Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

ta druga sigurno nije, vidim moje zajednicke sa njom, to nisu papci ili tako nesto, ne bi se oni druzili sa nekim takvim olosem. Elem, pretresla sam friends kod Miljane, ima dva Rakic prezimena, jedno zensko, jedno musko, ta devojka je fina prefina, vidi se po komentarima ispod fotki, tip Rakic ima onako malo cudnu facu, sto bi se reklo sumnjivu, mada svi klinci danaslji hoce da izgledaju opasni. Pa kontam, da Miljana nije njega iskoristila, tj neku njegovu sestru ili tako to.
2015 02 19
Cek, to je 71 kao '71??? Qqqqqqqqqqqqqqqqq
2015 02 19
Nemam pojma [:stidljiv]
2015 02 19
Moj muz je mnogo veci baja, nego doticni gospodin iz Kragujevca, ako cemo vec da pretimo muzevima. Meni se predstavila kao Jelena Tasic Ristic i broj racuna 265-985618-04, racun kod Raiffeisen banke. Ceracemo se mi jos gospodjo, sa sve muzevima, ako ovo citate i molite dragog Gospoda da mi ne padnete u sake, otpadu ljudski.
2015 02 20
lilicka objasnite šta se desilo ili bolje otvorite temu gde ćete objasniti celu situaciju da bi i ostale članice bile upućene
2015 02 20
Nemam bas mnogo vremena, ali ukratko. Narucila sam od tog stvora torbu. Pitala sam je za uslove kupovine i prvo je spominjala postnet,ali sam rekla da mi je to komplikovano pa mi je poslala br.racuna, jer placam e bankingom. Uplatila sam 1200 din. Javila mi je tek sutradan da ceka kurira i da ce poslati. I javila mi je da je poslala, tek posle mog insistiranja da mi odgovori na pitanje. Juce je navodno paket trebao da stigne i to je to. Razmenila sam sa njom nekih 20 poruka, koje sam ja inicirala. Eto ukratko. Jako sam besna. Da me je pitala da joj dam 1000 din, ako joj je frka, mozda bih to i uradila, ali ovako... Toliko nisko ljudi mogu da se spuste da je to nenormalno. Bilo bi dobro prijaviti je ili ih posto nije sama u ovome.
2015 02 20
Hahahahahaha ona ima opasnog supruga, pa sto suprug nije baja da sam zaradi za svoju porodicu nego mu je zena kleptoman, preko glave mi je tih opasnih hahahahahhahah Najbolje je da se sakupite na jednoj temi, razmenite podatke kome sta i kako je dala
2015 02 20
pisano danima i o njima... Pratite malo forum pre nego sto uspete da ga nadjete da bi se zalile o prevari...
2015 02 20
Joj SuzoN1 sto si me nasmejala sada. Znaci nisam najgore prosla. Zar je moguce da takvi likovi postoje.
2015 02 20
Londons, sve ok, nego postar zeznuo ipak. Nasla je clanica izvestaj za dizanje u posti.
2015 02 20
Samo cu reci 7000din unapred clanu bez utisaka??? [:sokiran] Svaka cast kad imate novac na bacanje.
2015 02 20
Petraaaaaaaaaa [:plakati] [:plakati] [:plakati] [:plakati] [:plakati] [:plakati] [:plakati] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:kezitise] [:kezitise] [:kezitise] [:plakati] [:plakati] [:plakati] [:plakati] [:kezitise] [:kezitise] [:kezitise] [:kezitise] [:kezitise] [:kezitise]
2015 02 21
Hahahaha, ne, cak i da je poklanja [:kezitise] [:kezitise]
2015 02 21
Au Petra al' si je nasla [:kezitise] Znaci gajba u izgradnji, a ko kupi kucu kupuje i sigurno 300 000 krivicnih prijava [:smejatise]
2015 02 21
Pa dobro, kuća od 100 kvadrata sa 3 ara placa samo 7600 eu + 2200eu za struju + 1500 renoviranje, 11.300euza toliku kuću, malo li je? Kažem samo, jer pretražujem mesecima oglase za kuću, i mogu reći da je ovo odlična cena za kuću u gradu, bez obzira na dug za struju.
2015 02 21
1 2 ... 53 54 55 56 57 58 59 ... 127