostale su samo cutale, a gde si ti bila u svemu tome??? Pre svega obrati paznju malo na recnik jer ja za razliku od tebe ne "kevcem" vec imam normalan vid komunikacije... I gde su ti dokazi??? Samo prazne reci....
2014 12 12
Ok,vi tvrdite da ona nije,mi tvrdimo da jeste. Tražite dokaze,dokazi su vam ispred nosa, NE ČITATE I NE GLEDATE !!! To naš problem nije [:pospan] .....Dale smo vam dovoljno da možete da vidite ko je.....ko ume shvatiće ne trebamo vam ni Shiny, ni ja, niti bilo ko od članova ovog sajta, da bi videle neverovatnu sličnost u vezi svega..... Kolika je verovatnoća da se na sajtu prijavi nekoliko osoba sa skoro istim pričama,načinom komunikacije itd,itd, ?.....iskreno,nikakava,........ali ovaj sajt je čudo,na njemu se to ipak dešava i kao i svaki put ima ljudi koji će u te priče da poveruju. Slobodno, nemam ništa protiv [:pospan] Konkretno iznošenje dokaza, crtanje nekom ko ne vidi neću radaiti iz prostog razloga da joj ne dajem smernice sta treba da menja u svom pojavljivanju ovde. Mada teško da bi neke stvari i mogla da promeni, jer je to ONA, uvek pravi istu grešku [:jezik] Poštene osobe i osobe koje nemaju šta da kriju se brane na drugi način, ne na ovaj na koji radi Dragana. Pitanja za Draganu: -Što si obrisala temu o Miljani Nikolić ? Zauzela si se da otkriješ ko je i odjednom brišeš temu od značaja,skroz nelogično ,poštena osoba to nikad ne bi uradila. Da se nisi uplašila članice koja je postavila temu o Miljani Nikolić, da će da te razotkrije? jer je odlična u tome i ti to odlično znaš od ranije [:kezitise] -Što brišeš sve teme koje postaviš,recimo onu o tetovaži? tema za ćaskanje,potpuno neobavezna,poštena osoba nikad tako nešto ne bi izbrisala....bila je članica i još uvek su ovde koje pišu samo u odredjenim podforumima i ni jednu svoju temu nisu izbrisale i dalje stoje Vi spomnjete sestru, a ona je na forumu pisala o bratu,sestru nikad nije pomenula?! p.s. prevarant nikad neće moći da se ponaša kao poštena osoba, ali N I K A D A !!! ....a dokaze imate,ko ume da gleda i zna šta treba da gleda,ukapiraće da je to ista osoba. Toliko [:pospan]
2014 12 12
Ivana stvarno bih volela da se vidite lično,ali Dragana siguno neće moći, jer je lične saradnje odbijla iz razumljivih razloga, jer je na školovanju u Svilajncu [:smejuljitise] A jednoj članici koja je iz Svilajnca je nudila neku drugu varijantu za lično nalaženje,toliko o tome, o tim varijantama sa više njih na profilu. Postoji prevarantkinja na sajtu kojoj čak ni lično nalaženje nije problem,sad zamisli tek tu spodobu od osobe.
2014 12 12
1 2 ... 40 41 42 43 44 45 46 ... 127