Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

Pa o tome ti/vam pričam.....odavno je irititantna, ali izuzetno korisna za sajt i bre nismo svi isti
2014 12 16
Mislim da sam na forumu, koliko sam i na sajtu. Uredno vodim svesku sa narudzbama i podacima, a svaki prevarant mi je upisan crvenim, tako da proveravam podatke... Bojana Petrovic mi nije bila na spisku, ali ucimo dok smo zivi! Zasto bi ucili na tudjim greskama, kad mozemo na svojim....
2014 12 16
Zatostomora, niste razumeli moje pitanje.. Ako je iza profila dragana1216 clanica koja je bila na profilu vekagoran (ne mogu da se setim imena i prezimena sada, mrzi me da trazim, ali je bilo nesto Marija, Mirjana, nesto na M uglavnom), ko je u realnom zivotu Bojana Petrovic? Ako pomaze ex vekagoran kao saucesnik u prevarama, interesuje me koja je ona figura tu u prici?
2014 12 16
Ja sam prevarena od strane leposavab....dali je neko saradjivao sa ovom osobom.....nema je vise na sajtu kada kliknem na njeno ime neizlaze mi njeni predmeti
2014 12 16
Leposavab je prevarant i blokirana je sa sajta.
2014 12 16
Katarina, zaista nismo sigurni. Članica sa kojom smo mi u kontaktu i koja se čula sa njom jeste slala samo na ime Dragana Nikolić i obaveštena je o sestri Mariji, a ovde je članica koja je novac uplatila Bojani Petrović. Još uvek je vrlo nejasno ko je i šta je ko. Ninarichi85, prva si ti nudila košulje u temi Miljani iako je puno puta naglašeno da je prevarant, tako da si ti dokaz da i onome ko čita forum ponešto može da promakne. Petra011, poštujemo njeno otkrivanje članova, ali to joj ne daje za pravo da vređa nikoga, a vređala je i članice bez da im zna i nik u porukama u kojima smo mi komunicirali sa njom. To je ono što joj mi zameramo. Pored toga, ovde ima još članica koje se lome oko otkrivanja prevara, pa i ti ih otkrivaš, ali ne pišu o tome svakodnevno i ne daju sebi za pravo da se izdiru ni na koga. Sve može lepo i polako. Apsolutno nema opravdanja za vređanje, ne samo na ovoj temi, već i na svim drugim temama.
2014 12 16
od prvog dana znam da vekagoran koristi profil dragana1261 kako znam lepo imala sam sve slike od vekagoran skinute sa raznih sajtova kada sam je i prijavljivala za prevare znam njen stil pisanja bukvalno znam svaki pokret te prevarantkinje ona je specificna po tome sto vrlo lako zna da izmanipulise ljudima da zadobije njihovo poverenje da je brane nije mi bilo u iteresu da joj ugasim ovaj profil vec da pohvatam ostale profile sa kojih vara jer sa ovog profila ona nebi nikada nikoga prevarila vec bi glumila dobricu i postenu dusu ali nebitno neko je resijo da sve to obelodani i to je to
2014 12 16
petra011 dzabe se ti kidas i nerviras ja sam odustala od toga ko god me je pitao za neku clanicu dali je pouzdana uvek sam dala iskren odgovor jer dosta njih me pita za savet znaju da ja imam dosje od svakog prevaranta ali sada odustajem definitivno nemam namere da trosim svoje vreme da upozoravam clanice i da jos uz to budem ispljuvana kao ti i ShinyGirl
2014 12 16
i zaboravih ono najbitnje devojke da nije bilo petre011 bilo bi jos prevarenih jer bas ta petra011 je otkrila dosta prevaranta na ovom sajtu
2014 12 16
BTW ja sam dokaz mnogo cega...kad vec napominjete to onda budite upuceniji pa napomenite SVE
2014 12 16
Sto volim ove koji su dosli juce na sajt i sad tu kao nesto uspostavljaju pravila hahhahahah Nina,ta tema je i danas hit,JOS joj nude neke clanice robu,iako je na svakoj strani maltene ostavljen link ko je doticna [:smejuljitise] Ja problem ne vidim sto su nudile dok se nije otkrilo ko je iza tog naloga,ali ove posle svega toga su genijalne hahahhahah [:smejuljitise] Reklama je reklama hahahahha kad vec nema ko da obrise tu glupu temu.Dzaba ovde temperament,kad neke clanice-seti se lajdicokolade,otvarala si temu,ne mogu da je nadjem vise,kao ovcice slede neke niske cene koje ni malo nisu realne,i iako im nacrtas maltene da je prevara,one navale kao lude,a posle kukaju,kao fazon-nisu videle upozorenja,jok,nisu videle 56tema na dan. Zatostomora,VAMA,VAS,VI, se pise velikim pocetnim slovom.Ako se ve postujemo.Drugo,dosli ste na sajt pre mozda dva meseca maksimum,tako da nemojte bacati insinuacije KO JE iza naloga,jer nemate pojma,sa kim ste se dopisivali na facebooku,niti znam niti me zanima.Stil pisanja na forumu sajta koji se raspada?Da,bas je ovde to prepoznatljivo,sajt puca od inteligencije onih koje ni svoj novac ne umeju da ne usmere lopinama.Smesna prica.
