Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

JJDragon - direkt među oči! Svaka čast! Aj sad da čujemo pravdanja članice koja se "ničim izazvano" našla na crnoj listi...
2015 01 28
Eto objasnjenja...
2015 01 28
Ok. ali ja stvarno nisam nikakve baletanke dobila niti bi ih ostavila u posti... Da,to je moj prvi profil od kojeg ne znam sifru...Da li su se vama baletanke vracene iz poste jer meni ni poruka nije stigla da imam paket niti je kurir dolazio na vrata :(..Sad mi je bas krivo jer je ispao nesporazum,stvarno nisam nameravala nista da petljam...Da sam htela da petljam ne bi javno nista pitala vec bi se pokrila i cutala...Ako su vam baletanke vracene,dajte mi podatke da mogu da vam posaljem novac za postarinu jer kunem se nista nije bilo zlonamerno!
2015 01 28
I sve sto porucite UZNAD 3000 din gratis dostava. Nego sto je na crnoj listi? Zato sto nema utisaka?
2015 01 29
Ja nemam pojma sta si napisala, ne zelim da kapiram w u srpskom pravopisu
2015 01 29
Stupid situejsn sa mawenom dewojcicom [:smejatise]
2015 01 29
Ja sam "w" koristila sa 14 i onda sam prestala kad sam shvatila da je presmesno, i onda i ja to vezujem za taj neki period zivota [:smejuljitise] Otvori posebnu temu o clanici i okaci slike patika i konverzaciju [:osmeh]
2015 01 29
Radojkovićka postavi temu u kojoj ćeš objasniti celu situaciju da bi i ostali bili obavešteni o prevari! Ali molim te u ime svih koji čitaju bez tog W jer se Vuk Karadzić kao giros okreće zbog toga [:plakati] [:plakati] Koliko god se to tebi ludo činilo pravopis je jako bitan da bi te jasno razumeli pogotovo zato što imaš 38 bilo bi lepo da ga poštuješ i koristiš[:lepota]
2015 01 29
GIROS [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] Dragon hvala ti beskrajno sto postojis na ovom sajtu! [:smejuljitise]
2015 01 29
Kako moze najbrze da se pretrazi crna lista? S obzirom da neke pomenute clanice imaju 100%, a spominjane su ovde
2015 01 29
Cocabg, hvala
2015 01 29
5 radojkovicka , pre 5 sata prijavi | ↑ Pokusacu bar ovde da izbacim to W! Jednostavno to je neka navika,ni sama neznam kako sam se na to navukla. Do sada nikome to nije smetalo. Doticna DzoDzo dali je ovde neki admin ili sta vec nemam pojma,nema pravo na takvo ponasanje!!! I meni je navika da budem pismena [:jezik] [:jezik] Da li se pise odvojeno [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] DzoDzo je pismeno bice i moli i druge da postuju pravopisu u javnoj komunikaciji, da bi nam SVIMA bilo lakse. Mislim, sto bi iko tumacio nepismene postove, ma o cemu da se radi... [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 01 29
*ne znam *da li *nevaspitan *najbolje ... Ovde je rec o tome da, ja, a verujem i mnoge druge clanice, ne umemo da procitamo nesto sa toliko pravopisnih gresaka, gutanja slova, i w (?!) [:pospan] Odustala sam kod prve recenice, ne umem sa onima koji neznaju i koriste W u srpskom jeziku... [:pospan] [:pospan]
2015 01 29
U! [:sokiran] Dok sam ja sve ovo iskucala, clanica izbrisala komentare [:jezik]
2015 01 29
@anci2002 sta se desilo? o njoj se vec pisalo u negativnom kontekstu... niste lepo kopirali link...
2015 01 30
1 2 ... 49 50 51 52 53 54 55 ... 127