Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

Ja sam sa Draganom imala korektnu saradnju, finu konverzaciju i ne mogu o njoj nista lose reci.... Ako sam ja ispala naivna- onda u redu.... Ali, ne dozvoljavam da mene neko bez ikakvih dokaza optuzuje za nesto sto nisam...
2014 12 12
Ivana saradnje su jedno.....a prava komunikacija iskrena, dolazi mnogo kasnije [:osmeh]
2014 12 12
Da,Ivana,ti si ovde jedina koja je "imala finu korektnu saradnju" sa ex vekagoran,i ni jedna druga budala se nije nasla tu da je brani,samo ti hahaahah Finu komunikaciju sa doticnom je imala i Lidija18,pa se posle javno izvinjavala sto je branila prevaranta,jer ju je doticna izmanipulisala.I TAD JE IMALA neke ok saradnje,a sa drugih naloga pravila odvratne prevare!!!Isti film se ponavlja,a PunOrman meni napise da je razuverim da je to lopina,ma boli me uvo da ikog razuveravam ili uveravam,ja se opeci necu,a vi koje ne postujete svoj novac i sebe,radite sa olosima.
2014 12 13
Ne ljutim se @ petra011, svako moze da iznese svoje misljenje, ali se zgrazavam od prostote recnika kojim se Shiny koristi... To govori o njoj kao licnosti ne o meni... "Da,Ivana,ti si ovde jedina koja je "imala finu korektnu saradnju" sa ex vekagoran,i ni jedna druga budala se nije nasla tu da je brani,samo ti hahaahah"
2014 12 13
Kako samo pronađete crnu listu tek kad budete prevareni. Ako je neko poznat kao prevarant onda je to Dragana Mirković iz Zaječara. Ne vredi ni komentarisati.
2014 12 13
Da,Djuroviceva,"vrlo sam prosta",cvrkucete tu maco,cico,dok vas neka ne odradi kao najgore glupace,a kad vas neko na vreme upozori,kunete,psujete,rezite,lajete.Imam pravo da te SMATRAM njenim fake nalogom i budalom,jer je ti jedina branis,od toliko saradnji kojima se i zeludac okrenuo kad su procitale ko je iza naloga,pustile poruku u inboks i pljunule po doticnoj,iz nepoznatog razloga zasto se meni izvinjavaju neke zbog saradnje sa njom.Nisu znale tad,nisu se setile podataka doticne,nego cele price sa mrtvim detetom i laganjem oko toga. Petra011,drago mi je sto postoji neko jos ovde ko govori isto sto i ja,jer bih da nema tebe,verovatno ispala luda Nasta.Lakse mi je kad znam da je IvanaDjurovic jedina i solo sa one druge strane [:smejuljitise]
2014 12 14
I još da navedemo da je Dragana nama rekla da ide u Beč sa njih 16-oro, a njena ''sestra'' je ovde napisala da je otišlo njih 19-oro. dragana1612 , pre 3 dana, 08:58 prijavi | ↑ Ja sam bez komentara ,Dragana je u Beču na seminaru ,to znaju i članice sa kojima ona ima divan odnos dobila je od škole kao najbolji student sa još 18 njih besplatnu ekskurzije Ne mogu da verujem sta pišete
2014 12 15
Pa čekaj, jel sestrino ime Marija ili Bojana? [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] [:kezitise] [:kezitise] [:kezitise]
2014 12 15
daj slike mindjusa
2014 12 15
Hhahahahahha Djuroviiiiiiiiiiiic,gde si sad? [:smejatise] [:jezik] Katarina,istorija se ponavlja sa njenim lazima,samo cu reci,sad me ne cudi da iskoci i kaze da ima DVE sestre i da koristi pravo da obe koriste njen nalog [:smejuljitise] [:plakati] [:smejuljitise]
2014 12 15
Slike mindjusa [slika:64df039d-a41c-4992-92dd-b8f0972e740c] [slika:1f793e72-642d-4e31-b601-74de17fdf404] Napred je zeleni kamen, kao sto je stajalo u njenoj ponudi na slikama. Naravno ona ih nije slikala sa zadnje strane,
2014 12 15
ovo nije ni videlo srebro a kamoli posrebreno
2014 12 15
Ako te toliko ineresujem Shiny otvori temu o meni, ja imam pametnija posla nego da se mlatim sa tobom ovde po sajtu.... ;)
2014 12 15
Ovako... sa @ShinyGirl nisam zelela da imam bilo kakvu komunikaciju iz razloga sto je bahata i nacin na koji se obraca pojedinim clanicama je za moj ukus, blagi uzas. Izvredjati nekoga zato sto nije nasao ni jednog prevaranta sa komplet podacima, izvini, zaista nemam ni vremena ni talenta za pronalazenje istih, ne listam hr.krpice, kupoholicarke i kojekakve druge sajtove, pa da nadjem slicnosti. Kupujem kada mi se nesto svidi, pretragu takodje ne koristim. Zao mi je. Za @dragana1612 sam pitala zato sto sam dan pre nego je osvanula tema na crnoj listi, ugovorila saradnju, u pitanju je bila oriflame maskara od 300 rsd, i za taj novac nisam htela da se brukam i vracam paket. Stiglo mi je ono sto sam porucila. Dodacu da su mi istu maskaru nudile i druge clanice po 650 rsd, a Dragana mi je slikala katalog kako maskara ima novu ambalazu i kosta 400rsd, ona mi je daje za 300 rsd. Pricale smo telefonom, i zbog nacina na koji mi se @ShinyGirl obratila nisam htela da je poslusam, inat i bes, i saradjivala sam sa @draganom1612, pored toga sto sam upozorena da je mozda prevara. Danas sam imala vremena da listam forum i moje poruke. dragana1612 , pre 8 dana, 14:38 Može naravno ,uplacujete na sestru jer ja od utorka uvece idem za Beč preko škole,dobili smo nas 18 učenika besplatno putovanje do bozica ,ja sam Dragana a ona je Bojana Petrović Mozda je @ShinyGirl bila u pravu, hvala na upozorenju, ali ja ne volim kada je neko nepristojan, i u startu me odbila, kada sam se malo smirila, pogledala sam i.... [:besan]
2014 12 15
Eto, još jednom odlazi u Beč, sad ih je 18-oro. Dragana je definitivno sumnjiv profil. :) ShinyGirl je u suštini u redu i od strašno velike pomoći i nama i članicama, ali joj je nastup grub i istina je da odbija, pa i kada je u pravu napravi problem bez problema. Samo to da staloži i biće super.
2014 12 15
1 2 ... 41 42 43 44 45 46 47 ... 127