Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

Znam, secam se par tema koje su se otvarale o njoj.. Kako god, na osnovu svega formirala sam neko mišljenje tako da ne bih saradjivala..
2015 02 22
ja sam verovatno luda ali ja nikako da povezem bubibiljanu sa prevarantom meni ona ne deluje kao prevarant mada meni treba da nacrtas i obojis da bi ja poverovala da je neko prevarant zato bilje da cutim [:smejuljitise]
2015 02 22
Devojka je za kratko vreme imala mnoogo saradnji, roba je zaista lepa, a cene pristupacne. Ono sto sam ja zapamtila je da je nekim devojkama vratila novac, kao ne nadje haljinu ili sal, ali te stvari su i dalje u ponudi... i na Limundu je na brzinu zaradila 6 - 7 negativnih, ne znam sta to bi... To sto je odbila da proda cizme i povecala cenu, ne vidim nista lose u tome, kako kupac, tako i prodavac ima pravo da bira sa kime ce da saradjuje...
2015 02 22
ja opet mislim da dolazi do problema sto ona i majka imaju zajednicki nalog verovatno vise i ne znaju sta je koja pisala i sta je koja odgovorila iskreno ja se divim clanicamo koje dele nalog sa nekim ja moj nalog sama koristim pa mi se desi da nemam pojma sta kada treba da posaljem i sta sam se skim dogovorila vec svako jutro pred odlazak u postu ja sedim i listam razgovore da vidim da nesto ne zafrknem [:osmeh]
2015 02 22
Delim mišljenje sa Katarina96......zaobići u širokom luku......dosta nekorektnog ponašanja
2015 02 23
Meni je budibiljana poslala mantil koji ne odgovara slikama i nije mi se vratila njena posiljka nego moja jer mi je rekla da joj vratim mantil ukoliko mi se ne dopada i verovala sam da ce biti korektna jer je imala 99% pozitivnih utisaka.
2015 02 23
a jel ti clanica pre tvog vracanja paketa uplatila novac za mantil?
2015 02 23
Još u negativnim utiscima piše: "STRASNO,OPET OVAJ LOPOV...........KAKO TE BRE NIJE SRAMOTA,JADAN TVOJ OTAC COVEK MORA DA VRACA NOVAC KOJI TI DEVOJKAMA UZIMAS..............NE ZNA STA CE OD BRUKE I SRAMOTE..............I MENE JE PREVARILA ALI MI JE NOVAC VRACEN" Jadan čovek pored takve ćerke... [:tuzan]
2015 02 23
Kitty, znas sta.. i meni je bilo zao kad sam prvi put cula, ali posle razmisljam, da je neko umlatio kad je trebalo, sad ne bi bila ovakva, u krajnjem slucaju nikad nije kasno da se ljudima objasne neke stvari. Bolje on da je dovede u red, nego da nekoj clanici odavde pukne film i ko zna dalje, ima nas raznih. Mada nisam sigurna da bi mi je bilo zao. [:vrtoglav]
2015 02 23
I to što kažeš...
2015 02 23
i da su je tukli tada, dzaba, kleptomanija nije lako izleciva. mislim da ovo nije toliko do para, koliko do zavisnosti. a za batine... Definitivno ih zasluzuje.
2015 02 24
evo napokon sam dobila direktan odgovor od gdjice..budibiljana je u pitanju...posto me je tri nedelje zavlacila za cizme...a ja cekala pa se nacekala...pitam je malocas hoce li na crnu listu ili negativnu zbog lazi...a ona veli da joj je svejedno..ne pristaje na ucene..cizme je platila 14000...pa koje ovde lud?pise cena 4300 rezervisano od dana kada je rekla da ih meni salje...procenite sami...
2015 02 24
Suzo otkud sad budibiljana u prici za cizme, zar to nije bio problem sa drugom clanicom? [:sokiran]
2015 02 24
ne moze da bude ni na crnoj listi zbog "laganja" i odlaganja, niti da dobije ocenu za to. Za to nam treba posebna lista, za zavlakuse sa obe strane Inace, taj isti model cizama imas sada svuda na rasprodaji za skoro iste pare, tako da ne moras uzimati polovne za 4300din. [:osmeh]
2015 02 24
koji deo nije jasan?pouzecem sam platila 7600 cuvenoj DM za nesto ofucano sto je poslala jer od sam od ove 3 nedelje cekala posiljku...koja nikako da stigne...NARAVOUCENIJE-ovde covek vise nama od koga da kupuje-ili te lazu ili te kradu...
2015 02 24
1 2 ... 55 56 57 58 59 60 61 ... 127