Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

Iz Krivičnog zakonika obrisane su kleveta i uvreda i više neće biti krivična dela - To ne znači da će iko biti zaštićen. Oni koji se budu osećali oklevetano i uvređeno i da zbog toga trpe štetu, to će i moći da dokazuju u parničnom postupku odštetnim zahtevima
2014 12 17
kiki87 Inat je čudo [:smejuljitise] Ma kakva tužba,ona bi imala više štete nego zadovoljenja od nje. Njen tas na vagi je mnogo lakši nego onaj drugi gde je njeno ćutanje o prevarantu,prevarant i prevareni [:kezitise]
2014 12 17
ja cu se samo nasmejati na sve ovo o pravima i zakonu jer ako nista drugo bar zakon poznajem dobro ali ako treba da popijem tuzbu evo javno pristajem [:kezitise] bolje mi je da budem tuzena nego da me neko povezuje sa prevarantima ipak mi je cist obraz vazniji od svega
2014 12 17
Bas zato sto su obrisane ne znace apsolutno nista...Shvati samo trosis svoje (pretpostavljam)dragoceno vreme,novac (jer to mozes uraditi samo privatno),a verovatno i zivce jer sudeci po tvojim postovima ne licis mi na nekog ko je smiren i stalozen...Malo se ukljuci u forum ALI DUBINSKI i pogledaj koga ti ustvari ocenjujes POZITIVNOM a mozda ti vec to i sama dobro znas pa se onda odazovi....Zasto mene niko ne proziva???Zasto mnogobrojne clanice ovde nisu prozvane??Jer nemamo niti smo imale saradnju sa "MARKIRANIM ILI TI PODVUCENIM PREVARANTIMA"...Ti mislis da si ti u pravu...mi mislimo da smo mi i to je to...a imaj na umu to da smo MNOGOBROJNIJI TE TI SE NE ISPLATI DA ZALAZIS U DALJNJU RASPRAVU...
2014 12 17
GRESKA nisu moji utisci na svakom njenom profilu,e to je laz.Samo kada je kupovala od mene i kada je imala profil Yasemin tada smo saradjivale.Hajde ostavite se mene.Moje saradnje govore dosta o meni.Psi laju vetar nosi...Reci jedne od dosta clanica koje su mi pisale u inbox.
2014 12 17
Naravno da ne zelim da zalazim u dalju raspravu,jer kao sto si rekla trosim dragoceno vreme.Nastavite da me ogovarate jer nemate pametnija posla.Ali dosta njih je uz mene i veruje u mene.Ja sam postena i nikada nikoga nisam prevarila i uzela neciji novac.Imam dvoje dece i idem logikom OTETO PROKLETO.. Dovidjenja i prijatno
2014 12 17
hahaha pa upravo si priznala da znaš o kome je reč [:smejuljitise]
2014 12 17
Citam ove komentare i shvatam da ovde fali jedan :facepalm: [:smejatise]
2014 12 17
Podrzavam bubamarinicu,niko nema utisak od nje i mene ako nije saradjivao obostrano...Slazem se sa svima vama da prevarante treba blokirati,imali ste Djo Djo nije vam valjala a sada kukajte,vi ste pametne jezicare ,nadjite nacin da se izborite...Imam crnu listu od dvadesetak damica sa kojima necu da poslujem,a nisu prevaranti N E O D G O V O R N O ST...Drugarski poz Milan 100 [:osmeh]
2014 12 17
Katarina i ovde fali jedan [:smejuljitise]
2014 12 17
Kakva zamena teza ne znam dal da se smejem ili da plačem.. Koga briga čoveče kako ti deliš svoje utiske? Gde si ti ovde pomenut da iznosiš takve trivijalne stvari? Upravo je to problem što je obostrano sarađivala sa prevarantom koji već više od godinu dana hara sajtom, i zna se za nju, pa umesto što iz krivičnog zakonika vadi članove o kleveti, bolje neka potraži deo o saučesništvu... Smešno je stvarno kako si se ti našao pozvan da ovde nekog braniš ili napadaš.. Mada u jednom se slažem sa tobom, moja lista članova sa kojima nikada ne bih sarađivala je upravo porasla [:lepota]
2014 12 17
Katarina carica si [:smejatise]
2014 12 17
Hvala Petra [:poljubac] Pa mislim stvarno, svašta ću da pročitam ovde.. [:vrtoglav]
2014 12 17
Niko od mene nema utisak ako nismo saradjivali mlada damo
2014 12 17
Bravo Katarina [:kezitise] Logička greška level 1000... TIL da kleveta = nemo' me uzimaš u usta jer ću se naljutim [:plakati] Prećutkivanje istine je takođe vrsta laži. Samo, i iz laži može da se sazna istina... A kad se setim šta su neke članice sve pisale po ovom forumu, kakvim pretnjama i kletvama su se gađale, pozivima na linč, pretnji fizičkim nasiljem, čak i smrću... qq I sad kao kletva [:osmeh] Inače te što prete i danas su tu, najglasnije su kao i uvek, nema rubrike gde se nisu nalupetale za sve pare, nemaju goveda obraza da se sklone nakon svega što su izgovorila [:lepota] A sve ovo je da se opet prebacimo s teme na temu i da nam se zamažu oči, da se ne govori o pravim stvarima na sajtu -- pored mase sitnih jajara, ima i par redovnih prevaranata koji konstantno gule ljude zahvaljujući pozitivnim utiscima koje dobijaju od svojih redovnih "klijenata". Kjuuuuuut [:stidljiv] Može administracija na ovom sajtu da ne radi ništa vredno pomena, ali moć govorne reči je neverovatna, ljudi komuniciraju među sobom, pa se pravi utisci saznaju i brzo šire [:osmeh]
2014 12 17
1 2 ... 45 46 47 48 49 50 51 ... 127