Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

Videla sam jedne sandale kod clanice AlekssAnaa, ona ima dosta ubacenih stvari od kraja januara 2015 pa sve do sada, ima jedno 3-4 stranice obuce i odece, ali samo jedan utisak, kad sam je pitala da mi posalje fotografije sandala rekla je da nije u mogucnosti, pa me interesuje da li je neko saradjivao sa njom? [:poljubac]
2015 03 12
Upitaj članicu koja joj je ostavila utisak - prakilica [:osmeh]
2015 03 12
Eto te članice ima i u beloj liste od strane prakilica, a može da se stavi u u precenjeno ako se radi o identičnom modelu [:smejuljitise] Tako da je pitanje u pogrešnoj temi. [:osmeh]
2015 03 12
Prevarant pod imenom Aridea. Devojka kojoj sam poslala u cetvrtak helanke i nije ih ni preuzela zvala sam je sto puta al mi je odbijala pozive. Paket mi se vraca nazad. Smatram da se ova clanica totalno blokira posto ima jos dosta negativnih. Nije mi samo jasno sta radi Administrator na ovom sajtu, ovo je krajnje bezobrazno da prevaranti haraju sajtom i da administrator ne reaguje na to!
2015 03 12
draganaub, ja sam saradjivala sa AlekssAnaa, kupila sam od nje crne grejace za cizme od krzna. Sa njom sam imala super saradnju. Moguce da Vam je rekla da nije u mogucnosti, jer nije kod kuce. Mislim, ja kad sam se sa njom cula povodom saradnje, trazila sam joj da izmeri, ali nije mogla, jer nije bila tu, pa mi je nakon par dana poslala mere i onda sam ih uzela. Korektna je. [:osmeh]
2015 03 12
ona za prodavca ima pozitivnih ocena al za kupca ima dosta negativnih. Kada ide u njen dzep naravno da ce biti korektna ja je nisam terala da kupi helanke. Sama mi je rekla da joj posaljem, nije mi se htela javito na tel odbijala mi je pozive, zavlacila me je da ce podignuti ujutru u utorak i nije. Nemojte da poredite te dve stvari , rekla sam da cu sve uraditi da se ona blokira zato sto zasluzuje. Da ima jednu negativnu ne bi nusta rekla al mislim da ovo preliva casu.
2015 03 13
Natalija24, moj prethodni komentar se odnosi na drugu clanicu i na komentar clanice draganaub.
2015 03 13
Joooj Natlija24 pa kud joj posla tako [:tuzan] Zbog negativnih u njenim utiscima,prvo uplata pa slanje
2015 03 13
aaa dobro :-) a sta cu, isla sam na to da me nece prevariti al eto. Neka sve ce se to njoj vratiti ima Boga.
2015 03 13
Mene je prevarila IVANAGLISA...uplatih Postnet. 5900rsd..i od tada ni traga ni glasa...obrisala je sve predmete,telefon nedostupan. Treba mi bilo [:besan] kakva informacija o njoj... Sve to sa pričom -Zbog lošeg iskustva prvo uplata Postnetom -i na kraju...ko tu pravi loša iskustva... ako znate bilo šta...
2015 03 13
Prevarant IVANAGLISA, uplatila sam clanici postnetom novac za mobilni telefon, meni je rrekla da je poslala telefon i da ga sutra ocekujem, nije stigao paket, na telefon se nejavlja tacnije nije vise dostupna a na nalogu je obrisala sve predmete za prodaju. Ako neko zna bilo sta o ovoj clanici neka mi javi, zelim da povratim svoj novac jer nije mala svota uplacena.
2015 03 13
Sad vidim piše joj na profilu Lapovo,čini mi se da je iz Loznice [:sokiran]
2015 03 13
Sta ce im to u zivotu [:vrtoglav] [:vrtoglav] [:vrtoglav]
2015 03 13
Ah kako se neka imena cesto pojavljuju rame uz rame sa profilima prevaranata.. [:smejatise] [:smejatise]
2015 03 13
Eto sta druzenje sa Miljanom uradi coveku [:smejuljitise]
2015 03 13
1 2 ... 58 59 60 61 62 63 64 ... 127