Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

Vreme će pokazati... a mi ćemo doći do nje. Ovo je mala zemlja...gospođa ne zna koga je nagazila [:stidljiv]
2015 03 14
Hvala svim članicama koje su sara
2015 03 14
Hvala svima na saradnji...ne može jedan loš da pokvari sve dobre,zar ne
2015 03 14
Pa ovo je uzas [:uplasen] [:uplasen] Mozda biste trebale da otvorite zasebnu temu, jer mozda nekome promakne ovo u crnoj listi, a koliko vidim nazalost ima vise devojaka, mozda se javi jos neko ko ima neke nove detalje
2015 03 14
ceo dan smo skupljale informacije...i sve nas vodi do istih podataka...istog broja telefona i adrese...njen suprug poriče,sestra kaže da ne pričaju...a nje nigde...kao turska serija [:sokiran] [:smejuljitise] ...sad mi je i smešno posle svega,a ustvari strašno!
2015 03 14
Devojka je jedan obican olos, pale su svojevremeno i neke pretnje kroz inbox, bukvalno sam je opomenula da ne stavlja teme u pogresne podforume zarad reklamiranja, ja kad sam pisala na temi o njoj, svi su cutali, e neka sad, kad ste i posle moje teme saradjivale sa doticnom, a jasno je tu jos bilo koliko je drska i bezobrazna kad je makar neko samo opomene da radi nesto nekorektno za sve. Mene bas briga cija je sestra, ja sam danas sa bubamarinicom zavrsila saradnju uspesno, sustinski, ne treba devojku petljati u to da li je neko iz familije uze/sire kleptoman. Ako doticna nema toliko obraza da normalno saradjuje, nece joj ga ni jedna rodjaka oprati. Eto, podaci vam se poklapaju, pa sedite u kola lepo i pravac Loznica, ili gde vec doticna zivi. Ili jos bolje, skupite se i podnesite prijavu, mada vidim da je jedna uplatila 5900din, to je dovoljno za jednu zasebnu vec.
2015 03 14
Neko nju štiti...ja sam na sajtu od septembra. Moje iskustvo nije kao od dotične,ali nećemo stati...dve smo uplatili po 5900 i jedna 3500. Nešto će se već desiti...nek čuje,onaj ko me osluškuje sve vreme...pozdrav,devojke! Od ludila zaboravih na najbolje ovde a to je...
2015 03 14
Mi relativno nove sa sličnim brojem utisaka smo prevarene...nasele smo i mi smo najviše krive,ali... ZNALA je šta radi i to je bilo promišljeno,možda će opet! Ima podršku,tako da ta mogućnost postoji [:sokiran] !
2015 03 14
Bubamarinica ima staz u saradnjama sa prevarantima, nije se cula sa sestrom vazi, bas sada se nije cula, a kada je bila ona tema za patike tada se cula sa njom.. Jos kako je treba mesati.. i slazem se sa Dzodzo, ja bi sela u kola i na vrata bih joj otisla..
2015 03 14
Jao secam se i ranije da se Bubamarinicino ime povezivalo sa nekim prevaranima. Ona je bese nesto saradjivala sa tom prevarantkinjom ostavila joj pozitivan i onda je ta ista izvarala gomilu clanica. Ali i tada, kao i sada Bubamarinica je bila neobavestena, zatecena i naravno neduzna. Mudro cuti, pre svega. ''Ona nije odavde, samo ceka autobus...'' [:znojav] [:jezik]
2015 03 14
Provereni su u Policijskoj stanici Loznica,cela porodica im je poznata...svi su u jednoj ulici...čekaju naše zvanične prijave i...reagovaće odmah! [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 03 14
Nadam se i želim vam da isterate ovo do kraja. Zbog ovakvih članica ovaj sajt je postao pravi rulet...
2015 03 14
Sestra me ubeđuje već danima da nema ništa sa tim...ukoliko ima da se saznati...tu su penali i za obmanu. Ne interesuju me njene saradnje...ja sam druge priče...i njena sestra je imala brdo utisaka pa... [:sokiran]
2015 03 14
Hvala Sofijasan...moja iskustva su,sem ovog odlična i devojke su super! Ne želim da ovo samo prođe,aktuviraće se opet...kao i svaka gamad...ako se ne očisti do kraja. Inspektor je rekao: Cela Drinska! Puna Glišića prevaranata! Užas...
2015 03 14
Snezanasnezana, saradjivala je sa svakim Miljaninim novim profilom i posle se pravila blesava, a i te predmete koje je Miljana ubacivala ova je stavljala u omiljene.. Pa ako to nije saucesnistvo u prevari ja ne znam sta je, zna ko je doticna i iz kog razloga je na sajtu i umesto da upozori clanice na nov profil ona daje pozitivne.. Isterajte do kraja, skupite se i podnesite prijavu, ne bih im pustila ovo da prodje pa i da su mi 100din uzele.. [:besan]
2015 03 14
1 2 ... 60 61 62 63 64 65 66 ... 127