2014 12 16
Punorman,sad je sve totalno nebitno,pokazala si kome vise verujes i to je to,bas mi zao sto te nije jos i zavrnula,pa da osetis na svojoj kozi sve ono sto je "prva tura" prevarenih osetila,da ne govorim o onima koje su doticnu branile misleci da joj dete zaista umire.Mislim,pricamo o izopacnom bolesnom mozgu,ne znam da li ias decu i tvoj stav o njima,ali svejedno,ja ni za komsinicu koju ne volim ne bih naslucivala smrt,a kamoli za nekog svog.Samo razmisli,da li takva osoba moze biti normalna?I kako sa takvom osobom mozes da komuniciras? Petra011,znas i sama da to ovde ne pali,dok se ne digne frka,niko nece skapirati realnost,a cak i sad evo,napadaju mene kako sam GRUBA,a ne poteze se prica kako budaletinu oterati sa sajta.Ne,Shiny je ova clanica,ona clanica,drcna,bezobrazna...Bar nisam olos prevarantski. A prstom cu mrdnuti NIKAD VISE,eto vam,nek vam ova pridoslica od juce resava probleme,da je srece da su i Petra i Lidija empaticne,pa da i one ukoce sa kopanjem ko je ko,eto vam adminke i zatostomora,uzivajte u rasulu na sajtu.
2014 12 16
Lidija,znas i sama,nemam sta da pisem i razvodnjavam,IP adresa se blokira decku koji kupuje nosene gace,a ovim nakazama koje varaju i kradu ne.Zasto?Zato sto neko mora da dize preglede sajta,a to su ovakve teme i teme o takvima gde svaki klik donosi pare vlasnicima sajta.Ako nema klikova,nema ni para. Katarina,Bojana Petrovic moze biti bilo ko,neka rodjaka peto koleno koja zivi tri kuce do ove nase budale,bilo sta,po tim seocima odakle je doticna Dragana,mahom se svi znaju svi pa prave i previde i izdaju pakete i pare bez licne karte.I ti u Nisu imas svog kurira,znas sluzbenice,a Nis je grad naspram sela odakle je ova,pa sad zamisli tek kod njih koliko se svi znaju. Elem,gde je nestala Djuroviceva,pojela maca jezik??Ili vodi maratonski telefonski razgovor sa lopinom i kreayturom sajta?Kad ce godisnjica da zapalimo svi po svecu za dusu deteta?Ne znamo tacan datum,pa da nas Ivana prosvetli,posto su njih dve drugarice [:smejuljitise]
2014 12 16
I to je to,Shiny se odjavljuje,nek je svima ovde sa srecom...Trebace Vam sigurno. Molim da ne nastavljate sa insinuacijama KO SAM,niti je Vas problem,niti Vasa stvar,ako je bitnije ko sam od onog sta pisem...Razmislite malo o sebi.Mozda jesam provokativna i temperamentna,ali nisam glupa,tako da,cak i ako imam nalog sa kog poslujem na ovom sajtu,necu biti prevarena od strane nekih nakaza poput Miljane/Bubamarinice ili raznih Dragana Nikolic,Dragana Mirkovic...
2014 12 16
Shiny ja imam jedno pitanje za vas ?? odakle vam ideja da je bubamarinica zapravo miljana nikolic? samo pitam nisam ninacijoj strani
2014 12 16
1 2 ... 43 44 45 46 47 48 49 ... 127