Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

Paravan nikome nisam ..najj glupost
2014 12 17
Vi kazete da sam dobio utiske na poznanstvo....
2014 12 17
Ma ko se vama obraća, ko o vama govori? O čemu vi to? Jedva da sam svesna vašeg postojanja
2014 12 17
Uzivajte u vasem postojanju
2014 12 17
Dovidjenja svima [:osmeh]
2014 12 17
Ima tu i ona debil-košulja tema [:smejatise] Ne padajte na miniranje tema, ni na ljude koje, kada optužite za nešto, skrenu priču na "a vidi kakva je tebi frizura" [:osmeh]
2014 12 17
Kad je bubamarinica pomenula da je saradjivala samo sa profilom Yasemin, setila sam se teme, a mogu da garantujm da je saradjivala sa njom na 90% posto profila, nek' prica ona sta hoce, postoje utisci, nego sad treba naci svih 700 profila koje je mala otvorila pa joj printovati da se podseti...
2014 12 17
Ahahhahahhaa utisci na poznanstvo ahhahahahahh plačem.. [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise]
2014 12 17
mene stvarno pocinje da bude sramota sto sam na ovome sajtu i sto se trpam u isti kos sa nekim clanicama koje bi za sitne pare i rodjenu majku prodale razumem ja da je kriza da se nema novca ali aman dali stvarno neke clanice misle da ce im 500 din pomoci da se icupaju iz finansiske krize [:besan]
2014 12 17
Ma polusvet.
2014 12 17
oprosti, ali moram da se nasmejem radjevicnikola Subotica , 23 predmeta Za sad nema utisaka O meni ♥♥♥UTISCI GOVORE SVE O MENI♥♥♥
2014 12 17
[:plakati] [:plakati] [:plakati] [:plakati] [:plakati] [:plakati] [:plakati]
2014 12 17
GalarinaBg ..nemam sta da oprostim, toliko o crnoj listi........Pojedini ljudi ovde muce muku sa lazovima i prevarantima a vi nalazite razlog da nekog ismevate.....No comment
2014 12 17
ja sam sa bubamarinicom stvarno imala korektnu saradnju,ali cinjenica je da devojka saradjuje sa prevarantima povratnicima,nije miljana jedini primer,neki se mozda secaju aleksandre stojanov koja je na prvom nalogu bila pod nickom andrej pa je nastavila da redja naloge a bubamarina je redovno saradjivala s njom na svakom sledecem nalogu i ostavljala pozitivne utiske bez da obavesti devojke da aleksandra ima novi profil i da pripaze od koga kupuju i sa kime rade razmenu..ja licno mislim da je to velika sramota za jednu od najstarijih clanica ovog sajta sa tolikim brojem utisaka,da zbog par krpica koje je verovatno dobila u razmeni sa tim lopinama od devojaka izgubi poverenje i postovanje drugih clanova,al sta ces [:osmeh]
2014 12 17
nebitno i ja sam imala super saradnju snjom bila je stvarno ok ali ovo nije ok sto radi ne mogu ja sad zbog te moje saradnje snjom koja je bila super da napisem ma super bubamarinice samo nastavi da delis utiske prevarantima i da ih prekrivas nije fer prema ostalim clanicama neke clanice ne prate forum bas tako cesto i sve se zalete kada vide njen utisak ipak je ona clanica sa dosta utisaka
2014 12 17
1 2 ... 46 47 48 49 50 51 52 ... 127