Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

KK kod DM je sve primamljivo pogotovo cena [:jezik]
2015 02 21
londons, mene uopste ne bi cudilo da joj je dosadasnji lopovluk toliko dobro isao da je prodaja kuce zbog promene adrese normalna stvar. Samo ovde kad saberemo koliko je pokrala-taman koliko trazi za kucu, a gde su drugi sajtovi...
2015 02 21
@petra a to ova nesretnica Dragana Mirković?... ma nisam ni obratila pažnju mislila sam da je stavljen oglas onako...
2015 02 21
[:smejatise] [:poljubac] Ma gde onako,skoro svi podaci na jednom mestu [:smejuljitise]
2015 02 21
pa zar mislis da ce da pravi sebi krivicne da bi se drzavi razduzila??? Nije luda da radi sebi na stetu [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 02 21
verovatno krala struju iz komšiluka [:sokiran]
2015 02 22
budibiljana je poslala devojci mantil koji ne odgovara fotografijama i dobila je negativnu, baš me zanima da li ce joj biti obrisana.
2015 02 22
hhahahhh citam utisak, poslala je nazad, clanica nije htela da digne SVOJ paket, a ova uzela OPET paket koji ne zeli i platila duplu, pa ko je ovde lud??? [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] ko je terao da dize tudji paket... i placa duplu postarinu...
2015 02 22
lepo ja kazem da sam totalno zatupavela od ovog sajta ovde debelo moras da razmislis ko je lud a ko pametan inace nista vise ne razumem [:osmeh]
2015 02 22
Verovatno joj je sa otkupom poslala pa je očekivala pare nazad.. Meni je ta članica oduvek bila sumnjiva, još od prve teme koja je o njoj otvorena non stop su se provlačile neke polukorektne saradnje..
2015 02 22
Cisto sumnjam da je sa otkupom, bar prema onom svemu kako sam citala da Biljana radi. Ali svakako, glupost kupca, iskreno, nikad ne bih vracala paket sa otkupom nekom ko bi me zeznuo i poslao predmet drugaciji nego na fotki.
2015 02 22
Za njen način poslovanja ne znam, nisam gledala,mislila sam na članicu koju je prevarila.. Slažem se da je to trebalo drugačije mada ko zna da li bi joj ova uplatila novac pre povraćaja.. Ali i mene zanima da li će negativna biti obrisana jer znam pouzdano da je imala neke koje sada nema.. Kako, ne znam..
2015 02 22
ja se secam negativnih koje su neke davale samo jer nisu uspele da se dogovore oko kupoprodaje, takve ocene i ne treba da se daju, a to sto je bila bezobrazna i digla cenu cizama, i odbila saradnju sa kupcem, podrzavam, svako treba da odbije da proda predmet ako ima osecaj da nece proci ok saradnja, kao i sto kupac ima pravo da bira sta ce i od koga da kupi.
2015 02 22
Te ocene nisam videla, čitala sam teme, ali su bile neke kako je prodala loš predmet slično ovoj negativnoj..
2015 02 22
ne znam, te su bile kad je tek dosla, kao, zasto tako jeftino i onda se nekako raspililo po temi svasta
2015 02 22
1 2 ... 54 55 56 57 58 59 60 ... 127