Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

ne znam dali je bubamarinica ta prevarantkinja niti sam to procitala da je neko napisao verovatno mi je promaklo ali znam da ne saradjujem sa clanicama koje imaju utisak od bubamarinice zato sto je do sada u vecini slucajeva kod prevaranata nadjen utisak bas od bubamarinice doticna miljana je do sada otvarala sto naloga i na svakom njenom nalogu je bijo utisak od bubamarinice sto mi definitivno nije jasno ajde jednom si saradjivala ali znas da je prevarant i ti konstatno na svakom nalogu joj ostavljas utisak
2014 12 16
Devojke svaka vam cast u otkrivanju prevaranata,nebitno je ko je ko i ko kako kucka ovde,bitno je da ima divnih devojaka koje ce da podmetnu svoja ledja radi nepoznate devojke sa sajta,a koja ima problem,s kojom se znaju sa foruma i sl,stvarno svaka vam cast,meni nesto neide od ruke da prepoznam prevaranta,jedino koju pamtim po slikama i svaki put je prepoznam,tj njene slike je ona Kuzmanovicka,prosto mi je devojka smesna i moram reci priglupa [:osmeh] kad iznova postavlja iste predmete,na istu foru pokusava da nekog obrlati i na isti nacin komunicira [:smejatise] a sad sto se tice sad vec bivseg profila @Vekagoran,citam da je opet na sajtu ali pod drugim imenom,ja sam davno saradjivala sa vekagoran,tad se zvala Vesna [:smejatise] ,ima na temi sto je Lidija postavila,tamo sam isto ostavila kom.radile smo zamenu,njenoj cerki je trebalo nesto,bila je fina i sve po ps-u,kasnije sam procitala ko je i sta je,ali sad sam htela da se nadovezem,pa jbt koliko ih je uposlila da rade zajedno,Vesna,Bojana,Dragana,ema, ena eleonora...... [:smejatise]
2014 12 16
Da je Miljana neki fantomski bubamarinicin profil ne bi valjda bila blesava pa da ostavlja samoj sebi utiske sa svog PRAVOG naloga, na kom ima toliko ocena... ? [:uplasen]
2014 12 16
TinaKris to i ja mislim ali opet od kud znam ovde je sve moguce [:osmeh]
2014 12 16
Pa i to sto kazes Lidija, na kraju me ne bi cudilo da Miljana postane admin... [:plakati]
2014 12 16
ko zna mozda je i sada ona admin [:kezitise]
2014 12 16
trenutno je borba i u toku su izbori hoce li za NOVOG ADMINA biti postavljena MILJANA N. ili DRAGANA M.???Molim vas da prilikom glasanja ne pravite buku...HVALA NA RAZUMEVANJU
2014 12 17
vala pre ces dobiti odgovor na poruku od prevaranta nego od admina [:kezitise]
2014 12 17
Nina,po svemu sudeci,DRAGANA NIKOLIC,tj dragana1612,vekagoran,mamasara...Uklopila se sa imenom i prezimenom od obe.Eto karme.
2014 12 17
ahahahahahahahhaahaha....ETO REEESHEEEENJA [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2014 12 17
AMAN VISE,prestanite da me blatite sram VAS bilo. Receno mi je da se ne mesam i ne ubacujem u teme jer me doticna clanica namerno izaziva ali ovo je zaista prevrsilo svaku meru.To sto sam saradjivala nekoliko puta sa clanicom Miljnom Nikolic iz Krusevca,a mnoge su ovde saradjivale sa njom sa prve strane najaktivnijih korisnika...Nije normalno da pricate da sam ja ona. Tj da imam neke veze sa njom. ShinyGirl da znas da ja necu otici sa ovog sajta zbog tebe,nikada. To je tvoja zelja ali rekla sam.Nemoze da me porazi jedna isfrustrirana osoba kao sto si ti.Mozes svasta da pricas,da me ljagas kako stignes ali daj mi dokazeeee.Dokazi to sto pricas.Ajde.Izbaci me vise iz tih tvojih usta
2014 12 17
iznošenje neistina (kleveta) Kleveta se definiše kao iznošenje ili pronošenje nečeg neistinitog o nekoj osobi. Na Internetu se javlja na društvenim mrežama kojima je relativno lako i brzo doći do publike, ali poznati su i slučajevi kada su izrađene čitave prezentacije koje sadrže lažne informacije o nekoj osobi (takozvani osvetnički sajtovi — revenge sites). Isto kao što je slučaj sa uvredom, u našem pravu ne postoji razlika između ovog oblika uznemiravanja „u životu“, novinama ili na Internetu — za sankciju je potreban jedino uslov da to što se iznosi ili pronosi „može škoditi časti ili ugledu“. Gonjenje se, takođe, preduzima po privatnoj tužbi.
2014 12 17
jao bre vise manite se sudova i pretnji....ovako kad citam postove kao da pisu J.K,Ceca,Seka itd....za vasu informaciju Kleveta kao predmet necije zalbe ili ti TUZBE vise ne postoji i to jos od 2012 god zato se ne provaljujte ako niste upucene
2014 12 17
Lidija18 iskreno nisam mogla da verujem koliko mozak ne radi. Umesto u prvi plan da se nadje prevarantkinja, kako bi članice obratile pažnju,jer je decembar,još malo do Nove godine, idealno vreme za prevare.....a ono najobičnije tužakanje?! Činjenica je da Shiny ume da prepozna prevaranta,dala vam je komentar sa linkovima i to je to. Ko vidi, videće, ko ne vidi, nek konsultuje nekog od bližnjih ko bolje povezuju činjenice,ako mu je stalo da obrati pažnju, da bi znao za ubuduće. A ako ne, fino zaobidješ profil i kraj. Lidija18 nismo je odmah videle samo mi (ti,Shiny,ja) već je videlo GRO članica. Članice koje su se interesovale za neki predmet nekada sa profila vekagoran ili su samo ispratile temu o njenoj manipulaciji "smrt deteta" .....potpuno isti asortiman predmeta.....isti način predstavljanja....prošli put je išla na „smrt deteta“, a sad vedrije teme „tetoviranje,dobar student,fina devojka,otkriva prevarante“......čista manipulacija !!!
2014 12 17
To isto radi i osoba iza profila sanjam99/kornjačica ili ti Makin063 sa Kupinda.Teme o njoj znate, ali opet nasedate !!!. Samo zato sto je sva fina,slatkorečiva,ma svakog razume i nema teme u koju se ne razume,možete sa njom da pričate o čemu god poželite itd,itd,....a najbolje se razume u „parfeme“ i „originale“ Samo da vam dam primer manipulacije(sve za utisak i poverenje,radi kasnijih prevara), a primer vam je i slučaj koji je imala PunOrmar u „tražim“ sa profilom dragana1216 Pre izvesnog vremena raspisala se jedna ok članica sa sajta po forumu. Članice koje učestvuju na temama odobravaju pisanje. Kad eto ti i Sanje(tada profil ana901) i ona odobrava pisanje,učestvuje,članice odobravaju njene komentare,ma oduševljene, ona je super....i oopaa eto ti saradnje,..... utisci ? pršti od oduševljenja, i sa jedne i sa druge strane,razumljivo jel te? Sa ove druge još razumljivije i čak dok čitam utisak sa te druge strane, deluje kao da joj se ruga, ono u fazonu, naivna si samo tako ......a da bude gore, sve se to dešava dok se na tom istom forumu,istom podforumu piše i upozorava na profil ana901 !?
2014 12 17
1 2 ... 44 45 46 47 48 49 50 ... 127